Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 106

Mieszany widok

panta rei
    Guest

Szybszy porost włosów

Jak można przyspieszyć porost włosów? Znacie może jakieś sprawdzone preparaty, szampony ip.? Dzięki za wszytkie opinie i pozdrawiam:)

Stary wyjadacz Awatar Blondive
    No ja tam zabardzo nie wiem co ci można poradzić, ale chyba częste podcinanie włosków... tak mi się wydaje.

panta rei
    Guest
    Hmm...początkowym efektem częstego podcinania włosów, jest ich skrócenie:p
    A to chyba moje odwrotne pożądanie...

Stary wyjadacz Awatar Blondive
    No tak, ale wtedy ponoć szybciej rosną. Mówie że się na tym nie znam, to jest jedyne co przyszło mi do głowy.

panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    No tak, ale wtedy ponoć szybciej rosną. Mówie że się na tym nie znam, to jest jedyne co przyszło mi do głowy.
    I tak dzięki, każda rada dobra, pozdrawiam:)

Stary wyjadacz
    gdzies czytalam iz potwierdzono ze od podcinania wlosy ani nie rosna szybciej ani tez nie sa gestsze...ponoc tylko nam sie tak wydaje :p chociaz obserwujac depilacje nog sama moglabym powiedziec ze rosna blyskawicznie:D natomiast na nie wiem czy szybszy wzrost ale w jakims stopniu na pewno bedziesz mial(a?) gestsze wloski uzywajac szamponu Dermena :) kupisz go w kazdej aptece, pobudza wzrost meszku wlosowego czy cos w tym stylu i zapobiega wypadaniu ;) ceny nie pamietam a le w granicach 20-30 zl naprawde polecam ;)

Pierwsze kroki

Kategorycznie Odradzam Podcinania Koncowek Jako Sposobu Na Porost Włosów

Cytat Zamieszczone przez Blondive
    No ja tam zabardzo nie wiem co ci można poradzić, ale chyba częste podcinanie włosków... tak mi się wydaje.
    Mialam bardzo piekne dlugie wlosy od dziecinstwa, niestety wszystkich draznily moje 5 cm cienkie koncowki.... W wieku 20 lat, zaczelam sie dac namawiac fryzjerom i innym "zyczliwym" na podcinanie koncowek w celu wzmocnienia wlosow.... oczywiscie konczylo sie na tym, ze nie mozna obciac tylko tego co sie zniszczylo tylko trzeba drugie tyle, bo beda wtedy gestrze, zdrowsze wlosy, poza tym lzejsze, wiec szybciej beda rosly itp... nastepnie trzeba bylo regularnie podcinac koncowki co miesiac min 1 cm... skonczylo sie na tym, ze po 5 latach wzmacniania i zapuszczania wlosow ta metoda WLOSY SKROCILY MI SIE Z PASA DO RAMION !!! I OCZYWISIE DALEJ MAM CIEKNIE KONCOWKI, NIC PODCINANIE NIE POMOGLO, W DADATKU TERAZ TO DOPIERO BEZNADZIENIE WYGLADA, JAK TAK BLISKO GLOWY SA NAGLE CIENKIE.... W 2005R. przestalam podcinac koncowki, i wiele wlosy mi nie odrosly i podejrzewam, ze nie urosna juz takie dlugie jak byly, ale przynajmniej przerwalam trans fryzjerow do ich ciaglego skracania.
    Wiec z doswiadczenia utraty wlasnych wlosow z pelna odpowiedzialnoscia stwierdzam, ze PODCINANIE KONCOWEK JAKO LEKARSTWO NA SLABE WLOSY TO JEST ABSOLUTNY MIT !!!! Prosze niech nikt nie zapewnia, ze podcinanie pomaga zapuscic wlosy! Moze jak komus rosna wlosy bardzo szybko to tego nie odczuwa, ze z podcinaniem rosna 4 razy wolniej jak bez!

Co do zapinania wlosow to sie nie moge zgodzic, ze to nie pomaga przy zapuszczaniu.
    Moim zdaniem wlosy spiete, badz zaplecione w warkocze, mniej sie niszcza, szczegolnie w nocy. Przynajmniej kondycja moich wlosow znacznie sie zaczela poprawiac od kiedy nosze je spiete, a na noc zaplatam. Rozpuszczone wlosy sa narazone na scieranie - w nocy tarcie o poduszke, w dzien w aucie o siedzenie, o plaszcz, ubranie na plecach . w warkoczu czy koku maja mniejsza powierzchnie, ktora sie ocieraja w zwiazku z czym wolniej sie niszcza.
    Poza tym zwiazane mniej sie placza i koltunia, co zmniejsza ryzyko wyrywania ich przy czesaniu.

Zgodze sie, ze wlos sie moze zniszczyc przy wiazaniu ich gumka recepturka, wtedy sie ciagnie i wyrywa wlosy, ale zwykla gumka w bawelnianej oslonce uwazam, ze jest bezpieczny!

Co do polecania specyfikow na porost wlosow, uwazam, ze najskuteczniejszy jest Merz Special. Ja pierwsze efekty widze po miesiacu stosowania, przewaznie ze 2 razy szybciej rosna moje wlosy po tych drazetkach.
    Na mnie specyfiki z czarnej rzepy itp nie dzialaly.

Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia w zapuszczaniu wlosow!

Pierwsze kroki

miss nastolatek 2009

Głosujcie na mnie jako na miss nastolatek 2009!! SMS o treści MP1652 na numer 72068

www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Cytat Zamieszczone przez lilkablog9 Zobacz posta
    Głosujcie na mnie jako na miss nastolatek 2009!! SMS o treści MP1652 na numer 72068
    Bez offtop!! :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:ro zbrajają mnie takie teksty;// chcesz wygrac uczciwie i miec satysfakcje czy blagac wszystkich dookola o głosy? :shocked:

Stary wyjadacz Awatar agony
    Cytat Zamieszczone przez MonikaG89 Zobacz posta
    Bez offtop!!
    właśnie -.-
    _
    co do tematu wątku.. chyba zwątpiłam w te cudowne tabletki [i inne] na porost włosów..
    ostatnio byłam w aptece i zapytałam się babki, czy ma coś takiego, to mnie po prostu wyśmiała. :crunk:
    jednym słowem: chamstwo . :guns:
    A Ty kim ? kim dla mnie mógłbyś być?

Pierwsze kroki
    Zapraszam na Selective.com.pl , mysle ze znajdziecie tam cos dla siebie. Pozdrawiam

..PRO.. Awatar Laura1
    Kupiłam wczoraj Treatment Wax do włosów Blond.. no jestem ciekawa czy faktycznie jest taki skuteczny na szybki porost włosów.. pozdrawiam
    Sam 'Ace' Rothstein

Stary wyjadacz Awatar HoneyBunny
    Ja biore witaminy merz special dragess i do szamponu (200ml)dodaje do 10 kropel olejku eterycznego z indii ,mozna go zamowic w aptece.Naprawde moje wlosy zaczely szybciej rosnac i sa zdrowsze;)polecam;):)

..PRO.. Awatar Laura1
    Cytat Zamieszczone przez HoneyBunny
    Ja biore witaminy merz special dragess i do szamponu (200ml)dodaje do 10 kropel olejku eterycznego z indii ,mozna go zamowic w aptece.Naprawde moje wlosy zaczely szybciej rosnac i sa zdrowsze;)polecam;):)
    Możesz zgłębić co to za olejek? ;>
    Sam 'Ace' Rothstein

Stary wyjadacz Awatar HoneyBunny
    Tutaj znajdziesz wszystko na temat olejku http://pl.wikipedia.org/wiki/Olejek_eteryczny

..PRO.. Awatar Laura1
    Cytat Zamieszczone przez HoneyBunny
    Tutaj znajdziesz wszystko na temat olejku http://pl.wikipedia.org/wiki/Olejek_eteryczny
    dziękuję :*
    Sam 'Ace' Rothstein

Pierwsze kroki
    :shocked:a ja słyszałam o czymś takim jak picie drożdży na porost włosów;p ale nie próbowałam :shocked:¼ opakowania drożdży piekarniczych rozpuszczamy w pół szklanki ciepłej wody lub ciepłego mleka. Pijemy raz dziennie.

albo PŁUKANKA ZIOŁOWA
    Do wykonania tej płukanki potrzebne nam będą takie zioła jak:
    • Pokrzywa zwyczajna
    • liście orzecha włoskiego
    • liść brzozy
    • liść czarnego bzu
    • jaskółcze ziele
    Składniki zalewamy zimną wodą, po czym powoli podgrzewamy aż do wrzenia. Wtedy zdejmujemy z ognia i zostawiamy na 3 minuty pod przykryciem do zaparzenia. Następnie wywar odcedzamy i odstawiamy do ostudzenia.
    Płukankę stosujemy do ich mycia zamiast wody; jak również do późniejszego płukania po myciu.
    :shocked:

Pierwsze kroki Awatar tornado1118
    witam dziewczyny.ja mialam ten sam problem ,wlosy prawie wcale mi nie rosly ale odkrylam szampon i odzywke GROW FAST.ten zestaw jest dosc drogi ale jest wart swojej ceny,dziala po miesiacu stosowania,jestem zachwycona,po miesiacu grzywka siegajaca do brwi teraz siega do czubka nosa.

Pierwsze kroki
    tornado1118, a gdzie kupiłaś ten szampon? Czy będzie on dobry także dla mnie, faceta?

Pierwsze kroki
    Cynk przyspiesza wzrost włosów...
    Można go kupić w aptece w tabletkach:):)

Uprawnienia umieszczania postów