Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 106
  1. #81
    Cytat Zamieszczone przez KtoSsiekOnaaa Zobacz posta
    Nie bede sie kłucić,, bo swoje wiem a skoro nie wierzysz to sama sprobuj:glasses:
    Dobrze, więc powiedzmy, że wierzę;) Wytłumaczysz mi teraz jak to się dzieje? Profesjonalni fryzjerzy zrobili wielkie oczy i szerokie uśmiechy, gdy im o tej "nowince" powiedziałam.

    P.S
    ócić (tak na przyszłość).
    mam synka!;)

  2. #82

    Pomocy!

    Cześć Dziewczyny niewiem czy to dobre miejsce..ale spróbować można mam problem coraz mniej się sobie podobam stosuję preparaty na porost włosów:
    Joanne Odżywke i Szmapon do włosów cienkich i delikatnych i Dermaglin raz w tygodniu
    czy znacie jeszcze jakies dobre preparaty?!

  3. #83
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    spróbuj poszukać jakiś maseczek na włosy z naturalnych składników:)
    w aptekach jest dużo:)
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  4. #84
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez SanDruS94 Zobacz posta
    czy znacie jeszcze jakies dobre preparaty?!
    Radical, Seboradin.

  5. #85
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2009
    Wiek
    41
    Posty
    1
    Ja używam maseczki WAX, biorę też kapsułki revalid i stosuję szmpon z tej firmy, masuje skóre głowy, zauważyłam że rosną szybciej:happy:

  6. #86
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    38
    Posty
    1
    POLECAM WAX !!Ja nakładam wax jak każą na opakowaniu – na mokre włosy, potem zakładam siatkę (jednorazówkę foliową:) i owijam ręcznikiem. Nawet nie muszę podgrzewać suszarką, wystarczy że mam ciepły szlafrok – wtedy mi ciepło nawet w głowę. I włosy rosną jak szalone!

  7. #87
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2009
    Posty
    1
    Wykonując masaż głowy <30minut>,stosowanie odżywek,masek i biorąc witaminę B5 doustnie włosy zaczną szybciej rosnąć. Regularne strzyżenie też jest bardzo ważne,włosy nie będą rosły z zawrotną szybkością ale ich stan na pewno się polepszy.

  8. #88
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2009
    Wiek
    34
    Posty
    1
    Elo wam, jestem chopem , mialem fajne piura z 30 cm ,
    zapuszczalem jakos kolo 1,5 roku dosyc szybko mi rosly.
    Niestety z pewnego powodu je scialem; / w tej chwili mam jakos 5mm, ale bardzo mi zalerzy i chce na szybko zeby mi urosly :D, napiszcie mi jakie tabletki najlepiej czy cos zeby szybko urosly,i przy okazjii czy sa jakies patenty , na tanie przedluzenie wlosow, na czas odrostu swoich ?? Bo jestem niecierpliwy : D
    pzdr

  9. #89
    Pierwsze kroki Awatar tornado1118
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    43
    Posty
    2
    witam dziewczyny.ja mialam ten sam problem ,wlosy prawie wcale mi nie rosly ale odkrylam szampon i odzywke GROW FAST.ten zestaw jest dosc drogi ale jest wart swojej ceny,dziala po miesiacu stosowania,jestem zachwycona,po miesiacu grzywka siegajaca do brwi teraz siega do czubka nosa.

  10. #90
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    36
    Posty
    6
    tornado1118, a gdzie kupiłaś ten szampon? Czy będzie on dobry także dla mnie, faceta?

  11. #91
    Pierwsze kroki Awatar tornado1118
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    43
    Posty
    2
    http://allegro.pl/item830642856_grow..._600ml.html.TU MASZ LINK GDZIE MOZNA ZNALEZDZ TEN SZAMPON.MYSLE ZE NA FACETA TEZ ZADZIALA.

  12. #92
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2010
    Wiek
    33
    Posty
    1
    Cynk przyspiesza wzrost włosów...
    Można go kupić w aptece w tabletkach:):)

  13. #93
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2009
    Lokalizacja
    Radom/Kraków
    Posty
    88
    ja skrzyp biorę, ale trudno powiedzieć, czy jakkolwiek pomaga ^^
    słyszałam o tych masażach głowy, wpływają dobrze na ukrwienie, przez co włosy nie wypadają no i szybciej rosną. ;p

  14. #94
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2010
    Posty
    1
    no dobra, tak zachwalacie ta odzywke odzywke wax, a z tego co czytalam to pisaliscie rowniez ze jest ona ciezka i slyszalam rowniez ze szybciej sie po niej wlosy przetluszczaja. wiec skoro tak jest tzn ze trzeba je rowniez czesciej myc, a jak wiadomo czeste mycie wlosow tez jest dla nich nie zdrowe. wiec jak to z tym jest? ta odzywka jest az tak dobra?

  15. #95
    Stary wyjadacz Awatar agony
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    lublin
    Wiek
    31
    Posty
    440
    Cytat Zamieszczone przez jo-asia Zobacz posta
    no dobra, tak zachwalacie ta odzywke odzywke wax
    według mnie nic nie daje. zużyłam już cały szampon i nie zauważyłam, aby włosy mi szybciej rosły.

    czytałam gdzieś, że żadne szampony ani inne tego rodzaju wynalazki nie przyśpieszają porostu włosów

    Cytat Zamieszczone przez jo-asia Zobacz posta
    jest ona ciezka i slyszalam rowniez ze szybciej sie po niej wlosy przetluszczaja.
    mi nie przetłuszczała
    A Ty kim ? kim dla mnie mógłbyś być?

  16. #96
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2010
    Posty
    1
    :shocked:a ja słyszałam o czymś takim jak picie drożdży na porost włosów;p ale nie próbowałam :shocked:&#188; opakowania drożdży piekarniczych rozpuszczamy w pół szklanki ciepłej wody lub ciepłego mleka. Pijemy raz dziennie.

    albo PŁUKANKA ZIOŁOWA
    Do wykonania tej płukanki potrzebne nam będą takie zioła jak:
    • Pokrzywa zwyczajna
    • liście orzecha włoskiego
    • liść brzozy
    • liść czarnego bzu
    • jaskółcze ziele
    Składniki zalewamy zimną wodą, po czym powoli podgrzewamy aż do wrzenia. Wtedy zdejmujemy z ognia i zostawiamy na 3 minuty pod przykryciem do zaparzenia. Następnie wywar odcedzamy i odstawiamy do ostudzenia.
    Płukankę stosujemy do ich mycia zamiast wody; jak również do późniejszego płukania po myciu.
    :shocked:

  17. #97
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Wiek
    38
    Posty
    26
    Zapraszam na Selective.com.pl , mysle ze znajdziecie tam cos dla siebie. Pozdrawiam

  18. #98
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2014
    Wiek
    35
    Posty
    6
    Witam, ja mam namiar na wspaniałą fryzjerkę działającą w Krakowie. Przedłużam włosy regularnie metodą keratynową włosami słowiańskimi jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektów a przede wszystkim cenowo wychodzi świetnie bo można długo nosić włoski! Fajnie doradzają jak o włosy dbać i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistkę z Krakowa! :)
    Pozdrawiam :)

  19. #99
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2014
    Wiek
    35
    Posty
    6
    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.

    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

  20. #100
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Witam, ja noszę włosy słowiańskie jasny ciepły blond i regularnie je podciągam. W włosach słowiańskich naturalnych ekstra jest to, że po 2-3 miesiącach gdy Twoje naturalne odrosną - zdejmują je i odnawiają a potem ponownie zakładają i tak można nosić długo - oczywiście należy odpowiednio dbać. Więcej można poczytać tutaj - tam moja fryzjerska się zaopatrza we włosy beauty-for-you.com.pl
    Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłam i pomogłam - oczywiście możesz napisać prywatną wiadomość :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •