Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: ABB Film

  1. #61
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    58
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    Ja właściwie nie rozumiem po co ta chęć pokazania się w TV.


    A może dlatego, że po jednej reklamie, możesz sobie szczęśliwie pożyć nie pracując, przez jakieś 3 miesiące?? hę?


    Uważajcie, Galeria Twarzy poluje teraz w łodzi w M1 ;]

  2. #62
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Wiek
    39
    Posty
    4
    A przepraszam bardzo kto Wam każe od razu wpłacać to wpisowe? Mnie od razu powiedziano że skoro nie moge uiscic tej opłaty to bedzie mi ona potracana z kolejnych zlecen. Poza tym po przeczytaniu tych Waszych negatywnych opinii ja osobiscie wystraszyłam sie że nie dostane wynagrodzenia za prace dla ATV i narobiłam niepotrzebnej paniki, ale wszystko okazało sie nie potrzebnym strachem bo wynagrodzenie otrzymałam bez problemu. A współprace z nimi wspominam bardzo bardzo miło. I nawet jesli moje zlecenia skocza sie na tym 1 zleceniu to nic nie straciłam!

  3. #63
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    1
    A ja mam takie pytanie? Co takiemu "bankowi twarzy" po moich zdjeciach bez mojej osoby? Co wywiesza je bez mojej wiedzy na bilbordzie albo umieszcza w gazecie?

  4. #64
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    1

    Atv

    Witajcie
    Ja również mam do czynienia z agencją ATV. Właściwie nie ale moj 13-letni syn. Syn dostał się do następnego etapu, córka młodsza nie przeszła. Syn miał sesję, podpisałam umowę, zaplaciłam 190 zł. za sesję i 60 zł. za roczną obsługę prawną, umieszczenie wizerunku w Galerii Twarzy itp. Teraz dopiero trafiłam na to forum i widzę, że ta agencja ma bardzo złe opinie!
    Juz sama nie wiem co myslec, kasa sie juz nie zwroci, jedyne co to zdjecia naprawde ładne zostały. Chyba, ze przyjda jakies zlecenia, ale jakos w to nie wierzę.
    A jakie agencje z Wrocławia mozecie polecic?
    Pozdrawiam :)

  5. #65
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2008
    Wiek
    38
    Posty
    1
    Współpracowałam z wieloma agencjami, jako modelka, statystka, później wizażystka. Trafiłam do ATV, współpracuję z nimi od roku, to nie jest tak (przynajmniej teraz) jak piszecie, że przyjmują każdego, że są nastawieni tylko na wyłudzenie kasy.. Pomyślcie troszkę, utrzymanie biur, pracowników, opłaty za sprzęt, servery, reklamę, kupno kosmetyków.. Wyobraźcie sobie, jakie to są koszta i jaka kasa miesięcznie, więc ilu by musieli znaleźć naiwniaków, którzy podpiszą z nimi umowę? Skoro jak sami mówicie, zleceń nikt nie dostaje... Mnie nie zależy na przedstawianiu Agencji w jak najlepszym świetle, bo ja i tak swoją miesięczną pensję otrzymam, niezależnie od tego ile osób się przewinie przez moje ręce. Wiadomo, nie każdy ma szczęście i dostanie zlecenie, które przyniesie mu kokosy, ale z tego co widzę, nie ma dnia, żeby jakiś producent się nie zgłosił i nie poszukiwał u nas ludzi, skoro branża ceni ATV i daje jej zlecenia, to chyba nie jest to firma krzak, banda naciągaczy i cwaniaków.

    Kolejna sprawa; w umowie, wyraźnie napisane jest, że jeżeli w ciągu roku, Uczestnik nie dostanie żadnego zlecenia, to Agencja przeprowadza kolejną sesję zdjęciową i pokrywa całość jej kosztów.... a Fotografowi trzeba zapłacić, bo wierzcie, lub nie, ale my dokładamy do każdej sesji... Ci Fotografowie, którzy z nami współpracują mają własne studia, rozliczają się z fiskusem i naprawdę, za 190 zł, to raczej nikomu nie chciałoby się poświęcać swojego czasu....

    Poza tym, jeżeli przychodzą do nas ludzie z własnym portfolio i zgodą na przetwarzanie zdjęć wystawioną przez fotografa, który jest ich autorem, to nie płaci się tych 190 zł.... Bo my zdjęcia mamy, mamy czym promować wizerunek i możliwość szukania dla danej osoby zleceń.


    A co do wielkich agencji modelek... owszem, są takie, które inwestują w modelki, ale widzieliście jak one są tam traktowane? Ja widziałam... co tygodniowe ważenie i mierzenie, docinki na temat wagi, wyglądu, traktowanie jak przedmiot, są tam na porządku dziennym. Nie raz, nie dwa widziałam dziewczyny wybiegające ze studia z płaczem, albo oszpecone po pokazie, bo fryzjer zrobił im na fryzurę, która owszem, na wybieg jest świetna, ale niekoniecznie nadaje się na ulicę...

    Każdy ma prawo wydawać opinię, żyjemy w wolnym kraju, ale dobrze jeśli ta opinia poparta jest jakimiś argumentami... a wśród opinii negatywnych dotyczących ATV, nie znalazłam, żadnego argumentu....

  6. #66
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    jestem z Łodzi i stanowczo ta agencje odradzam... w ogole patrzac na sam e-mail mozna juz wywnioskowac, ze cos jest z nimi nie tak.. zadna dobra agencja nie bierze pieniedzy za portfolio i wpisowe...

  7. #67
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    44
    Posty
    1
    Gosiunia

    Ja mam wrażenie, że chyba się nie spełniłaś w roli modelki i masz żal do całego świata, iż nikt nie chcę ci zrobić sesji zdjęciewej za 1500 zł

    Ocknij się dziewczyno i pomyśl co ty możesz takiej agencji zaproponować oprócz wątpliwego wyglądu i niedojrzałości emocjonalnej.

    Lepiej pochwal się swoimi osiągnięciami - co zrobiłaś aby cię zauważono - masz moze doświadczenie jako modelka (nie hostessa!!!), moze choćby jakiś kurs??

    Dobra agencja to twoim zdaniem jaka??
    Może taka, w której jest wszystko za free??
    Lokal, prąd, woda, fotograf, wizażystka, makijażystka, servery, itd..?????
    A ludzie tam pracujący to rodziny karmią powiertzem i mieszkają w parku bo za darmo tam jest..!!!

    Czy więcej trzeba coś dodawać...???

    Oby mniej takich dziewczynek na tym forum!!!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •