Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 106
  1. #41
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Wiek
    33
    Posty
    3

    Włosy

    witam Panie...mam prośbe..wiem..moze to i nie jest forum dla osob takich jak ja ale niestety mam pewien problem..otorz dzisiaj obcialem moje wlosy wraz z kolega na bardzo krotko...jestem zaniepokojony iloscia moich wlosow...robia mi sie pomału zakola a ja mam dopiero 18 lat..gdy obcinalem włosy mojego kolegi bylem naprawde zazdrosny o to jak zdrowe sa jego wlosy...jak sa geste i zdrowe. Moje włosy tez sa zdrowe na to nie narzekam..łupiezu nie mam wiec jest ok...no ale objetosc naprawde mnie przeraza.Chcialbym prosic panie o doradzenie co mogłbym kupic na polepszenie stanu moich włosow za powiedzmy 100zł na poczatek.Prosiłbym o podanie jakichs fajnych i skutecznych preparatow którego moge kupic w APTECE z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

  2. #42
    Cytat Zamieszczone przez Carlos Zobacz posta
    witam Panie...mam prośbe..wiem..moze to i nie jest forum dla osob takich jak ja ale niestety mam pewien problem..otorz dzisiaj obcialem moje wlosy wraz z kolega na bardzo krotko...jestem zaniepokojony iloscia moich wlosow...robia mi sie pomału zakola a ja mam dopiero 18 lat..gdy obcinalem włosy mojego kolegi bylem naprawde zazdrosny o to jak zdrowe sa jego wlosy...jak sa geste i zdrowe. Moje włosy tez sa zdrowe na to nie narzekam..łupiezu nie mam wiec jest ok...no ale objetosc naprawde mnie przeraza.Chcialbym prosic panie o doradzenie co mogłbym kupic na polepszenie stanu moich włosow za powiedzmy 100zł na poczatek.Prosiłbym o podanie jakichs fajnych i skutecznych preparatow którego moge kupic w APTECE z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam
    Najlepiej wybrać się do apteki i zapytać farmaceuty. Szybsze "łysienie" jest uwarunkowane genetycznie, staraj się delikatnie obchodzić z włosami. Nie szoruj podczas mycia (a wykonuj koliste lekkie ruchy), nie czesz ich zbyt agresywnie, aplikuj polecone ampułki (możesz również zapytać o szampon i odżywkę) oraz pamiętaj, że im krótsze włosy tym bardziej widoczne są zakola, radziłabym czesać się tak do przodu (profesjonalny fryzjer potrafi to doskonale ukryć, proponuję wizytę). Nie załamuj się i nie licz, że po jakieś kuracji będziesz miał busz na głowie, bo genetyki nie oszukasz. A plusem jest to, że na pewno wyglądasz na starszego, dojrzalszego. Zadbaj o siebie (strój, higiena, muskuły;)) i nikt na pewno nie będzie zwracał na to uwagi.

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Wiek
    33
    Posty
    3
    no ja wiem ja wiem...chyba przestane obcinac wlosy krotko...poniewaz nie wygladam wtedy za fajnie...nawet nie wiedzialem ze moge odczuc tak mocny dyskomfort psychiczny..a co do apteki.hmmm co jak bym zaczal brac REVIDAL czy jakos tak..wiem ze sa to kapsulki...jest ich 90 i kosztuja ponoc 45 zl..myslicie ze to by pomoglo??A włosy myje bardzo czesto napewno kazdego dnia czasami nawet 2 razy dziennie..wlosow nie szczotkuje bo nie mam takiej potrzeby sa krotkie i same sie ukladaja..nie stosuje zadnych zelow ani lakierow nic z tych rzeczy..nie wiem moze jakas fajna odzywka ktora mozna nalozyc na wlosy a nastepnie splukac

  4. #44
    Cytat Zamieszczone przez Carlos Zobacz posta
    no ja wiem ja wiem...chyba przestane obcinac wlosy krotko...poniewaz nie wygladam wtedy za fajnie...nawet nie wiedzialem ze moge odczuc tak mocny dyskomfort psychiczny..a co do apteki.hmmm co jak bym zaczal brac REVIDAL czy jakos tak..wiem ze sa to kapsulki...jest ich 90 i kosztuja ponoc 45 zl..myslicie ze to by pomoglo??A włosy myje bardzo czesto napewno kazdego dnia czasami nawet 2 razy dziennie..wlosow nie szczotkuje bo nie mam takiej potrzeby sa krotkie i same sie ukladaja..nie stosuje zadnych zelow ani lakierow nic z tych rzeczy..nie wiem moze jakas fajna odzywka ktora mozna nalozyc na wlosy a nastepnie splukac
    W aptece Ci najlepiej doradzą. Ja bym nie stosowała nic doustnie, bo nigdy nie wiadomo czy nie ma składników negatywnych dla wątroby. Zapytaj o ampułki do wcierania we włosy i staraj się ich nie myć więcej niż raz dziennie, bo to je osłabia. Dodatkowo myślę, że jakaś wzmacniająca i rozpuszająca (ale nie obciążająca) odżywka to bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam
    mam synka!;)

  5. #45
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Wiek
    33
    Posty
    3
    kurcze no poszedlbym do tej apteki...ale z jednej strony czuje sie troche niezreczne isc i pytac cos na wlosy...

  6. #46
    amanda1988r
    Guest
    byłam w aptece i farmaceutka poleciła Revalid - tabletki i wax do blond włosów jako odżywka. ja jestem zadowolona i wydaje mi sie ze przez to że są zdrowe szybciej rosną:):):):):):):):)

  7. #47
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2009
    Lokalizacja
    kalisz
    Wiek
    35
    Posty
    2
    polecam rewalid kapsułki równocześnie używane z odzywką wax . pytajcie w aptekach

  8. #48
    Cytat Zamieszczone przez Carlos Zobacz posta
    kurcze no poszedlbym do tej apteki...ale z jednej strony czuje sie troche niezreczne isc i pytac cos na wlosy...
    To poradź się internetowego farmaceuty.
    mam synka!;)

  9. #49
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2009
    Lokalizacja
    kalisz
    Wiek
    35
    Posty
    2
    niezręcznie? wszystko jest dla ludzi a jeżeli chcesz mieć ładne włosy itp to w twoim interesie isc i kupic to. a jezeli nie chcesz to popros kogos

  10. #50
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    ostatnio poszłam do apteki się spytać co poleca na porost włosów i poleciła mi szampon Seboradin i maseczkę do włosów Nano Effect. kupiłam i zobaczymy czy coś urosną:)

  11. #51
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2008
    Posty
    9
    poczytałam Wasze posty i przy okazji wizyty zapytałam dermatologa jak to jest z tymi włosami. i wiecie co? babeczka powiedziała mi, że żaden szampon, odżywka, czy nawet witaminki itd NIE przyspieszą wzrostu włosów. to jest biologia, geny i tego zmienić się nie da. a zadaniem wszystkich tych preparatów jest jedynie poprawa kondycji włosów :sad: ale ja sobie lubię wmówić, że po moich staraniach włosy rosną mi szybciej

  12. #52
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Jan osobiście am tak że grzywka mi bardzo szybko rośnie, musze ją bardzo dużo razy podcinac bo już za długa, a innych to w oóle nie widze zęby rosły... może dlatego że grzywkę a raczej skórę pod nią 'masuję' tzn. nawet jak sobie odrabiam lekcję, bo się odrazu grzywiki czepiam, odruchowo ;]
    więc może.?
    :hahaha:

  13. #53
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    [QUOTE=Camilla1237;90562]Jan osobiście am tak że grzywka mi bardzo szybko rośnie, musze ją bardzo dużo razy podcinac bo już za długa, a innych to w oóle nie widze zęby rosły... może dlatego że grzywkę a raczej skórę pod nią 'masuję' tzn. nawet jak sobie odrabiam lekcję, bo się odrazu grzywiki czepiam, odruchowo ;]
    więc może.?[/QUO
    to ja tez pomasuje i mi urosna:hahaha:

  14. #54
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    ph ja juz masuje...:hahaha::hahaha:
    My heart will go on and on...

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2008
    Posty
    9
    to ja sobie zacznę całą głowę masować :D

  16. #56
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    najlepiej na lekcjach, ja odruchowo, jak się nie moge skupic, najbardziej na matmie :D:D:D
    :hahaha:

  17. #57

    rozdwojone końcówki..

    a uwierzcie , że masowanie głowy pomaga na ukrwienie głowy,przez co cebulki są mocniejsze i pobudzone do szybszego porostu. Ja aktualnie mam problem ze zniszczonymi włosami i skłonnymi do rozdwajania końcówkami. Stosowałam już różne metody , ale mało pomogło. Wax jest nawet dobry. Moje włosy są miekkie gładkie i lśniące , ale z koncówkami dalej problem. Totalnie nie wiem co mam zrobić. a obcinanie raczej nie wchodzi w grę ponieważ bardzo chce mieć długie włosy.. ehh nie wiem już co robić :(:(

  18. #58
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    hej to prawda ze jak sie ma wlosy zwiazane gumka to szybciej one rosna ? bo wiele osob tak mowii...
    My heart will go on and on...

  19. #59
    Stary wyjadacz Awatar agony
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    lublin
    Wiek
    31
    Posty
    440
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    Jan osobiście am tak że grzywka mi bardzo szybko rośnie, musze ją bardzo dużo razy podcinac bo już za długa, a innych to w oóle nie widze zęby rosły...
    po prostu, gdy grzywka jest za dluga, widzisz to, bo Ci przeszkadza.
    wzrostu reszty wlosow nie zauwazasz.
    ot cala tajemnica. :D
    A Ty kim ? kim dla mnie mógłbyś być?

  20. #60
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2008
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez swizzbeatz23 Zobacz posta
    Totalnie nie wiem co mam zrobić. a obcinanie raczej nie wchodzi w grę ponieważ bardzo chce mieć długie włosy.. ehh nie wiem już co robić :(:(
    jak końcówki masz już mocno zniszczone to niestety ich nie naprawisz. podetnij same końcóweczki i pielęgnuj włosy, żeby się więcej tak nie rozdwajały :) a jak obetniesz te kilka cm to na prawdę nie będzie widać:) a w końcówki możesz wcierać specjalne serum albo zwykły silk.

    kabi_charmed nie wiem skąd się to wzięło :D
    ale mocne wiązanie włosów je niszczy!!!! przynajmniej wcale nie działa na nie korzystnie:P

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •