Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 146
  1. #41
    Pierwsze kroki Awatar czarna6
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    37
    Posty
    4
    nie wiem o co chodzi, ale OK

  2. #42
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez czarna6
    nie wiem o co chodzi, ale OK
    chodzi o to ze ten post nalezalo zamiescic na innym forum:) jest dzial "czy sie nadaje" Twoje zdjecia" "prezentacje modelek" "modeling i fotomodeling" i wiele innych w kazdym z nich zamieszcza sie posty pasujace do tematu :) www.fotomodeling.pl/forum/ przejrzyj sobie ;)
    ale ja jestem dokladna..:p

  3. #43
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Skotscot (?) wystarczy to zamieścić w jednym poście ;)
    Czarna, masz od tego inny dział!
    Fotoartted na twoim miejscu nie prowokowałabym aby katarinack wkleiła fotki na Promodels... tam się ludzie nie chrzanią... i z góry można założyć, jak by skomentowali ten temat... a co do PW, nie mam pojęcia o czym do ciebie pisała, ale może to lepiej gdy nie śmieci się forum...
    a czytałaś opinie o katarinack
    a wklejenie moich fotek na Promodels dyskfalfikuje katarinack jako uczestniczkę Promodels

  4. #44
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    60
    Rozumiem Miszcza z Australii, ze za to zdjęcie cie TAK chwalili

    http://galeria.interia.pl/praca,w_id...,1,C%26amp%3BD

    Opera w Sydney wychodzi ze łba pana młodego. Wiem - pocztówka itede ale badziew az miło. I to że czarnobiała nic nie pomoże

    Nie tłumacz się, że to ze tamto - fotki sie nie tłumaczą

    Do Katarinack i innych zbratanych : za postawienie CUDZYCH fot na ProModels mozna dostać bana, co tobie dziewczynko w lansie mocno zaszkodzi. Tak płaczesz, ze fotografom kradnie się zdjęcia i wysyła jako włąsne - ściemniając takim jak ty.Zobaczysz co zrobi Baldi z tobą. Żałosna jesteś.

    Panie Tadeuszu - piękne "krajobrazy ciała" :)

    Powodzenia w walce z oszołomstwem

  5. #45
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    wcale bym nie podpisala zdjecia ze to moje tylko fotoarteda,ale jestes zbyt pusta by to zrozumiec
    ....

  6. #46
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    wcale bym nie podpisala zdjecia ze to moje tylko fotoarteda,ale jestes zbyt pusta by to zrozumiec
    Ale chyba o to chodzi, że nie miałabys praw do tych zdjęc, by je wystawiac. Chyba, że to tylko linki do jego galerii.
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  7. #47
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    60
    a ty głupsza niż się wydajesz - jak byś podpisała - jako modelka, co tam pozowała czy autor? Jedno i drugie niemozliwe. Czy jako bezstronna oglądająca hehehehehehe

    Do wszystkich poziom PW rozsyłanych przez ciebie

    dzisiaj, 19:54 katarinack Stary wyjadacz
    Zarejestrowany: 08.2006 Lokalizacja: kielce Branża: Modelka
    Wiadomości: 329 kupa

    --------------------------------------------------------------------------------
    Glupia dziwka!Wiesz nie bede odpowiadala na twoje posty sa tak samo szmaciarskie ja ty!
    __________________
    jestem tak chora ze praktycznie ruszac sie nie moge :,(


    Jeśli DZIWKA - to w przeciwieństwie do ciebie - niegłupia. Ja swym zgrabnym tyłeczkiem zrobiłam kariere, ty widac zadowolić swych BOGATYCH znajomych nie mozesz. Cienka we francuskim? Cwicz na butelce, jak Madonna

  8. #48
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Sandomierz
    Wiek
    35
    Posty
    24
    http://www.tedmodelka.cuprum.pl/inde....jpg&idpliku=6 oj krytyka za krytyką wypływa z moich ust..beznadzieja do potęgi entej :/ torche jestem zniesmaczona

  9. #49
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    60
    MW czepiasz się - za takie piersi połowa z nas by sie dała sprzedać

  10. #50
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    MW czepiasz się - za takie piersi połowa z nas by sie dała sprzedać

    Nie jesteście (połowa przynajmniej) zadowolone ze swych piersi?? Jakby co służę pociechą duchową :)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  11. #51
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Sandomierz
    Wiek
    35
    Posty
    24
    Concentrina
    MW czepiasz się - za takie piersi połowa z nas by sie dała sprzedać

    Ja tam bym sie nie dała sprzedac za nie:P Jestem ze swoich w pełni zadowolona. Tyle, ze mi nie chodziło o piersi ich kształ bo wcale nie twierdze ze są złe czy też że mi sie nie podobają tylko ogólnie ten akt nie ma wyrazu...Pazury modelki psują cały urok, makijaz czy ona ma na sobie tone podkładu/pudru?czemu jest na twarzy pomarańczowa?Dlaczego ma na czerwono pamalowane usta skoro w czerwieni jest jej źle? Proponuje dla lekkiego poprawienia efektu zdjątko przerobić na czarno białe

  12. #52
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Concentrina nie bełkocz tyle tylko idź zadowolic swoich klientów, bo jak wiemy w tym jestes najlepsza..

  13. #53
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    a ty głupsza niż się wydajesz - jak byś podpisała - jako modelka, co tam pozowała czy autor? Jedno i drugie niemozliwe. Czy jako bezstronna oglądająca hehehehehehe
    He he he na prv moge Ci pisac co chce i jeszczezaraz Ci troche powrzucam..niestety nie napisama tego na forum bo nie chce aby uzytkownicy musieli byc skazani na straszne slownictwo..slownictwo ktorym tylko Cibie mozna okreslic..co do zdjec..male klamstewkoby nie przeszkodzilo...np jak bym napisala"witajcie jestem modelka i chce u autora tych zdjec wykonac sobie akt..co myslicie o jego zdjeciach..warto zcy NIe"
    I by bylo po wszystkim przy czym bym nie lamala prawa..hmm..ja mysle w przeciwienstwie do VIeie i nie blaznuj
    ....

  14. #54
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    Jeśli DZIWKA - to w przeciwieństwie do ciebie - niegłupia. Ja swym zgrabnym tyłeczkiem zrobiłam kariere, ty widac zadowolić swych BOGATYCH znajomych nie mozesz. Cienka we francuskim? Cwicz na butelce, jak Madonna
    Ale z ciebie półmuzg! Dno dna! TY i twój zgrabny tyłeczek?? hahaha śmiechu warte, najpierw pokaż te swoją d**e i daj nam ją ocenić... i jaką kariere? taka z ciebie modelka że nawet żury o tobie nie słyszały. Weź wynoś się z tego forum bo śmierdzi od ciebie głupotą na kilometr! Nikt tu nie pochwala ani twoich głupich tekstów ani twojej osoby... weszła po prostu moda na pustaki i nonszelancje...

    "MW czepiasz się - za takie piersi połowa z nas by sie dała sprzedać"

    Nie to tylko ty byś się sprzedała. Każda ma swoje piersi i nie zazdrości drugiej wielkości czy kształtu... no chyba że ty... IDEALE !!! :bluehair:

    Ja i tak podziwiam Katarinack że znalazła jakiekolwiek słowo określające ciebie... mój słownik jest zbyt ubogi aby ciebie określić...
    Ja nie wiem, potrafiłam się kłucić i z Katarinack i z Melissą i innymi... ale ciebie to ja tu wogóle znieść nie moge.

    Szlag mnie trafia! :bomb: :guns: :swirl:
    Forum zaczyna walić wulgarnością z dnia na dzień coraz bardziej!
    Kiedys tak nie było... mam nadzieje ze cos da sie z tym zrobic...

  15. #55
    Pierwsze kroki Awatar skotscott
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    50
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    Rozumiem Miszcza z Australii, ze za to zdjęcie cie TAK chwalili

    http://galeria.interia.pl/praca,w_id...,1,C%26amp%3BD

    Opera w Sydney wychodzi ze łba pana młodego. Wiem - pocztówka itede ale badziew az miło. I to że czarnobiała nic nie pomoże

    Nie tłumacz się, że to ze tamto - fotki sie nie tłumaczą

    Do Katarinack i innych zbratanych : za postawienie CUDZYCH fot na ProModels mozna dostać bana, co tobie dziewczynko w lansie mocno zaszkodzi. Tak płaczesz, ze fotografom kradnie się zdjęcia i wysyła jako włąsne - ściemniając takim jak ty.Zobaczysz co zrobi Baldi z tobą. Żałosna jesteś.

    Panie Tadeuszu - piękne "krajobrazy ciała" :)

    Powodzenia w walce z oszołomstwem
    http://www.fotoartted.getphoto.pl/in...df31e6558485a8
    "Przepięknie" wygląda obcięta noga w kolanie. Mam nadzieje że to tylko na zdjęciu. Jeżeli nie to przepraszam modelkę

    A może jestem mistrzem z Indonezji nie z Australii? I nie z łba tylko z głowy a dodatkowo Pan młody ma zacienioną twarz.
    Pzdrawiam i życze miłego dnia

  16. #56
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902

    Mam dosc..

    Concentrina za kogo Ty sie uwazasz?? weź sie dziewczyno uspokój bo robisz z siebie debilke do potegi entej...chyba ze lubisz sie osmieszac...zauwaz ze nie tylko na tym forum Cie ludzie nie lubia bo wszedzie robisz rozrobe i myslisz ze fajna jestes??? ZALOSNA...a co do poziomu Twoich postow to nie bede sie wypowiadała...sama powiedzialas nam kim jestes i jak zrobilas "kariere":happy: :happy: :happy: powodzenia i dalszych "sukcesów" życze :) :) ja rozumiem zel udzie ktorzy maja poroblemy na codzien, sa nieakceptowani, nic im sie nie udaje tak wlasnie pisza na roznych forach i wyzywaja sie na ludziach dlatego nie mam do Ciebie zalu..takim jak Ty trzeba wspolczuc :)

  17. #57
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez mw071
    [I]
    tylko ogólnie ten akt nie ma wyrazu...
    To nie jest AKT mylicie pojęcia DZIECIAKI ze nie powiem.......................

  18. #58
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    "witajcie jestem modelka i chce u autora tych zdjec wykonac sobie akt..co myslicie o jego zdjeciach..warto zcy NIe"
    I by bylo po wszystkim przy czym bym nie lamala prawa..
    Oj łamałabyś prawo ale dla Ciebie to pestka "scyzoryki" stoją za tobą

  19. #59
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez skotscott
    http://www.fotoartted.getphoto.pl/in...df31e6558485a8
    "Przepięknie" wygląda obcięta noga w kolanie. Mam nadzieje że to tylko na zdjęciu. Jeżeli nie to przepraszam modelkę
    ale jesteś mądra każde zdjęcie kadrowane inaczej niż w całości jest dla Ciebie ................................
    Jesteś .................niż ustawa przewiduje

  20. #60
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Ale z ciebie półmuzg! Dno dna! TY i twój zgrabny tyłeczek?? hahaha śmiechu warte, najpierw pokaż te swoją d**e i daj nam ją ocenić... i jaką kariere? taka z ciebie modelka że nawet żury o tobie nie słyszały. Weź wynoś się z tego forum bo śmierdzi od ciebie głupotą na kilometr! Nikt tu nie pochwala ani twoich głupich tekstów ani twojej osoby... weszła po prostu moda na pustaki i nonszelancje...

    "MW czepiasz się - za takie piersi połowa z nas by sie dała sprzedać"

    Nie to tylko ty byś się sprzedała. Każda ma swoje piersi i nie zazdrości drugiej wielkości czy kształtu... no chyba że ty... IDEALE !!! :bluehair:

    Ja i tak podziwiam Katarinack że znalazła jakiekolwiek słowo określające ciebie... mój słownik jest zbyt ubogi aby ciebie określić...
    Ja nie wiem, potrafiłam się kłucić i z Katarinack i z Melissą i innymi... ale ciebie to ja tu wogóle znieść nie moge.

    Szlag mnie trafia! :bomb: :guns: :swirl:
    Forum zaczyna walić wulgarnością z dnia na dzień coraz bardziej!
    Kiedys tak nie było... mam nadzieje ze cos da sie z tym zrobic...
    RATUNKU ORTOGRAFIA co miałaś z polskiego !!!!!!!!!!!!!!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •