Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 81 do 91 z 91
  1. #81
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    1.Ta... wiesz mam swoje zdanie i chyba moge je wyrażać.. powiem szczerze ze troche sie znam juz na tym modelingu <teoria> i chyba moge sie wypowiedziec.. no nie? Uważam sie za zwyklą osobe. I nieczego jej nie zazdroszcze, nie chciałabym być taka jak ona.. pff...
    2. a pozatym co ja takiego powiedzialam..dziewczyna nie czuła sie urażona po tym jak mi odpowiedziala.. ja tez nie chcialam jej uraźic.. wszystko wyszlo ok.. nie rób zamieszania...
    3. a co ja powiedzialam.. bo z tego co pamietam.. to ze mogą ci pozazdroscic uszu;p.. a czy to jest takie ZŁE??
    4. takie już to forum.. szukaj innych..
    to forum wywiera na mnie negatywne emocje bo wszyscy tu sie czepią itd.. i potem i ja powiem czasami cos nie milego za co niektorych przepraszam.. ale radze zmienic forum..
    5. szczerze mówiąc to na tym forum jest wiecej histeryków nic profesjonalistwo..szkoda gadac..
    1. No zdanie se możesz wyrazić ale weź rób to z klasą!
    2. Skąd wiesz że nie czuła się urażona? Ma prawo tak ci odpowiedzieć na przygryzkę bo się BRONI!!!
    3. Moim zdaniem też było wredne, jaki i autorka to odczuła więc jak nie chcesz kogoś urazić pisz łagodniej! Zabrzmiało to jak typowe naśmiewanie się z kogoś, dlatego też otworzyłam buzie.
    4. To forum może by było inne gdyby wszyscy wypowiadali się z jakimś poziomem kultury! I ty się czepiasz, bo ja się czepiam, że ty się czepiasz... i na tym to polega... kiedyś to forum było zupełnie inne i w tamtych czasach nie przypominam sobie abym musiała komuś zwracać uwage.
    5. No, dochodzą tu tacy jak ty... i potem mamy histeryków...

    Gusia, nie zmuszaj mnie żebym się z tobą sprzeczała, po prostu zobacz najpierw reguły panujące (albo które chociaż powinny panować) na forum... Spójrz na promodels, niejednego tutaj by w śmietnik wrzucili.

    A może wkońcu zrobi się jakiś regulamin??!! Zawoła admina??!!

    ---

    Fotoartted może i panuje kółko wzajemnej adoracji, może byś do niego należał, gdyby ktoś cie w nim chciał...

  2. #82
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    Napewno ma dość TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI do którego ty należysz
    i ma rację
    a kto razem ze mna jesli mozna wiedziec? i kogo ja tu adoruje? ojjj musze zaczac bywac czesciej, bo chyba cos omijam... ;)

    poza tym jesli nie zauwazyles, to tu nie da sie stworzyc jakiegokolwiek towarzystwa, poniewaz w kazdym watku kogos sie opluwa i wyzywa od najgorszych (a ty rowniez nie jestes bierny wobec takich sytuacji)
    no to sie zestarzalam...

  3. #83
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    Czy TY nie widzisz że tutaj jest TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI
    a co to ma do napisanych "fajnych osobek"?
    no to sie zestarzalam...

  4. #84
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    1. No zdanie se możesz wyrazić ale weź rób to z klasą!
    2. Skąd wiesz że nie czuła się urażona? Ma prawo tak ci odpowiedzieć na przygryzkę bo się BRONI!!!
    3. Moim zdaniem też było wredne, jaki i autorka to odczuła więc jak nie chcesz kogoś urazić pisz łagodniej! Zabrzmiało to jak typowe naśmiewanie się z kogoś, dlatego też otworzyłam buzie.
    4. To forum może by było inne gdyby wszyscy wypowiadali się z jakimś poziomem kultury! I ty się czepiasz, bo ja się czepiam, że ty się czepiasz... i na tym to polega... kiedyś to forum było zupełnie inne i w tamtych czasach nie przypominam sobie abym musiała komuś zwracać uwage.
    5. No, dochodzą tu tacy jak ty... i potem mamy histeryków...

    Gusia, nie zmuszaj mnie żebym się z tobą sprzeczała, po prostu zobacz najpierw reguły panujące (albo które chociaż powinny panować) na forum... Spójrz na promodels, niejednego tutaj by w śmietnik wrzucili.

    A może wkońcu zrobi się jakiś regulamin??!! Zawoła admina??!!

    ---

    Fotoartted może i panuje kółko wzajemnej adoracji, może byś do niego należał, gdyby ktoś cie w nim chciał...
    ta... ty jesteś swieta, sorry zapomnialam.. juz sie nie odzywam bo jeszcze na mnei zlego ducha naslesz.. beuheh

  5. #85
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2006
    Wiek
    32
    Posty
    27
    Ehhh błagam was, przestańcie sie już kłócić bo po co? Odpuśćcie sobie lepiej... tych bezsensownych kłótni O NIC już się nie da słuchać :/

  6. #86
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    ta... ty jesteś swieta, sorry zapomnialam.. juz sie nie odzywam bo jeszcze na mnei zlego ducha naslesz.. beuheh
    I to było śmieszne? ("beuheh")
    Nie zrozumiałaś mojej wiadomości...

    Napisałabym coś, ale... zostawie to dla siebie...

  7. #87
    Stary wyjadacz Awatar Nekara
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    31
    Posty
    132
    Hm...nie czytałam wszystkiego krok po kroku więc nie wiem co się stało,ale zdaje mi się,że się jakaś sprzeczka tutaj zaczęła =)
    Słuchaj...ja się nie znam :) Ale mnie nie przekonujesz.
    Oczka.hm..może i masz je ciekawe,ale duże są faktycznie.
    Chociaż u modelek bywa to spoooorym atutem.
    Próbuj warto

  8. #88
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Sandomierz
    Wiek
    35
    Posty
    24
    Widze, że tu się poważna sprzeczka zrobiła. Ojj bo zaraz wybuchnie-->:bomb: :P

  9. #89
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Ja nie rozumiem jak można mieć kompleksy z powodu dużych oczu :D Przecież to piękne! :D

  10. #90
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    śliczne oczka ;*

  11. #91
    Stary wyjadacz Awatar sarenka:*
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    125
    Super twarz!
    Naprawdę nie do zapomnienia!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •