Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 106
  1. #1
    panta rei
    Guest

    Szybszy porost włosów

    Jak można przyspieszyć porost włosów? Znacie może jakieś sprawdzone preparaty, szampony ip.? Dzięki za wszytkie opinie i pozdrawiam:)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    No ja tam zabardzo nie wiem co ci można poradzić, ale chyba częste podcinanie włosków... tak mi się wydaje.

  3. #3
    panta rei
    Guest
    Hmm...początkowym efektem częstego podcinania włosów, jest ich skrócenie:p
    A to chyba moje odwrotne pożądanie...

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    No tak, ale wtedy ponoć szybciej rosną. Mówie że się na tym nie znam, to jest jedyne co przyszło mi do głowy.

  5. #5
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    No tak, ale wtedy ponoć szybciej rosną. Mówie że się na tym nie znam, to jest jedyne co przyszło mi do głowy.
    I tak dzięki, każda rada dobra, pozdrawiam:)

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    gdzies czytalam iz potwierdzono ze od podcinania wlosy ani nie rosna szybciej ani tez nie sa gestsze...ponoc tylko nam sie tak wydaje :p chociaz obserwujac depilacje nog sama moglabym powiedziec ze rosna blyskawicznie:D natomiast na nie wiem czy szybszy wzrost ale w jakims stopniu na pewno bedziesz mial(a?) gestsze wloski uzywajac szamponu Dermena :) kupisz go w kazdej aptece, pobudza wzrost meszku wlosowego czy cos w tym stylu i zapobiega wypadaniu ;) ceny nie pamietam a le w granicach 20-30 zl naprawde polecam ;)

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar magdalena_89
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    83
    odżywka: wax treatment, z apteki. JEST SUPER! Nie wiem czy szybciej rosną, ale są zdrowsze i jeśli wypadały, to odrastają :)

    500g chyba 25 zł, ale starcza na długo (to cudo to taka maseczka na włosy - ~2 razy w tygodniu się stosuje) i jest naprawdę skuteczna

    :)
    Per aspera ad astra

  8. #8
    Tak to prawda, wax jest naprawdę dobry :D jest dla ciemnych i dla jasnych wlosów, a co do podcinania na pewno są zdrowsze no ale wątpię żeby szybciej rosły, a szkoda bo też zapuszczam kudłacze... przetestuję ten szampon jak go polecacie :D

    Pozdrawiam:love:

  9. #9
    panta rei
    Guest
    Dzięki za wszytkie rady:)
    Mój problem polega na tym, że mam duużo włosów i nie chcę zwiększać ich objętości, a jedynie wydłużyć:p No ale cóż popytam jeszcze w salonach albo ponamawiam je troszkę, żeby szybciej rosły:p

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez panta rei
    Dzięki za wszytkie rady:)
    Mój problem polega na tym, że mam duużo włosów i nie chcę zwiększać ich objętości, a jedynie wydłużyć:p No ale cóż popytam jeszcze w salonach albo ponamawiam je troszkę, żeby szybciej rosły:p
    mów do nich szeptem na pewno poskutkuje :D:D:D :p

  11. #11
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    mów do nich szeptem na pewno poskutkuje :D:D:D :p
    Aaa to dlatego mnie wczoraj nie słuchały, będę prosiła je szeptem:p:p:p

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar vince
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    warszawa
    Wiek
    42
    Posty
    25
    kup w aptece tabletki o nazwie "REVALID" 90 kapsułek kosztuje 47 zł starczaja na miesiac bierzesz po jednej kapsułce 3 razy dziennie revalid działa na szybszy porost włosow, przeciwdziała wypadaniu oraz na ich struktórze tzn beda ładniejsze. pierwsze efekty widac po miesiacu revalid mozna brac przez trzy miesiace pozniej trzeba zrobic miesieczna przerwe (wypróbowany przez moje klientki i przeze mnie:P)

  13. #13
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez vince
    kup w aptece tabletki o nazwie "REVALID" 90 kapsułek kosztuje 47 zł starczaja na miesiac bierzesz po jednej kapsułce 3 razy dziennie revalid działa na szybszy porost włosow, przeciwdziała wypadaniu oraz na ich struktórze tzn beda ładniejsze. pierwsze efekty widac po miesiacu revalid mozna brac przez trzy miesiace pozniej trzeba zrobic miesieczna przerwe (wypróbowany przez moje klientki i przeze mnie:P)
    Słyszłam o tym, ale nie wiedziałam, że przyspiesza porost włosów, dzięki:)

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    od podcinania wlosy ani nie rosna szybciej ani tez nie sa gestsze...
    Ale napewno są zdrowsze :D

  15. #15
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Ale napewno są zdrowsze :D
    z tym sie zgodze :D szkoda tylko ze sama tego nie praktykuje :p

  16. #16
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Ale napewno są zdrowsze :D
    Eee tam, ja mam zdrowe włosy, tylko, żeby tak rosły szybciej:p

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    1

    Szybki porost włosów

    Witajdzie dziewczeta;]
    Jezeli chcecie miec długie włoski to płukanie włosow lodowata woda pomaga,
    przeklonałm sie o ty sama juz prowadze to 2 miesiace i efekty sa porazajace w dwa miesiące urosły mi 5 centymetry. Jeden minus moga po tym wystapis bóle zatok!!:]
    Polecam tez SKRZYPOWITE do nabyca w aptekach kosztuje ok 20 zł :P

  18. #18
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    Kupiłam wczoraj Treatment Wax do włosów Blond.. no jestem ciekawa czy faktycznie jest taki skuteczny na szybki porost włosów.. pozdrawiam
    Sam 'Ace' Rothstein

  19. #19
    Stary wyjadacz Awatar HoneyBunny
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Niemcy/Brzeg
    Wiek
    38
    Posty
    141
    Ja biore witaminy merz special dragess i do szamponu (200ml)dodaje do 10 kropel olejku eterycznego z indii ,mozna go zamowic w aptece.Naprawde moje wlosy zaczely szybciej rosnac i sa zdrowsze;)polecam;):)

  20. #20
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    Cytat Zamieszczone przez HoneyBunny
    Ja biore witaminy merz special dragess i do szamponu (200ml)dodaje do 10 kropel olejku eterycznego z indii ,mozna go zamowic w aptece.Naprawde moje wlosy zaczely szybciej rosnac i sa zdrowsze;)polecam;):)
    Możesz zgłębić co to za olejek? ;>
    Sam 'Ace' Rothstein

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •