Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 141 do 146 z 146
  1. #141
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    Nie denerwuj sie kochana- abbozzo10 to fottoalertted jakoś tak).. zabanowany powrocił pod innym nickiem :)
    Melissa ma święta racje :) nowy uzytkownik abbozzo10 to JEST byly fotoartted :D widac nie grzeszy inteligencja, skoro tak łatwo sie tego domyslic...

  2. #142
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Dzisiaj przeczytałam temat od początku ;D
    Popłakałam się już ze śmiechu...
    Fotoartted, zaczynam tęsknić za Twoim kretynizmem ;)
    Jakie to było żałossne ;D

  3. #143
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Sniezko czy ja Ci tam...nie lamalam zadnych praw pokazujac tu te zdjecia podalam link i napisalam kogo sa...a poza tym te zdjecia sa ogolno dostepne w internecie i ja podajac link ni kopiuje ich ani nie wykorzystuje do wlasnych korzysci..(po co popelniac samobuja nawiasem mowiac)...nie najezdzaj na mnie jak nie masz podstaw...i nie badz drugim fotoartedzikiem bo zarobisz na taki sam szcunek ja uzytkownik f. a co do melisy...to nie sadze zeby jechala po tobie bo zle ocenilas jej zdjecia...ja tez jej kiedys cos zlego powiedzialm...chodzi o to ze ona wie to ze nie zlamalam prawa (jako moja koleznka forumowa smiem tak powiedziec nie bedzie czytala bzdur jakie wypisujesz na moj temat) uzywa mózgu w odroznieniu od Ciebie.
    wiec tak pozdrawiam serdecznie wszystkich nawet Ciebie :D
    Katarina
    ....

  4. #144
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    Sniezko czy ja Ci tam...nie lamalam zadnych praw pokazujac tu te zdjecia podalam link i napisalam kogo sa...a poza tym te zdjecia sa ogolno dostepne w internecie i ja podajac link ni kopiuje ich ani nie wykorzystuje do wlasnych korzysci..(po co popelniac samobuja nawiasem mowiac)...nie najezdzaj na mnie jak nie masz podstaw...i nie badz drugim fotoartedzikiem bo zarobisz na taki sam szcunek ja uzytkownik f. a co do melisy...to nie sadze zeby jechala po tobie bo zle ocenilas jej zdjecia...ja tez jej kiedys cos zlego powiedzialm...chodzi o to ze ona wie to ze nie zlamalam prawa (jako moja koleznka forumowa smiem tak powiedziec nie bedzie czytala bzdur jakie wypisujesz na moj temat) uzywa mózgu w odroznieniu od Ciebie.
    wiec tak pozdrawiam serdecznie wszystkich nawet Ciebie :D
    Katarina
    fotoartted to [chyba] teraz Tadeusz Mar, jezeli tesknicie
    ale to tylko moje zdanie...

  5. #145
    Wie o co chodzi Awatar _ewa
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    84
    tez mi sie tak zdaje. tez nie do zniesienia, komentarze na niezbyt wysokim poziomie. co prawda nie bedziemy sie chyba bawic w sprawdzanie adresow ip bo nie ma sensu ale styl pisania jest b podobny.
    dlaczegooooo?!?!???? :(
    videodrome.

  6. #146
    Stary wyjadacz Awatar anoooch
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez _ewa
    tez mi sie tak zdaje. tez nie do zniesienia, komentarze na niezbyt wysokim poziomie. co prawda nie bedziemy sie chyba bawic w sprawdzanie adresow ip bo nie ma sensu ale styl pisania jest b podobny.
    dlaczegooooo?!?!???? :(
    :guns: Taaak mi się wydaję,że zmiana nicka, na Tadeusz mar .. wypowiedz na tak niskim poziomie inteligencji,że aż słow brak . Dziś jeden dostrzegłam. Grr. :guns:
    Teraz będzie Twój czas ! :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •