Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 106
  1. #21
    Stary wyjadacz Awatar HoneyBunny
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Niemcy/Brzeg
    Wiek
    38
    Posty
    141
    Tutaj znajdziesz wszystko na temat olejku http://pl.wikipedia.org/wiki/Olejek_eteryczny

  2. #22
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    Cytat Zamieszczone przez HoneyBunny
    Tutaj znajdziesz wszystko na temat olejku http://pl.wikipedia.org/wiki/Olejek_eteryczny
    dziękuję :*
    Sam 'Ace' Rothstein

  3. #23
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Mi kiedyś fryzjerka poleciła Wax do blond włosow (choc ja mam bardziej brazowe niz blond) i powiedziala, ze cena to ok 30 zl wlasnie i ze jest bardzo dobre na wypadajace wlosy. Powiedziala rowniez, ze tego kosmetyku uzywają ludzie po chemioterapii.
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  4. #24
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    Cytat Zamieszczone przez zyraffciaa
    cena to ok 30 zl
    Możliwe, ja kupiłam przez Internet za około 20 zł ale z przesyłką pewnie wyjdzie z 30 zł. Żeby był skuteczny tylko... Mam nadzieję! A jak nie to wypróbuję wtedy ten Revalid :D
    Sam 'Ace' Rothstein

  5. #25
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez magdalena_89
    odżywka: wax treatment, z apteki. JEST SUPER! Nie wiem czy szybciej rosną, ale są zdrowsze i jeśli wypadały, to odrastają :)

    500g chyba 25 zł, ale starcza na długo (to cudo to taka maseczka na włosy - ~2 razy w tygodniu się stosuje) i jest naprawdę skuteczna

    :)
    A do tego SEBORADIN i włosy powinny rosnąć naprawdę szybk :)

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  6. #26
    No wiec co do bardzo czesteko podcinania to nie jest to dobre rozwiazanie,gdyz wlosy rosna od skory glowy a podcinanie tylko je skraca a nie powoduje szybszego wzrostu:sad: owszem raz na jakis czas trzeba,by koncowki byly mniekkie i zdrowe :) :) Dam Wam dziewczyny super rade,mi bardzo szybko rosly wlosy po :glasses: :glasses: :glasses: :glasses: olej rycynowy+pare kropel cytryny+szampon+pare kropelek piwa,to zmieszac w kubeczku jakimsi trzymac na glowie tak z 5 min,potem dokladnie splukac(tego specyfiku uzywamy jako szamponu!!!!!!!!!)piwo(jak nie wierzycie to prosze poczytac na necie o tym,daje blask wlosa)Wloski sa po tym mile w dotyku i szybcie rosna,mi zawsze rosly ok 1,5 cm na miesiac a teraz rosna ok 2 lub 2,5 cm :happy: :happy: Jedyny minus to,to ze wlosy sie szybko po tym przetluszczaja i maja niezaladny zapach,ale warto :)

  7. #27
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    61
    Inneov Vichy wprawdzie jest na problem pt. wypadanie, ale wspomniany tu Revalid chyba też.
    Inneov to nutrikosmetyk i wzmacnia włosy,ale czy rosną szybciej....?:)

  8. #28
    Pierwsze kroki Awatar GoToRehab
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Śląsk
    Wiek
    32
    Posty
    27
    ja slyszalam, że pan gąsowski (ten aktor) uzywal waxu i teraz ma taki meszek na czubku glowy, a nie mial wczesniej nic... więc chyba jednak dziala. a sama uzywalam waxu i napewno nie zaszkodzi go uzyc, bo tez odżywia, a teraz trudno znaleźć odżywki czy maski, ktore to naprawdę robią ;/

  9. #29
    Wie o co chodzi Awatar Mortal_Angel
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    98

    szampon

    ja stosowalam dermaglin - to jest z glinki. bardzo fajne, i wydaje mi się że pmoglo. nie stoosuje tego juz z pol roku a i tak szybko rosną. i są mocne i gęste ;D ale fajna tez jest odzywka 3x aminokwasy ale nie wiem czy jeszcze jst w sprzedaży z pantene pro-v. :)
    :angel: " Jak kochać to księcia. :angel:
    Jak kraść , to miliony!"

  10. #30
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    5
    Szampony: Seboradin Niger i Subrina Recept. Oba dostepne w aptece :D

  11. #31
    Stary wyjadacz Awatar palinka
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów :)
    Wiek
    33
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez kasssiunia
    Jezeli chcecie miec długie włoski to płukanie włosow lodowata woda pomaga,
    przeklonałm sie o ty sama juz prowadze to 2 miesiace i efekty sa porazajace w dwa miesiące urosły mi 5 centymetry. Jeden minus moga po tym wystapis bóle zatok!!:]
    Lodowata woda na pewno nie :exclaim: Chłodna owszem, ale na pewno nie lodowata! To jest niezdrowe dla włosów i jak sama mowisz... bóle zatok!
    Wiem, że jak się ma włosy mocno związane to szybciej rosną.. Sprawdzone na mnie ;) Polecam..

  12. #32
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    5
    :rolleyes: a to ciekawe..
    no nic, lece szukac gumke!

  13. #33
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    Najlepiej jest zakupić- Szampon,Balsam,Lotion Seboradin Niger kuracje 14 dniową w ampułkach seboradin(1 raz!czyli tylko przez 14 dni żeby nie za dużo) ,Wax treatment i tabletki do łykania-skrzyp polny i dromin-stosować to wszystko razem.A raz w miesiącu zrobić domowy zabieg-olej+2jajka+olejek rycynowy+cytryna (podgrzać miseczke w ciepłej wodzie) trzymac ta mieszanke przez godzine.To wszystko powinno pomoc by uzyskac najlepszy efekt.

  14. #34
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Dołączył
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    Cytat Zamieszczone przez palinka
    Wiem, że jak się ma włosy mocno związane to szybciej rosną.. Sprawdzone na mnie ;) Polecam..
    Rozmawiałam o tym z lekarzem , podobno to jest nie prawda ponieważ cebulki są na siłę ciągnięte przez gumke i jedyne co to mogą wiecej wypadać ale na pewno nie rosnąć.Najlepiej rozpuszczać bo skóra głowy się "dotlenia"

  15. #35
    Pierwsze kroki Awatar Bananowa
    Dołączył
    05.2008
    Posty
    17
    Ja mam wlosy poldlugie ;) Niedawno jeszcze miałam długie,ale scielam bo latem juz mi ciezko i niewygodnie bylo ;) Nie przyspieszam niczym ich wzrostu,ale jedno :D
    Przeczytałam tu jedna wypowiedz jesli masz wlosy w kucyku a potem rozpuscisz to sie tak wydaje,ze urosly :guns:.

  16. #36
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    42
    Posty
    1

    Kategorycznie Odradzam Podcinania Koncowek Jako Sposobu Na Porost Włosów

    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    No ja tam zabardzo nie wiem co ci można poradzić, ale chyba częste podcinanie włosków... tak mi się wydaje.
    Mialam bardzo piekne dlugie wlosy od dziecinstwa, niestety wszystkich draznily moje 5 cm cienkie koncowki.... W wieku 20 lat, zaczelam sie dac namawiac fryzjerom i innym "zyczliwym" na podcinanie koncowek w celu wzmocnienia wlosow.... oczywiscie konczylo sie na tym, ze nie mozna obciac tylko tego co sie zniszczylo tylko trzeba drugie tyle, bo beda wtedy gestrze, zdrowsze wlosy, poza tym lzejsze, wiec szybciej beda rosly itp... nastepnie trzeba bylo regularnie podcinac koncowki co miesiac min 1 cm... skonczylo sie na tym, ze po 5 latach wzmacniania i zapuszczania wlosow ta metoda WLOSY SKROCILY MI SIE Z PASA DO RAMION !!! I OCZYWISIE DALEJ MAM CIEKNIE KONCOWKI, NIC PODCINANIE NIE POMOGLO, W DADATKU TERAZ TO DOPIERO BEZNADZIENIE WYGLADA, JAK TAK BLISKO GLOWY SA NAGLE CIENKIE.... W 2005R. przestalam podcinac koncowki, i wiele wlosy mi nie odrosly i podejrzewam, ze nie urosna juz takie dlugie jak byly, ale przynajmniej przerwalam trans fryzjerow do ich ciaglego skracania.
    Wiec z doswiadczenia utraty wlasnych wlosow z pelna odpowiedzialnoscia stwierdzam, ze PODCINANIE KONCOWEK JAKO LEKARSTWO NA SLABE WLOSY TO JEST ABSOLUTNY MIT !!!! Prosze niech nikt nie zapewnia, ze podcinanie pomaga zapuscic wlosy! Moze jak komus rosna wlosy bardzo szybko to tego nie odczuwa, ze z podcinaniem rosna 4 razy wolniej jak bez!

    Co do zapinania wlosow to sie nie moge zgodzic, ze to nie pomaga przy zapuszczaniu.
    Moim zdaniem wlosy spiete, badz zaplecione w warkocze, mniej sie niszcza, szczegolnie w nocy. Przynajmniej kondycja moich wlosow znacznie sie zaczela poprawiac od kiedy nosze je spiete, a na noc zaplatam. Rozpuszczone wlosy sa narazone na scieranie - w nocy tarcie o poduszke, w dzien w aucie o siedzenie, o plaszcz, ubranie na plecach . w warkoczu czy koku maja mniejsza powierzchnie, ktora sie ocieraja w zwiazku z czym wolniej sie niszcza.
    Poza tym zwiazane mniej sie placza i koltunia, co zmniejsza ryzyko wyrywania ich przy czesaniu.

    Zgodze sie, ze wlos sie moze zniszczyc przy wiazaniu ich gumka recepturka, wtedy sie ciagnie i wyrywa wlosy, ale zwykla gumka w bawelnianej oslonce uwazam, ze jest bezpieczny!

    Co do polecania specyfikow na porost wlosow, uwazam, ze najskuteczniejszy jest Merz Special. Ja pierwsze efekty widze po miesiacu stosowania, przewaznie ze 2 razy szybciej rosna moje wlosy po tych drazetkach.
    Na mnie specyfiki z czarnej rzepy itp nie dzialaly.

    Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia w zapuszczaniu wlosow!

  17. #37
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    ponoc skrzypowita

  18. #38
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2008
    Wiek
    41
    Posty
    1

    :)

    Kiedyś brałam Revalid (kapsułki takie) co prawda nie na porost włosów, ale na wzmocnienie i przeciw wypadaniu, ale zauważyłam, że moje włosy jakby szybciej rosły. Nie znam innych preparatów na porost, ale gdybyś miała problemy z kondycją włosów to bierz śmiało te pigułki.

  19. #39
    tempo rosniecia włosów jest uwarunkowane genetycznie nie ma na to preparatów przecietnie bedzie to 1 cm na miesiac zdarzaja sie oczywiscie odstepstwa... mozna poprawic jedynie ich stan zdrowia poprzez ich stosowanie.

  20. #40
    Wie o co chodzi Awatar dzastinn7
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Białystok
    Wiek
    33
    Posty
    71
    mnie wax ani na wypadanie ani na porost nie pomga jedyny + to , że włosy są lśniące i odżywione :)
    'Nauczyłam się umierać w sobie
    Nauczyłam się ukrywać cały strach'

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •