Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 67

Wątek: ABB Film

  1. #21
    Pierwsze kroki Awatar esti
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    13
    Od dzisiaj jest casting w Carfurze na Bemowie..ale nie wiem ile dni potrwa

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    3
    ja rowniez wyslalam do niech swoje zdjecia. szybko dostalam odpowiedz- ze sa mna zainteresowani. przeslali kilka takich zalacznikow co tobie. po przeczytaniu stwierdzilam ze nie pojade.
    wole Warszawe. jest tak mnostwo agencji gdzie nie musisz placic za wykonane zdjecia. najlepiej jest miec swoje. tak samo jestes informowana o castingach i zapewne lepszych. w agencji merito jest cos takiego ze nie placic za wpisowe(50zl) a mianowicie odliczaja ci dopiero po pierwszym zleceniu. super sprawa.

  3. #23
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    do mnie dziś napisali smsa że zapraszają mnie na casting do Katowic o 17.00 do jakiegoś programu TVN "Hyde Park". O wpisowym nie wspomnieli...

  4. #24
    Pierwsze kroki Awatar Madzialenka
    Dołączył
    01.2006
    Lokalizacja
    Mysłowice
    Wiek
    40
    Posty
    3

    ABB Film To nieprofesjonalna agencja

    Kiedys postanowilam wyslac sowje zdjecia do pewnego katalogu modelek. Po kilku dniach otrzymalam sms-a ze mam oddzwonic na podany numer, tak wiec zrobilam. Zostalam zaproszona na casting do Hotelu Senator w Katowicach. Pare dni przed castingiem dostawal rozne dziwne sms-y z roznych numer telefonow. Podszywali sie po dana agencje. Rzecz jasna pojechalam na casting, a tam nikogo nie bylo... Coz to za agencja, ktora wysyla smss-y, a nie dotrzymuje terminow spotkan...Nie polecam

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar jimena
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    36
    Posty
    209
    Madzialenko ja też dostawałam od nich smsy z różnych numerów i casting na który mnie zaprosili również miał się odbyć w hotelu SENATOR w Katowicach

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    hmmmm no to świetna agencja :mad: !

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    13

    bleee

    STRZEZCIE SIE ABBFILM!! czy tam teraz ATM..

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    7

    Holly Film Studio, oszustwo czy droga ku slawie ? :D

    Hej ! Jestem aktorem amatorem, wlasciwie to stawiam pierwsze kroki. Zainteresowalem sie agencja Holly Film Studio ( Lodz ), ktora oglaszala (i chyba nadal oglasza) nabor aktorow do filmu "GENOM". Wyslalem im swoje fotki po czym otrzymalem odpowiedz ze dostalem sie do II etapu castingu. Ucieszylem sie ogromnie, ale sadzac po tym co piszecie...to chyba niepotrzebnie robie sobie nadzieje. Zapraszaja mnie do Lodzi zeby uiscic oplate w wysokosci 25 zl za moje fotki, ktore umieszcza na swojej stronie i przejscie do II etapu. Moje pytanie brzmi. Czy Holly Film Studio to inna nazwa ABBFilm ?? Czy warto im zaufac ?? Jakie sa konsekwencje ewentualnego wyjazdu do nich ?? Z gory bardzo dziekuje za wszelkie informacje na ten temat. Pozdrawiam...:)

  9. #29
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    2
    Mi napisali to samo. Nie warto z nimi podpisywac zadnej umowy a tym bardziej placic za sesje. dzwonili do mnie 3 razy pewnego dnia i namawiali na wspolprace, sa tak zamotani, ze nie wiedzieli, ze juz do mnie dzwonili!

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    hehhe, tak z perspektywy czasu patrzę jaka ja durna byłam, że w ogóle pytałam, co sądzić o tej "agencji" :D :D :D

  11. #31
    Pierwsze kroki Awatar cukierkowa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Wiek
    36
    Posty
    21
    Cytat Zamieszczone przez kala
    hehhe, tak z perspektywy czasu patrzę jaka ja durna byłam, że w ogóle pytałam, co sądzić o tej "agencji" :D :D :D

    dobrze ze zapytalas. kto pyta nie bladzi. ja tez sie zalapalam na casting do ABB Film. zlapali mnie na ulicy i zaprosili na casting. wtedy jeszcze mloda, glupia pomyslalam sobie "fajnie". ale jak mi zaspiewali cene za sesje to zaczelam sie zastanawiac. myslalam wtedy ze w siebie trzeba inwestowac itd.
    BZDURA !
    jesli naprawde chce sie zaistniec w modelingu trzeba isc do dobrej agencji i wtedy ona pokrywa wszystkie koszty a Ty je pozniej zwracasz pracujac (o czym kazdy tu wie). jesli sie nie uda to jest strata agencji a nie Twoja, nic nie ryzykujesz.;]
    a dziewczyny te ktore nie maja warunkow do zostania modelkami lepiej niech siedza w domu bo placenie fotografom za sesje albo marnowanie pieniedzy na bycie w jakims "banku twarzy" to głupota. nic na sile.
    pozdrawiam
    cmok.

  12. #32
    Pierwsze kroki Awatar Lirlisin
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    11
    bylam tak dwa lata temu jak jeszcze nie mialam zielonego pojecia o tym wszystkim,pojechalysmy razem z kolezanka
    coz:P ogromna ilosc facetow siedzacych i pijacych a dziewczyny musialy chodzic w bieliznie lub stroju kapielowym
    i tak ABB Film przedtsawialo sie jeszcze wtedy jako Holly Model Look czy cos takiego
    po calym tym zalosnym pokazie ten facet chyba glowny szef podszedl do mnie i do mojej kolezanki i powiedzial ze jesli nie mamy gdzie nocowac to on nam zalatwi miejsce w hotelu "a tak w ogole to moze pojechalybyscie z nasza firma w lipcu nad morze jako hosstesy?oczywiscie kosztami i miejscem noclegu sie nie martwcie"

    ah no i oczywiscie wszystko bylo platne, zdjecia,umowa sesje i inne pierdoly

    na szczescie moge sie pochwalic ze nie jestem glupia gesia i od razu ucieklam po tej wypowiedzi pana x i sie wiecej nie odezwalam
    a musze jeszcze doddac ze troche sie naprzykrzali bo ciagle pisali smsy ze jeszcze nie podpisalam z nimi umowy:/


    a po pol roku od tamtego wydarzenia widzialam ich stoisku w centrum handlowym w warszawie:P taks ie wlasnie reklamuja

  13. #33
    Pierwsze kroki Awatar Dudka
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    35
    Posty
    14
    No to wpadłam jak śliwka w kompot! bo własnie im wysłałam zgłoszenie ... o joj!

  14. #34
    Pierwsze kroki Awatar Dudka
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    35
    Posty
    14
    i stało się... napisali. Wrzuciłam ich do SPAMów, a co :D

  15. #35
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    17
    Strasznie naciągają ludzi!A organizowane przez nich castingi to naprawdę porażka :neutral:

  16. #36
    Pierwsze kroki Awatar a.marzec
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    9
    Zapraszam do zapoznania się z drugą stroną medalu: http://www.galeriatwarzy.pl/komentuj/ (jest to część ATV Film, wcześniej ABB Film)

    Oto opinie tych którzy u nas pracowali:

    ========================================

    Justyna, [email protected], 2007-09-30

    Umowę z firmą Atv pospisałam,dosyć niedawno.Przynajmniej raz w tygodniu
    dostaje telefon z ofertami pracy.Stały miły kontakt z dziewczynami z
    firmy.Miałam okazję uczestniczyć w bankietach,oraz na planie "Szymon
    Majewski Show".Miła atmosfera,świetna przygoda.Mam nadzieję,że dalsza
    współpraca będzie się nam układać tak samo świetnie jak dotychczas.

    ========================================

    Hubert Wojtyra, FE 74, [email protected] - 2007-09-25

    Witam!

    Współpracę z Firmą ATV Film rozpocząłem w marcu 2007 roku. Przez przeszło pół roku dostałem wiele zaproszeń na castingi, jak również do programu ,,Szymon Majewski Show,,. Wcześniej współpracowałem z kilkoma agencjami reklamowymi, jednak ograniczała się ona do zrobienia kilku zdjęć i wysłania na jeden casting w roku albo w ogóle. Relacje z Firmą ATV Film wyglądają zupełnie inaczej. Przemiłe Panie z ATV dzwonią do mnie niemal co tydzień, nie tylko dlatego że akurat pasuję do jakiejś roli, ale przede wszystkim dlatego że Firma interesuje się swoimi klientami. Zdarzało się, że dostawałem nawet kilka zaproszeń dziennie! Szczególnie mile wspominam pracę na planie u Szymona Majewskiego, u którego dostałem swoją pierwszą w życiu rolę! Miałem też przyjemność pracować m.in. z Pawłem Małaszyńskim, zobaczyć jak wygląda praca na planie, poznać wielu ciekawych ludzi. Podczas nagrań byłem w stałym kontakcie, telefonicznym jak i osobistym, z pracownikami Firmy, którzy nadzorowali przebieg nagrań tak, żeby dopilnować zobowiązań zgodnych z umową dla wszystkich stron. O Firmie ATV Film mogę wyrażać się w samych superlatywach.


    ========================================

    446hj-Mateusz Woźniak - 2007-09-24

    Dziekujemy za miłe spotkanie ,myślę ze napewno jeszcze nie raz bedziemy gościć w waszym studio,z pozdrowieniami Mateusz z rodziną. Konkurs na twarz miesiąca jest fajną zabawą i nagrody super.

    ========================================

    Jarosław Kędzierski, kod klienta 693gh, tel. 692255601,885906956 - 2007-09-21

    Podpisałem umowę z Centrum Filmowym ATV Film. Jestem bardzo zadowolony z tego faktu, ponieważ mam możliwość współpracy i kontaktu z ludźmi. Wszyscy ludzie z ATV są serdeczni, mili, kulturalni,aż chce się żyć. Moja osoba jest super traktowana i brana pod uwagę, jeśli chodzi o współpracę. To wielka przyjemność przebywać w towarzystwie ludzi z ATV Film, są zawsze uśmiechnięci, radośni oraz myślą o ludziach chcących coś zrobić w życiu, pokazać się , zaistnieć.Super,super,super. Wielkie dzięki. Jarek.

    ========================================

    Kołodziejczyk Elżbieta - kod klienta 258di - 2007-09-21

    Czekałam od stycznia, bo w styczniu właśnie podpisałam umowę z ATV. Teraz mogę siebie oglądać na ekranie. Reklama Rutinoskorbin taka krótka, a praca nad nią to były dwa dni wyczerpującej pracy. Ale warto było. Poznałam pracę tylu ludzi , niektórych bardzo ciężką niektórych moim zdaniem nudną. Pierwszy dzień chaotyczny- może za dużo osób, drugi dzień - super, bardziej konkretniej, coś się działo. Teraz już wiem jak się tworzy reklamy a przyznam , że zupełnie inaczej sobie to wyobrażałam. Dziękuje.

    ========================================

    Teresa Bończak - kod 27gb - 2007-09-20

    Fantastyczny, wyśmienity zespół ATV - zaczęło się od castingu, który przeszłam pozytywnie , szczerze mówiąc dobrze bawiliśmy się wszyscy. Gdy przekracza się barierę dźwięku (czyli 50-tkę) można znależć w sobie coś o czym się do tej pory nie zauważało. Zauważył to zespół ATV i dzielnie to wykorzystał. Na początku wrzesnia rozpoczełam zleceniem Rutinoskorbin - od teraz go biorę i mam nadzieję że wystarczy mi sił do innych reklam z ATV i zakończę ją reklamą CoregaTabs wspólnie z aktorką , która obecnie ją gra.

    ========================================

    Ewelina Beńko z Bielska-Białej - 2007-09-20

    Mój kod klienta to: gb 344 .serdecznie pozdrawiam Panią Sylwię, Agatkę i Panią Małgosię :) )) .

    Ja i rodzice bardzo dziękujemy za wczorajsze miłe i ciepłe przyjęcie.
    Współpraca z Państwem sprawiła nam dużo przyjemność :) )))


    Licząc na dalszą milą współpracę . Ewelina

    ========================================

    Oskar Miller-455ga - 2007-09-20

    Witam

    Na początku bardzo chciałabym podziekować wraz z mężem i synkiem
    Oskarkiem za prześliczne nagrody jakie otrzymał Oskar w wygranym
    konkursie. Na taką ilość sms mógł syn liczyć od rodziców, dziadków,
    chrzestnych,znajomych ,wujków i cioci. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze
    współpracy z Państwa firmą.
    Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak wspaniałe nagrody.
    Czekamy na zdjęcia które były robione na rozdaniu nagród.


    ========================================

    Solecka Danuta - 272gh- 2007-09-19

    W dniu 7 i 8 sierpnia 2007r brałam udział w reklamie " Rutinoscorbin" jako statystka. Atmosfera była bardzo miła . Poznałam dużo nowych osób, z którymi utrzymuję kontakt. Poznałam pracę reżyserów i ekipy filmowej i przyznam że ich spokój, opanowanie i profesjonalizm zrobiły na mnie wrażenie.Spędziłam na planie prawie dwa dni, które z przyjemnością wspominam.Dziękuję.

    ========================================

    Marta Korniewska - 373hp e-mail: [email protected] - 2007-09-19


    Kiedy byłam wraz z rodziną na wakacjach- w Pobierowie- natknęłam się zupełnym przypadkiem na casting organizowany przez atv FILM.
    Postanowiłam pójść i się sprawdzić. Nie sądziłam, że dostanę propozycję umowy ale ku mojemu zaskoczeniu tak się właśnie stało. Cała sesja zdjęciowa zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Rodzina i znajomi byli równie podekscytowani całym zajściem.
    Kilka dni później, gdy moje zdjęcia pojawiły się na stronie galerii Twarzy zobaczyłam, że organizowany jest konkurs na twarz miesiąca sierpnia. To było istne szaleństwo. Ostatniego dnia konkursu wraz z rodziną śledziłam losy głosowania. Walka była zacięta ale na szczęście udało mi się wygrać.
    Najwięcej głosów dostałam od przewspaniałej Babci, której przy okazji serdecznie chcę podziękować, no i od rodziców.
    Sam wyjazd do Łodzi na rozdanie nagród również zrobił na mnie wrażenie. Było bardzo sympatycznie :)

    Myślę, że przygoda z "galerią twarzy" to wspaniała rzecz i warto to wszystko przeżyć na własnej skórze. Teraz zostało mi tylko czekać i mieć nadzieję, że ktoś mnie zauważy :)

    ========================================

    Rodzice wraz z Dorotką. (258gb) - 2007-09-18

    Witam!
    Tak się jakoś porobiło w tym roku, że jadąc na wakacje do Pobierowa, udało nam się prawie wszystko: dobre humory, chęć dobrego wypoczynku... ale nie udała nam się pogoda...
    Dzieci były trochę zawiedzione, że mało było dni do plażowania, że zimno. Staraliśmy się z mężem trochę urozmaicać czas, ale niedosyt pogody plażowej pozostał. W ostatnim dniu pobytu poszliśmy tak dla hecy na casting organizowany przez "galerię twarzy". W castingu udział wziął nasz Syn Krzysiu i Córka Dorotka. Właściwie nadziei nie mieliśmy żadnych, a dla dzieci była to frajda, że mogły przez parę minut poczuć się prawie jak gwiazdy filmowe.
    Jakież było nasze zaskoczenie kiedy następnego dnia okazało się, że Dorotka zakwalifikowała się. Dla nas niedowierzanie, a dla córy zabawa w gwiazdeczkę.
    Bardzo przeżywała i cieszyła się na sesję zdjęciową. Kilka dni przed wyjazdem do Łodzi na zdjęcia Dorotka buszowała po szafach i co dzień miała inną propozycję strojów jakie chciała ze sobą zabrać. Istny szał.
    Po wielu zmianach planów tego co zabieramy ze sobą do Łodzi udało się ustalić trzy wersje ubrań na zmianę.
    Przyszedł wreszcie upragniony dzień wyjazdu na sesję. Dorotka była tak podekscytowana, że na żaden inny temat nie można było porozmawiać.
    Po dotarciu na miejsce okazało się -ku naszemu zdziwieniu, że nasza Córka świetnie nadawałaby się na modelkę. Bez cienia wahania robiła wszystko co Pan fotograf powiedział (w domu zawsze nasza Dorotka ma SWOJE zdanie!).
    Byłam zaskoczona i zachowaniem swojej córki, jak i efektem pracy fotografa. Wspaniała pamiątka, warto było.
    Po powrocie do domu przez najbliższe dni tematem nr 1 była sesja zdjęciowa, i niecierpliwe oczekiwanie na konkurs sms-owy.
    Jak się zaczął konkurs to w domu było prawie jak w sztabie kryzysowym. Telefony sie urywały....
    Babcie, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie, Kuzyni, Kuzynki, Znajomi, Koledzy z pracy, Sąsiedzi, Znajomi Znajomych wszyscy chcieli głosować i na bieżąco domagali się informacji jak wygląda sytuacja.
    Na ciągłym sprawdzaniu rankingu i dosyłaniu sms-ów upłynął nam sierpień. W ostatnim dniu do późnych godzin nocnych śledziliśmy końcowe momenty głosowania.
    No a potem to już było fetowanie. Wszyscy do wszystkich dzwonili i jeden drugiemu przekazywał nowinę, że Nasza Dorotka wygrała.
    Jednak największą radość miała laureatka, wprost nie mogła doczekać się ponownego wyjazdu do Łodzi i wręczenia nagród oraz dyplomu. A my czuliśmy sie jakbyśmy jechali na rozdanie Oskarów.
    Entuzjazm Dziecka potrafi być zaraźliwy.
    I z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że przeżyliśmy tak fajne i pełne wrażeń dni.
    A i zabawę mieliśmy dobrą. Może się uda i Nasza Córa zostanie zauważona....

    Pozdrawiamy!

    ========================================

    Kamila Wiśniewska – 329ma, tel.609428047 - 2007-09-18

    Jak ukazałam się na stronie internetowej Galeria twarzy wzięłam udziel w konkursie sms-owym. Smsy wysyłali na mnie mieszkańcy mojej miejscowości, rodzina, znajomi rodziny a wygrałam dzięki sąsiadowi Arkowi Saneckiemu, który bardzo sprawnie wysłał po 10smsow w ostatniej godzinie. Bardzo podobał mi się pobyt w Łodzi ATV Film. Bardzo jestem zadowolona z nagród. Przyjęto mnie serdecznie za otrzymane nagrody dziękuje.

    ========================================

    Justyna - kod klienta 34 gb - 2007-09-17

    Dzięki atv film dostałam się do castingu programu „ Grasz czy nie Grasz” dzięki któremu znalazłam się w telewizji i poznałam nowych ciekawych ludzi i nowe kontakty. Byłam w tym programie trzy edycje od samego początku do samego końca i była to jedna z najlepszych przygód.
    ATV zabrało mnie również na pokazy mody camerimage 2006i 2007, pokazy mody na urodziny Dublin Pabu, teledysk zespołu AntiDread” Zabawka”.
    Dziękuję.
    e-mail: [email protected]
    tel. 500-003-787, Justyna
    kod klienta – 34gb

    ========================================

    ANIA RADOMSKA tel. 697481535 - 2007-09-16

    JESTEM BYŁĄ UCZESTNICZKĄ I PROWADZĄCĄ
    ;;;; programów call tv ; półtora roku prowadziłam programy na tvn, tvn 7,tvn gra;;;;
    na casting zostałam wysłana przez agencje atv film, postanowiłam skorzystać z tej okazji i pojawiłam się na castingu; zostałam wyłoniona z tego etapu castingu i poleciałam kilka dni później do Budapesztu ponieważ tam znajdują się studia nagraniowe, na miejscu otrzymałam hotel ogólnie bardzo dobre warunki, również przeszłam przez szkolenie dzięki któremu mogłam rozpocząć prowadzenie programów na żywo;;; ludzie z którymi pracowałam to profesjonaliści i dobrzy współpracownicy, pobyt za granica i praca jako prezenterka programów call tv wspominam bardzo milo to także bardzo dobre doświadczenie

    ========================================

    Maciej K. dziennik.lodz.pl - 2007-08-12

    Blisko 100 małych łodzian i łodzianek wzięło udział w naborze do filmu, którego producent poszukuje chłopca przypominającego 12-letniego Bogusława Lindę i dziewczynki, która mogłaby wyglądać jak 10-letnia Małgorzata Foremniak. Zdjęcia wszystkich chętnych zostały wysłane do zleceniodawcy castingu, ten wybrane "twarze" zaprosi na próbne spotkanie z kamerą. Ale nabór potrwa jeszcze przez tydzień.
    Tytułu filmu, w którym dzieci mają zagrać, nie chce zdradzić ani producent, ani Centrum Filmowe ATV Film, organizator castingu. Nietrudno się jednak domyślić, że chodzi o emitowany w Polsacie serial "I kto tu rządzi", gdzie Linda gra rolę gosposi domowej, pomagającej Małgorzacie Foremniak, wyemancypowanej pani doktor. W jednym z odcinków dorośli bohaterzy spotkają siebie sprzed dwudziestu, trzydziestu lat.
    Na ostatnim castingu zjawiła się Joanna Maciejewska ze swoją 8-letnią córką Martynką. Obie od roku mieszkają w Anglii. Na ogłoszenie natknęły się podczas urlopu w Łodzi. - Mała marzy o karierze aktorki - mówi Joanna Maciejewska. - Zresztą karierę zaczęła już jako dwuletni brzdąc, występując w jednej z etiud studenckich łódzkiej filmówki. Grała epizod dziewczynki, z której wyrasta Lolita, podrywająca własnych kuzynów...
    Podczas castingów prowadzonych przez łódzką agencję wybierane są osoby zatrudniane w przemyśle filmowym i telewizyjnym, ale także hostessy. Stamtąd pochodzi np. jedna z "Dziewczyn w bikini" Polsatu i dziewczynka grająca u Wajdy w "Katyniu - post mortem. Opowieści katyńskiej".

    ========================================

    Klaudia Wężyk - 2007-08-06

    Wyjazd na Festiwal Gwiazd 2007
    Wyjazd oceniam za bardzo udany, dzięki niemu miałam okazje poznać wielu znanych aktorów, reżyserów, pisarzy i innych. Wielkim plusem wyjazdu była możliwość przebywania w towarzystwie gwiazd, mogłam poznać ich zachowanie na co dzień a nie tylko grę aktorską przed ekranami kin czy telewizorów, mogłam z nimi porozmawiać, zrobić zdjęcie, dostać autograf, zobaczyć jak się bawią na takim wspaniałym wydarzeniu jakim jest ten festiwal. Bankiety, które odbywały się w trakcie festiwalu były bardzo udane, miła, przyjazna atmosfera, ciągle pojawiali się nowi aktorzy, nie można było się nudzić, byliśmy ciągle w biegu. na okrągło się coś działo. Bardzo dobrze wspominam ten wyjazd, była to wspaniała przygoda i pamiątka na całe życie i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze raz wybrać się na podobną imprezę. Chciałabym podziękować Panu Arturowi Dworczykowi, który zabrał nas na ten Festiwal i mogłam zobaczyć jak wygląda życie gwiazd.

    ========================================

    Justyna Cybulska - fn2561 - 2007-08-01

    W sierpniu w ubiegłe wakacje poszłam na casting i zostałam wybrana. Od tamtej pory nikt się do mnie nie odezwał i nie wiem czy przedłużać umowę na następny rok ponieważ ta nie długo mi się kończy, sama sesja zdjęciowa była dużym przeżyciem dla mnie i bardzo miło ja wspominam . Miałabym pytanie ile kosztuje przedłużenie umowy i na jakich zasadach to się odbywa i czy wogóle warto. Ogólnie galeria twarzy jest solidną firma i jeżeli ktoś zostanie wybrany na castingu polecałabym podpisanie z nimi umowy same zdjęcia są warte bardzo dużo i nie chodzi mi tu o pieniądze jest to duża pamiątka po którą często sięgam. Bardzo podoba mi się wasza nowa strona. Pozdrawiam Justyna ;)

    ========================================

    Kamila K. – Łódź - 2007-08-01

    Chciałabym być modelką ponieważ mój wzrost odpowiada kryteria modelki. Ważę 47 kg i ludzie mówią że jestem ładną dziewczyną i powinnam spróbować. Wysłałam do Państwa zgłoszenie – niestety nie mam portfolio a u Was jest ono wymagane, czy moglibyście poczekać jeszcze tydzień – postaram się je wykonać i będziemy w kontakcie.

    ========================================

    Magda z Warszawy – 0123bbf - 2007-08-01

    Cześć,

    Mam z wami podpisaną umowę i co … Ciągle czekam, a czas mija. Nie dostałam od Was żadnego zlecenia , a tak bardzo na to liczyłam. Zostały jeszcze 4 miesiące do końca umowy. Postarajcie się - proszę.

    ========================================

    Mama Karolinki z Łodzi - 2007-08-01

    Jest tak dużo dzieci w Galerii , iż podpisując umowę z Centrum Filmowym nie sądziłam, że moje dziecko ma jakąkolwiek szansę by uczestniczyć w jakimś zleceniu. Bardziej zrobiłam to dla sesji zdjęciowej, gdyż rzeczywiście pamiątkę mam świetną. Po dziesięciu miesiącach dostałam zaproszenie dla dziecka na pokaz mody.
    Paulina z Konieczkowa - 2007-07-30

    Jestem młodą osobą i chciałam być hostessą by móc dorobić sobie na wakacje . Któregoś dnia do firmy zaprosiła mnie Pani zajmująca się castingami w ATV. Podpisałam tylko umowę , ponieważ miałam już swoje zdjęcia studyjne. Nie ukrywam że praca hostessy zaproponowana przez jakąkolwiek agencję jest korzystniejsza, gdyż stawki są o wiele wyższe.

    ========================================

    Ania z Pabianic - 2007-07-28

    W ATV Film wykonałam sobie portfolio dla samej siebie, bo zdjęcia chciałam wykorzystać prywatnie. Umówiłam się na dany dzień i godzinę, bo jak się dowiedziałam fotograf nie pracuje u nich tylko dla nich. Podczas tej sesji jedna z Pań namówiła mnie żebym podpisała umowę . Pomyślałam czemu nie – jeśli już tu jestem. Nie liczyłam na żadne zlecenie. Po prostu przygodę. Po dwóch miesiącach zadzwoniła do mnie Pani z marketingu czy chciałabym brać udział w teledysku.

    ========================================

    Weronika z Bydgoszczy- 2007-07-27

    Niedawno byłam na castingu w Bydgoszczy ( znałam firmę wcześniej) , przeszłam przez eliminacje i poszłam na rozmowę, Pani wytłumaczyła mi wszystko dokładnie, ja zadawałam pytania i naprawdę wystarczy tylko słuchać, a dowiemy się , że warto być w Galerii Twarzy, mimo, że może nie udać się firmie danego wizerunku wylansować.

    ========================================

    Mariusz z Jaworzna - 2007-07-12

    Witam,

    Galerie Twarzy ... tzn. nabór na sesje zdjęciowe zobaczyliśmy podczas wakacji nad morzem. Bardzo sceptycznie podeszliśmy z żona do tego typu "akcji" tym bardziej że od razu trzeba wydać nie małe pieniądze .Po namowach swoich dzieci które chciały spróbować odważyliśmy się na sesje dla córki i syna! oboje przeszli pierwsze eliminacje a potem podpisaliśmy umowy... trochę się wahaliśmy czy aby na pewno jest jakaś prawdziwa selekcja czy po prostu przechodzą wszystkie twarze jak leci...teraz czekamy na sygnał od Firmy i liczymy na zlecenie! ;-) dopiero wtedy będziemy pewni że to nie jest jak to niejednokrotnie bywa w naszym kraju...po prostu naciąganie na pieniążki. Po przeczytaniu paru postów trochę się uspokoiliśmy i nabraliśmy więcej wiary że warto spróbować ... a nawet trzeba! a może dzieci będą miały uciechę i zlecenie w jakiejś fajnej reklamie? na razie marzą a czas pokaże czy tak będzie!

    Pozdrawiam

    ========================================

    Andrzej z Wrocławia - 2007-07-10

    Jestem mężczyzną w średnim wieku , który nigdy nie wierzył w to, że może zobaczyć się na ekranie telewizora. Firma ATV mi to umożliwiła po 3 latach bycia z nimi. Podoba mi się teraz nowa strona, gdyż nareszcie można pisać opinie zarówno pozytywne jak i negatywne konkretnie do firmy a nie na innych forach internetowych.

    ========================================

    Jadwiga z Zakopanego - 2007-07-09

    Może to wyglądać niewiarygodnie, ale brałam udział w castingu do Galerii Twarzy ponad 6 razy , za każdym razem odrzucano mój wizerunek i tłumaczono mi , że w danym momencie nie ma zapotrzebowania na moją osobę. Próbując po raz 7 okazało się , że zaproszono mnie do konkretnego zlecenia. Czyli faktycznie sądzę , że nie wybiera się osób wszystkich , które się zgłaszają.

    ========================================

    Ania z Częstochowy - 2007-07-06

    Usłyszałam reklamę Waszej Firmy w radiu parada o eliminacjach do Hollymodellook, jestem wysoką – szczupłą dziewczyną, mam 17 lat. Chciałabym z Wami podpisać umowę , bo moja koleżanka była już w Dublin Pubie na tym pokazie. Jakie mam szanse. ??? Wysłałam Państwu zgłoszenie – proszę o kontakt.
    Mama Mateusza z Katowic- 2007-07-02

    Cieszę się , gdyż nie wierzyłam. Odezwali się przed ukończeniem umowy. A teraz mojemu sześcioletniemu Mateuszowi wykupiłam kurs języka angielskiego i jeszcze zostało na drobne przyjemności.

    ========================================

    Magda z Pabianic - 2007-06-14

    Podpisałam umowę dwa miesiące temu , nie spodziewałam się, że tak szybko dostanę zlecenie, tym bardziej że czytałam różne negatywne opinie o firmie – a jednak zarobiłam sobie 200zł i miałam swoje kieszonkowe.

    ========================================

    Klaudia z Łodzi - 2007-06-02

    Umowę podpisałam bo uważam to za dobrą zabawę. Byłam na kursie hostess, dostałam certyfikat ukończenia tego kursu a teraz czekam na zlecenia.
    _________________

  17. #37
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Wiek
    39
    Posty
    4
    a.marzec skoro jesteście uczciwi to może mi powiesz ile mam jeszcze czekać na przelew wynagrodzenia za promocje w ktorej uczestniczyłam 6wrzesnia2007 :question: bo wydaje mi sie że miesiac to juz wystarczajaco długi czas! :unsure:

  18. #38
    Pierwsze kroki Awatar a.marzec
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    9
    bardzo proszę wyślij mi szczegóły tej sytuacji na maila: [email protected] , postaram się ją załatwić jak najszybciej się da.

  19. #39
    Pierwsze kroki Awatar VeruSs
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Gliwice
    Posty
    21
    Pożądne agencje nie pobierają za nic opłaty... Widocznie to nie jest pożądna agencja.

  20. #40
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    3

    o ATV inaczej :-)

    Cytat Zamieszczone przez VeruSs
    Pożądne agencje nie pobierają za nic opłaty... Widocznie to nie jest pożądna agencja.
    To nie do końca jest tak, że "porządne" agencje nie pobierają za nic opłaty, a te "nieporządne" pobierają. Jeśli jesteś osobą bez doświadczenia, która stawia pierwsze kroki w tej branży, spróbuj dostać się do takiej "porządnej" agencji. Jest to prawie niemożliwe. Do takiej agencji możesz przyjść już z jakimś doświadczeniem, świadomością swojej atrakcyjności, z jakimś portfolio, które zdobywasz właśnie przechodząc przez kolejne szczeble...

    Piszą tu dziewczyny: idź do profesjonalnej agencji i wymieniają pierwszą top-piątkę agencji w Polsce. Ciekawe, czy im udało dostać się do takiej agencji, a jeśli tak, to jak one są tam traktowane. Bo z mojego doświadczenia wynika, że agencje te wcale nie inwestują w szare myszki, dziewczyny z ulicy.

    Rezygnujecie z szansy, jaką Wam daje ATV Film, a do tamtych Agencji nie będziecie miały szansy się dostać! Po prostu.

    Poczytajcie te komentarze. Czy to naprawdę są naciągacze? Czy jednak może ktoś dzięki nim zagrał w reklamie, jakimś programie telewizyjnym?

    Zawsze trzeba zrobić pierwszy krok.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •