Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 101 do 106 z 106
  1. #101
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Jakie są wasze opinie na temat przedłużania włosów? Moje niestety początkowo nie były za dobre. Zainteresowałam się w ogóle tematem, ponieważ moje krótkie i cienkie włosy nie wyglądają niestety ładnie. Długo szukałam różnych szamponów i odżywek, ale jakoś nic nie pomagało, nawet liczne maseczki i te naturalne i ze sklepu. W końcu jednak dowiedziałam się, że można włosy zagęszczać i przedłużać, ale niestety popełniłam kolosalny błąd. Zamiast wybrać się do jakiejś profesjonalnej fryzjerki, wybrałam wersję ‘przedłużanie w domu’. Niestety fakt że było 200 zł taniej, ale bez żadnej gwarancji! I tak skończyłam z czymś okropnym na głowie. Strach było na mnie patrzeć, oczywiście nie od razu – tylko po 3ch dniach! A co najlepsze, fryzjerka nie odbierała ode mnie już telefonu! Od tego czasu zraziłam się niesamowicie i stwierdziłam, że już z amatorów nie skorzystam. Potem wiele więcej musiałam wydać na ratunek włosów, całe szczęście znalazłam beauty for you, gdzie pomogli mi się pozbyć tego okropieństwa z głowy i założyli prawidłowe pasemka na ultradźwięki.
    Zastanawiam się teraz, czy może nie skorzystać z metody infralight – owszem droższa, ale czytałam że łączenia są bardzo wytrzymałe i dyskretne. Czy któraś z Was miała może przedłużane lub zagęszczane włosy na infralight?
    Byłabym wdzięczna za wasze opinie!
    Pozdrawiam

    P.S: nie korzystajcie z fryzjerów-domokrążców-amatorów bo jest taniej, weźcie przykład ze mnie i niech to będzie przestroga!

  2. #102
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!
    Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
    Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
    Efekt natychmiastowy!
    Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

    Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

    Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

    jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

    Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

  3. #103
    ja mialam przedluzane wlosy hmm jak juz to polecam predluzac ci wosy wlosem naturalny,pomimo ze troszke obciazaja to nie wymagaja dodatkowych pielegnacji : a wiec wlos sztuczny jest niesamowicie widoczny juz po 1 myciu poprostu jest roznica to widac ze masz wlosy sztuczne naprawde nie przedluzaj sobie wlosow wlosem sztucznym bo to sa pieniadze rzucone w bloto .Jak juz sie zdecydujesz to tylko wlosem naturalnym wiem moze jest to bardziej kosztowe efekt przedluzania utrzymuje sie do 3 - 5 miesiecy zalezy od tego jak szybko ci rosna wlosy Jest naprawde wiele metod metoda obraczkowa powoduje przecinanie i w rezultacie utrate czesci zdrowych wlosow metoda na goraco lub metoda splotow powoduje wyszarpywanie naszych wlosow przy zdejmowaniu doczepionych pasemek..ogólnie chyba teraz wydałabym te pieniądze na profesjonalną pielęgnację naturalnych włosów;)


    ________________________________________________

    Dla kochających ogród akcesoria hodowlane

  4. #104
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    .

    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów.

    Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.

    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.

    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.

    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.

    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć.

    Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.


    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

  5. #105
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    .


    Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair .

    Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.

    On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/


    Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach.

    Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!

    Pozdrawiam

  6. #106
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
    Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
    Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
    Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
    Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
    Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.

    Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

    Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

    Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •