Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 67

Wątek: ABB Film

  1. #41
    Wie o co chodzi Awatar Moonisiaa
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Skierniewice
    Wiek
    30
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez eva
    ja rowniez wyslalam do niech swoje zdjecia. szybko dostalam odpowiedz- ze sa mna zainteresowani. przeslali kilka takich zalacznikow co tobie. po przeczytaniu stwierdzilam ze nie pojade.
    wole Warszawe. jest tak mnostwo agencji gdzie nie musisz placic za wykonane zdjecia. najlepiej jest miec swoje. tak samo jestes informowana o castingach i zapewne lepszych. w agencji merito jest cos takiego ze nie placic za wpisowe(50zl) a mianowicie odliczaja ci dopiero po pierwszym zleceniu. super sprawa.
    Co do merito sie zgadzam. ;]
    Pojechałam, wszystko mi wytłumaczyli zrobili zdjecia i powiedzieli ze te fotki kosztują 100 zł ale odliczą mi je po 10 zł od każdego ewentualnego zlecenia. ;]
    o zadnym wpisowym nie słyszałam ;p

    co do ABB to po tym co poczytałam na forach.. ehh.
    :hahaha: śmiech to zdrowie.! :hahaha:
    _______________________________
    www.monisia.getphoto.net - foty swoje.. nieprofesjonalne.:glasses:

  2. #42
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19

    słynne abb

    widze ze temat abb nie milknie,
    czytam opinie ktore niby wysylali uczestnicy castingow, zlecen, hmm kilka osob znam ,
    z dwie widziane byly przeze mnie na pokazie mody, jako modelki,
    watpie czy wszyscy pisali te opinie od sibie, czy nie sa to podpuchy ....
    no ale...
    wiem swoje co robi atv, jakie wałki, jaka polityka tam panuje..spuscmy na to kurtyne milczenia...
    zal mi naiwnych osob ktore przychodza na pseudo castingi,
    aha i powazna szanujaca sie agnecja nie bierze kasy za sesje !!!!
    uwazajcie na nich,

  3. #43
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19

    Ingo....

    Cytat Zamieszczone przez inga
    To nie do końca jest tak, że "porządne" agencje nie pobierają za nic opłaty, a te "nieporządne" pobierają. Jeśli jesteś osobą bez doświadczenia, która stawia pierwsze kroki w tej branży, spróbuj dostać się do takiej "porządnej" agencji. Jest to prawie niemożliwe. Do takiej agencji możesz przyjść już z jakimś doświadczeniem, świadomością swojej atrakcyjności, z jakimś portfolio, które zdobywasz właśnie przechodząc przez kolejne szczeble...

    Piszą tu dziewczyny: idź do profesjonalnej agencji i wymieniają pierwszą top-piątkę agencji w Polsce. Ciekawe, czy im udało dostać się do takiej agencji, a jeśli tak, to jak one są tam traktowane. Bo z mojego doświadczenia wynika, że agencje te wcale nie inwestują w szare myszki, dziewczyny z ulicy.

    Rezygnujecie z szansy, jaką Wam daje ATV Film, a do tamtych Agencji nie będziecie miały szansy się dostać! Po prostu.

    Poczytajcie te komentarze. Czy to naprawdę są naciągacze? Czy jednak może ktoś dzięki nim zagrał w reklamie, jakimś programie telewizyjnym?

    Zawsze trzeba zrobić pierwszy krok.
    Ingo..chyba nie poznalas dzialania i specyfiki "uczciwosci" atv film,dawne abb

  4. #44
    Pierwsze kroki Awatar a.marzec
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez montillo
    widze ze temat abb nie milknie,
    czytam opinie ktore niby wysylali uczestnicy castingow, zlecen, hmm kilka osob znam , z dwie widziane byly przeze mnie na pokazie mody, jako modelki,
    watpie czy wszyscy pisali te opinie od sibie, czy nie sa to podpuchy ....

    Na jakiej podstawie twierdzisz że to podpuchy? Czemu mają służyć te oszczerstwa/poddawanie pod wątpliwość naszej uczciwości? Może ich się najpierw zapytaj? Hmm..? Specjalnie dla Ciebie dokleję tu kolejne pozytywne komentarze od tych co nas znają i z nami pracują:

    =================

    Eliza Królikowska 45xxx Łódź - 2007-10-15

    Jestem bardzo zadowolona z sesji z Panem Januszem Kubikiem do konkursy "ach, te łodzianki"! Sesja przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze, bez stresu i bez narzuconego stroju! Pokazałam to co chciałam a nie to co musiałam, także serdecznie polecam!

    =================

    Błażej Rogowski - 316gh - tel.507375154 - 2007-10-11

    Hej! Jestem ojcem Błażeja, nr w ATV 316gh. Błażej ma 8 lat. W ATV znaleźliśmy się dość przypadkowo bo trafiliśmy na casting organizowany w hipermarkecie. W wyniku castingu została zaproponowana współpraca z Centrum Filmowym ATV Film na reprezentowanie syna.Umowę podpisaliśmy 8 lipca 2007r. Przyznaję, że oczekiwanie na telefon dłużyło mi się w nieskończoność, ale w końcu ... już w sierpniu dostaliśmy informację o castingu do reklamy Banku. Poszliśmy. Błażej wygrał ten casting. Dziś reklama leci w TVN a Błażej kłania się Państwu w niej serdecznie.
    Przygoda na planie zdjęciowym była niezapomnianym przeżyciem zarówno dla mojego syna jak i dla mnie - szczęśliwego ojca.
    Pozdrawiam, Maciek.

    =================

    lider zespołu Alone mgr sztuki Jacek Strzelczyk www.alone.com.pl, tel. 512262086 - 2007-10-10

    Lodzki zespol rockowy - Alone podjal wspolprace z Centrum Filmowym ATV w celu znalezienia modelki/aktorki do teledysku.
    Zostal zorganizowany dla nas casting w celu wybrania najlepszej kandydatki do tej roli. Wybralismy Pania Joasie G. o numerze katalogowym 142gb ( www.galeriatwarzy.pl). Wspolpraca przebiegla bardzo pomyslnie bez zadnych problemow, a przede wszystkim w przemilej atmosferze. Dzieki firmie ATV zaoszczedzilismy sporo czasu na szukanie odpowiedniej osoby do klipu za co bardzo dziekujemy! Joasia spisala sie wysmienicie w nowym, jak dla niej, swiecie muzycznego artyzmu i sztuki. Byla niesamowicie elastyczna i otwarta na wszelkiego rodzaju pomysly, niekoniecznie wygodne do realizacji. Mamy nadzieje, ze w jakis sposob mozemy przyczynic sie do wypromowania tej mlodej osoby, bo drzemie w niej potencjal, obok ktorego nie sposob przejsc obojetnie.

    =================

    Ewelina Beńko - [email protected] - 2007-10-10

    Pragnę jeszcze raz pięknie podziękować za zaproszenie mnie na wczorajszą imprezę do klubu Maska.

    Było to dla mnie dużym przeżyciem i było bardzo potrzebne w związku z nawiązaniem współpracy z Pana firmą !
    Mogłam poznać Pana oraz współpracowników, (którzy wczoraj z energią działali w przygotowaniach pokazu) z czego się bardzo
    cieszę, a Państwo także poznali mnie lepiej !
    Co prawda, mam wykonane przez Panią Agatkę zdjęcia portfolio w związku z nawiązaniem współpracy, to jednak nie to samo co poznać człowieka na żywo.
    Przeżyłam kolorowy zawrót głowy ale było warto ! :)))
    Bardzo mi się to podobało !
    Bardzo dziękuję !
    Podróż do domu upłynęła także w miłej atmosferze, tak więc wspomnienia z tego wydarzenia są piękne, a może staną się podstawą do budowania nowych w naszej współpracy :)))
    Serdecznie pozdrawiam z Bielska-Białej.

    =================

    wszystko na: http://galeriatwarzy.pl/komentuj/

  5. #45
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19

    :)

    czemu tak sadze zostwaie to dla siebie,
    zycze z calego serca ekipie z atv zeby mieli tyle opini pozytywnych co negatywnych, a niestety negatywne prowadza :(
    szkoda bo moznaby byloz tej maki upiec jakis chcleb.
    powodzenia .

  6. #46
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19
    czytalam juz te opinie o udziale w castingu,,,sa mile zadowalajace, tylko czemu na stronie agencji nie ma negatywnych opinii,?
    same pozytywy, hmm wizerunek firmy buduje sie i takimi i takimi opiniami, rowniez negatywy maja wpływ na opinie, na ocene ,
    pozytywy tez sa ok, ale......
    z pozdrowieniami,,,,,

  7. #47
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19
    a janusz kubik, ok,
    pozytywna postac ,
    a czemu mieszacie postac januszka do atv?
    znam go osobiscie i nie sadze by mial cos wpsolnego z atv :)

  8. #48
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez kala
    Czy miał ktos do czynienia z łódzkim Centrum filmowym ABB Film? A jeśli tak to jakie to doświadczenia? Wysłałam do nich swoje zgłoszenie i dostałam takiego maila:
    "Witam
    Twoje zdjęcia ogromnie nas zaciekawiły a Twój wizerunek jest bardzo medialny. Mamy bardzo dużo zleceń dla dziewczyn w Twoim wieku począwszy od zwykłego hostessowania, udziału w pokazach mody czy też zdjęć do katalogów aż po reklamy i filmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i z ikonką castingi i zlecenia.
    W związku z tym proponuję Tobie podpisanie na korzystnych warunkach umowy o współpracę!
    Najbliższy termin na który Ciebie zapraszam to od 02.11.2005 do 05.11.2005. Proszę tylko o kontakt telefoniczny pod.nr.tel.042 636 48 58.
    PS: .w załączniku przesyłam zaproszenie i warunki współpracy!
    Pozdrawiam i mam nadzieję na owocną współpracę!"

    Treść owego zaproszenia:
    " ZAPROSZENIE
    Centrum Filmowe ABB Film® serdecznie dziękuje za zainteresowanie naszym castingiem korespondencyjnym. Zdjęcia, które od Ciebie otrzymaliśmy są na tyle interesujące, że postanowiliśmy zaproponować Ci współpracę.
    Wytypowaliśmy Ciebie spośród wielu osób do pierwszej w Polsce
    Galerii Twarzy® II EDYCJA
    Serdecznie gratulujemy !!!
    Codziennie napływają do nas setki zgłoszeń z całego kraju i zagranicy osób w różnym wieku o odmiennym typie urody, predyspozycjach i umiejętnościach. Wyżej wymienione osoby zostają wybierane wg. ostrych kryteriów przez naszych specjalistów.Teraz od Ciebie zależy czy wykorzystasz tę szansę!
    Jesteśmy twórcami naszej własnej rzeczywistości a sławni są tylko Ci, którzy tego pragną nad tym marzeniem pracują i dają sobie szansę.
    Pomożemy Ci zapracować na swój własny sukces!!!
    Osoby, które wybieramy są prezentowane wszystkim fachowcom związanym z branżą filmową, reklamową i artystyczną. Współpracujemy z największymi producentami reklam TV w kraju i za granicą, kreatorami mody i producentami filmowymi.
    Daj sobie szansę, uwierz w siebie !!!
    Decydując się na współpracę z Centrum Filmowym ABB Film® i wyrażając zgodę na prezentowanie Twojego wizerunku specjalistom z branży medialno-artystycznej niezbędne będą Twoje profesjonalne zdjęcia w formie Portfolio w systemie cyfrowym.
    PORTFOLIO – jest to wizytówka każdej modelki/modela, aktora, statysty – zawiera zbiór profesjonalnych zdjęć ukazujących zarówno twarz, jak i całą sylwetkę oraz charakter modela – na których przedstawiamy jak można Cię zmienić, jakie masz predyspozycje aktorskie i fotogeniczne. Te zdjęcia umożliwią nam poznanie Twojej osoby.
    Współpracując z naszą firmą musisz mieć świadomość, że możesz zostać wybrana/y, odnieść sukces i zaistnieć w show-biznesie, z czym wiążą się udziały w castingach na terenie całej Polski.
    INFORMACJE O FIRMIE:
    Centrum Filmowe ABB Film® powstało 5 lat temu. W związku z ogromnym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem Firm i Koncernów filmowych, reklamowych i artystycznych na rynku polskim i zagranicznym wizerunkami osób o ciekawej, charakterystycznej urodzie i predyspozycjach medialnych utworzyliśmy jedyną w Polsce Galerię Twarzy® zrzeszoną w Urzędzie Patentowym RP pod nr Z 241038 i obsługującą większość firm działających w w/w branży. Posiadamy ogromne doświadczenie i kontakty. Wystąpiliśmy już w setkach reklam m.in. Chipsy Lays, Dove, Vizir, Kucharek, Ranigast, Pyralginum, Danviva, Curly, Toyota, Warka, Tyskie, Climea meno, Bank PBH, Tic Tac, itp. Nasze modelki obsługują pokazy mody, Fetiwal Filmowy Camerimage oraz coroczną Plejade Gwiazd na Festiwalu w Międzyzdrojach.
    Prowadzimy również ekskluzywny katalog Holly Model Look® dla modelek,fotomodelek, hostess i Szkółkę Małych Artystów®.
    Proponujemy Ci współpracę z naszą firmą.
    Podpisanie umowy odbędzie się w dniach od 02.11.05r do 05.11.2005 r.
    w godz. 11.00 – 17.00 w siedzibie naszej firmy w Łodzi,
    przy ul. Piotrkowskiej 68 lok. 32.
    Zapisy i potwierdzenie przybycia prosimy zgłaszać telefonicznie do działu informacji 042 636 48 58 lub 889-503-613
    WSPÓŁPRACA
    Centrum Filmowe ABB Film® pokrywa 70 % kosztów pobytu wizerunku w katalogu Galerii Twarzy®
    Umieszczenie wizerunku w katalogu Galerii Twarzy® II EDYCJA przez okres 12 miesięcy, opieka prawna nad klientem, wyszukiwanie zleceń, umieszczenie zdjęć w internecie, koszty utrzymania serwera.
    Cena: 50 PLN z VAT
    Jeżeli nie posiadasz swojego portfolio ( profesjonalnej sesji zdjęciowej ) skontaktujemy Cię z fotografem, który w Łodzi wykona dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową w cenie promocyjnej:
    1.EXPRESS SESJA
    - kompozyt 30 zdjęć w systemie cyfrowym, ukazujący wizerunek, sylwetkę oraz charakter modela, nagranie na nośnik CD
    Cena: 190 PLN z VAT
    lub
    2.FULL SESJA
    - kompozyt 50 zdjęć w systemie cyfrowym, ukazujący wizerunek, sylwetkę oraz charakter modela, nagranie na nośnik CD
    Cena: 240 PLN z VAT
    UWAGA !!!
    Na spotkanie i podpisanie umowy o współpracy prosimy zabrać ze sobą: zdjęcia portfolio profesjonalne
    ( jeżeli posiadasz)
    dwa stroje – jeden dopasowany, drugi dowolny – stonowane kolory"


    Hmm...nie wiem co o tym mysleć, trochę mnie dziwi, że nie przysłali takiej umowy mailem, żeby się dokładnie zapoznać z treścią przed ewentualnym spotkaniem. Do Łodzi mam kawałek (mieszkam w Wawie), na płacenie za portfiolio w chwili obecnej nie mam pieniędzy, zresztą czekam na moje pierwsze sesje z dwoma fotografami na zasadzie zdjęcia za pozowanie.
    Jak się odnieść do tej oferty, którą wkleiłam? Warte zachodu, czy raczej naciąganie? Mogę do nich napisać, że chcę się ubiegać o bezpłatną sesję u nich?
    Poradźcie:)
    Kontakt: Kliknij tutaj aby odpowiedzieć na ten anons, zosia
    Data: czwartek 13 wrzesnia

    uwazajcie na ATV FILM, podaja sie za super centrum filmowe a sa zwyklymi oszustami zerujacymi na naiwnosci ludzkiej.
    prowadza pseudo castingi ktore wygladaja profesjonalnie, a tak naprawde jets to jedna wielka sciema!
    niby idzie sie na casting niby wizazysta i stylista oglada wizerunek i jakos niesamowicie wszyscy sa zaakceptowani, akzdy jest wyjatkkowy.
    i jak osoba jets naiwna to wywala 250 zł na sesje plus umowe o wspolpracy.
    pierwsze co nigdy nie placi sie za sesje zdjeciowa portfolio w porzadnej szanujacej sie agnecji,
    a oni licza sobie 190 zł za tak naprawde ch..we foty robione przez anemicznego fotografa chlopaszka, który dorwał nikona i mysli ze rzadzi.
    uwazajcie i tak nie dostaniecie zlecenia, i tak nie jestescie wyjatkowi,
    nie wazne czy bedzie to super osoba czy potwor i tak powiedza ze super osoba wazne by kase wyciagnac.
    GRASUJA W MANUFAKTURZE! W WEEKENDY! NIE DAJCIE SIE OSZUSTA.

    http://lodz.gumtree.pl/lodz/59/13537359.html

  9. #49
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19
    http://lodz.gumtree.pl/lodz/59/13537359.html



    troche niezle opinie chodza, wlasnie znajoma mi podesłała do poczytania lekturke !
    ja juz nie mam watpliwosci,

  10. #50
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    1
    Czesc! Moze nie rozumiem was o czym mowicie, kiedy piszecie o tych wszystkich oszustwach. Na czym one polegaja? Na tym, ze sie placi i nie dostaje zlecen?
    Moja kolezanka zapisala sie za darmo do dwoch agencji i tez nie dostala zlecenia. Nawet do niej nie dzwonili i byla wkurzona. Dlatego ja sie zaczelam zastanawiac, kto tak naprawde oszukuje. Sa agencje, ktore przyjmuja wszystkich jak leci za darmo i nabijaja sobie tylko ilosc pozycji w bazie. Mozna to nazwac oszukiwaniem tak samo, bo z gory wiadomo, ze nie beda szukac zlecen tym zwyczajnym ludziom.
    Jednak ja mysle, ze nie chodzi o to ze jakas agencja oszukuje, tylko ze tysiace ludzi chcacych pokazac sie w telewizji nie dostaje takiej szansy. Czuje sie rozzalona i moze oszukana. A pretensja rosnie, gdy sie zainwestowalo pieniadze i o to tu chodzi.
    Widzialam w intrenecie strony Atv, ze ludzie pisza, ze zagrali, albo ze dostaja duzo zawiadomien o castingach.
    No i nie wiem, czy bym wolala pojsc za darmo i czekac rok przy telefonie, czy zaplacic i przynajmniej zobaczyc jak pracuja profesjonalne ekipy na castingach. I chyba sprobuje. A jesli Atv zrobi mi brzydka sesje, to nie zaplace i poprosze i nowa, bo jako klient mam do tego przeciez prawo. :-)

  11. #51
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez zwyczajna
    Moja kolezanka zapisala sie za darmo do dwoch agencji i tez nie dostala zlecenia. Nawet do niej nie dzwonili i byla wkurzona. Dlatego ja sie zaczelam zastanawiac, kto tak naprawde oszukuje. Sa agencje, ktore przyjmuja wszystkich jak leci za darmo i nabijaja sobie tylko ilosc pozycji w bazie. Mozna to nazwac oszukiwaniem tak samo, bo z gory wiadomo, ze nie beda szukac zlecen tym zwyczajnym ludziom.
    A po co im samo nabijanie pozycji w bazie skoro nikt im za to nie płaci??


    Cytat Zamieszczone przez zwyczajna
    Jednak ja mysle, ze nie chodzi o to ze jakas agencja oszukuje, tylko ze tysiace ludzi chcacych pokazac sie w telewizji nie dostaje takiej szansy. Czuje sie rozzalona i moze oszukana. A pretensja rosnie, gdy sie zainwestowalo pieniadze i o to tu chodzi.
    Ja tak właściwie nie rozumiem po co ta chęć pokazania się w TV.

    Cytat Zamieszczone przez zwyczajna
    Widzialam w intrenecie strony Atv, ze ludzie pisza, ze zagrali, albo ze dostaja duzo zawiadomien o castingach.
    Grunt to dobra reklama :)))

    Cytat Zamieszczone przez zwyczajna
    No i nie wiem, czy bym wolala pojsc za darmo i czekac rok przy telefonie, czy zaplacic i przynajmniej zobaczyc jak pracuja profesjonalne ekipy na castingach. I chyba sprobuje.
    A co Ci po tym patrzeniu na "profesjonalne ekipy":))))

    Cytat Zamieszczone przez zwyczajna
    A jesli Atv zrobi mi brzydka sesje, to nie zaplace i poprosze i nowa, bo jako klient mam do tego przeciez prawo. :-)
    Heh, naiwna jesteś :)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  12. #52
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    3
    Tak sobie czytam wasze komentarze i widzę, że bardzo łatwo jest napisać „oszuści” i na tym zakończyć. Jednak na konkretne pytanie odpowiadacie: „czemu tak sądzę zostawię to dla siebie”.



    Mam nadzieję, że rozsądne i myślące osoby, nie zadowolą się stwierdzeniem, że ta czy inna agencja jest niefajna, tylko na podstawie lakonicznego „nie bo nie”.



    Niestety informacja wpływająca do naszych umysłów tak działa, że jeden negatyw zapada w pamięć bardziej niż dziesięć pozytywów. Wiem jak łatwo ludzie się nakręcają plotkami i pomówieniami, niskimi emocjami i sama sobie na to nie pozwalam. Staram się wnikliwie zwracać uwagę na negatywne informacje, czy są konkretne czy są wodolejstwem.

    Bardzo łatwo jest powtarzać po innych, trudniej jest się zastanowić i zadać sobie trud sprawdzenia faktów. Poza tym więcej emocji i adrenaliny dostarczają doniesienia i wykorzystanych na pseudo-sesjach. Dla wielu, czytanie pozytywnych tekstów jest zbyt nudne.



    Na forach bardzo łatwo jest wylać swój żal i anonimowo, bezkarnie poszastać czyjąś opinią. Często dzieje się tak, bo komuś się nie udało, nie wyszło albo źle się dogadał. Wtedy najłatwiej zwalić winę na innych.



    Będę zatem obstawać przy swoim, bo sprawdziłam atv. Nie tylko ja. „Porządne” agencje zaczynają zniechęcać aktorów. Szare myszki z ulicy, o których wcześniej pisałam, przez rok dostają jedno, może dwa zaproszenia na casting do jakiegoś epizodu.

    Nie mówię, że atv to agencja idealna. Zresztą, czy taka istnieje? Ale tutaj widzę szansę jakiegokolwiek startu dla osób, które marzą o światłach kamer.

  13. #53
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19
    hmm ingo....
    nie wiem na ile poznalas atv,
    czy tam moga osoby zrobic kariere,,,
    wątpie,
    naparwde,
    czy nie zauwazasz co dzijej, sie
    i nie mwoie tu ze pisza to dziewczyny ktore zawiodły sie ze wywlily szmal na sesje i nic pozniej, aha tam nie ma castingu profesjonalnego!!!!
    kazdy jest super i sie nadaje , tak jak ktos napisał na gumtree.pl zeby uwazac, i to prawda jest, a wiem o tym, bo znam z wlasnego doswiadczenia zawodowego jak tam jest ,

  14. #54
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez inga
    Tak sobie czytam wasze komentarze i widzę, że bardzo łatwo jest napisać „oszuści” i na tym zakończyć. Jednak na konkretne pytanie odpowiadacie: „czemu tak sądzę zostawię to dla siebie”.



    Mam nadzieję, że rozsądne i myślące osoby, nie zadowolą się stwierdzeniem, że ta czy inna agencja jest niefajna, tylko na podstawie lakonicznego „nie bo nie”.



    Niestety informacja wpływająca do naszych umysłów tak działa, że jeden negatyw zapada w pamięć bardziej niż dziesięć pozytywów. Wiem jak łatwo ludzie się nakręcają plotkami i pomówieniami, niskimi emocjami i sama sobie na to nie pozwalam. Staram się wnikliwie zwracać uwagę na negatywne informacje, czy są konkretne czy są wodolejstwem.

    Bardzo łatwo jest powtarzać po innych, trudniej jest się zastanowić i zadać sobie trud sprawdzenia faktów. Poza tym więcej emocji i adrenaliny dostarczają doniesienia i wykorzystanych na pseudo-sesjach. Dla wielu, czytanie pozytywnych tekstów jest zbyt nudne.



    Na forach bardzo łatwo jest wylać swój żal i anonimowo, bezkarnie poszastać czyjąś opinią. Często dzieje się tak, bo komuś się nie udało, nie wyszło albo źle się dogadał. Wtedy najłatwiej zwalić winę na innych.



    Będę zatem obstawać przy swoim, bo sprawdziłam atv. Nie tylko ja. „Porządne” agencje zaczynają zniechęcać aktorów. Szare myszki z ulicy, o których wcześniej pisałam, przez rok dostają jedno, może dwa zaproszenia na casting do jakiegoś epizodu.

    Nie mówię, że atv to agencja idealna. Zresztą, czy taka istnieje? Ale tutaj widzę szansę jakiegokolwiek startu dla osób, które marzą o światłach kamer.
    a jak sparwdzilas atv, bo aj tez mam to sprawdzone wlasną osoba

  15. #55
    Pierwsze kroki Awatar montillo
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    szare miasto
    Posty
    19
    Centrum Filmowe ATV poszukuje statystów, Kobiet i Mężczyzn w wieku od 2 lat do 65 lat do realizacji reklam i filmów fabularnych.

    Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany prosimy o kontakt z działem marketingu pod numer: 513-502-615 ewentualnie mail-owo: [email protected]. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-18:00. Po weryfikacji Twojej osoby zostaniesz powiadomiona/y, drogą telefoniczną lub mailową, o dokładnym miejscu i terminie castingu.

    Centrum Filmowe ATV
    ul. Piotrkowska 68 lok. 32
    90-105 Łódź

    hahhahaahahah znowu :) działają.... haha
    kolejnych naiwnych szukaja.



    Data: 2007-10-26
    Godzina: 16.00
    Miejscowość: Klub Elektrownia RP, Łódź - Manufaktura ul. Karskiego

    Zapraszamy:

    * wszystkie piękne i atrakcyjne dziewczyny do wzięcia udziału w prestiżowych wyborach do katalogu HollyModelLook w kategoriach : modelka, fotomodelka.
    * Centrum Filmowe ATV Film & Holly Model Look zapewnia profesjonalizm i miłą atmosferę jak również dla wyłonionych z wyborów dziewczyn super kontrakty przy zleceniach w projektach medialno- artystycznych. Fundowane są również przez sponsorów ciekawe nagrody.

    ===
    Jeżeli odpowiadasz kryteriom castingu prosimy o kontakt z działem marketingu pod numer: 042 / 637-37-02 lub mail-owo: [email protected], [email protected]. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-18:00.








    haaaaaaahaaaaaaaaa

  16. #56
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    3
    Mam wrażenie, że za Agencją ATV ciągnie się opinia z przeszłości. Na pewno na początku swojego działania popełnili błędy, jak każda firma. Ale wygląda na to, że dużo się zmieniło.
    Wejdźcie na portal. Oni przecież naprawdę mają zlecenia, wysyłają tam ludzi, ludzie wygrywają castingi, zarabiają pieniądze.
    Zresztą wiem, jak ta Agencja działa w Warszawie. Mają informacje o wszystkich castingach i na bieżąco informują osoby z bazy. Mój kolega chodzi na kilka castingów tygodniowo. Ostatnio był na recallu do reklamy. Jest bardzo zadowolony ze współpracy z Agencją, mówi, że działają, jak żadna inna, do której się zapisał.

    Wydaje mi się, że opinie, jakie tu sa zamieszczone są naprawdę głęboko niesprawiedliwe, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i szkodzą firmie, która naprawdę stara się funkcjonować dobrze i zrobić coś dobrego.


    A tekst pod tytułem: "znowu działają"... a dlaczego nie mieliby działać? Dobrze, że działają i oby tak dalej. A jeśli jeszcze robią jakieś błędy, to na pewno to się zmieni. Ja w to głęboko wierzę, bo ta firma naprawdę idzie w dobrym kierunku!

  17. #57
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    no to fajnie, że np. jednej osobie na 100 uda się złapać jakieś zlecenie, reszta tkwi tylko w bazie i płaci za istnienie na stronie lub za portfolio... Dziwne, że żaden ze stałych forumowiczów praktycznie żadnego fora nie ma zbyt wiele dobrego do powiedzenia o tej agencji. No ale skoro zaczyna inaczej działać, to może to się zmieni. I może przestaną przyjmować każdego, kto zapłaci, a tylko tych, dla których jest szansa znalezienia pracy...

  18. #58
    Pierwsze kroki Awatar a.marzec
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    9
    Nie prowadzimy Agencji z 20-ma modelkami (wtedy wykonywalibyśmy zdjęcia za darmo i zabieralibyśmy większość prowizji za sesje która wyniosła by min. 1000 zł) tylko katalog z 30.000 twarzy i wizerunków i nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim zdjęć za darmo.. .

    Proponujemy firmę fotograficzną (współpracującą z nami) i zdjęcia za 190 zł lub przyjęcie innych zdjęć od fotografów (konieczne jest zrzeczenie się praw autorskich by nas nie ciągano po sądach za np. wystawienie tych zdjęć na naszej www).

    Jako Firma zapewniam najwięcej zleceń w Polsce.. . Oczywiście że spotykamy takie osoby które chcą zapisać sie za darmo - odsyłamy Je do Agencji gdyż jak wiesz żeby cokolwiek w życiu prowadzić ewentualnie pracować trzeba _zainwestować_ chociażby przy sprzedaży gazet w dobre buty (min.100 zł) czy jako taksówkarz w (taksometr min 800 zł) a jako statysta lub fotomodelka w zdjęcia (min 190 zł, są już Twoje i masz je do końca życia a aktualizację wykonujemy za darmo).

    Przyjmujemy do swoich katalogów za DARMO tylko aktorów i Epizodystów z doświadczeniem.

  19. #59
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    18
    Ni i właśnie ja padłam ofiarą, że tak ujmę :( zapłaciłam 150zł było to dawno,ale jednak boli ehh...

  20. #60
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez Bezire
    Ni i właśnie ja padłam ofiarą, że tak ujmę :( zapłaciłam 150zł było to dawno,ale jednak boli ehh...
    Dobrze, ze o tym piszesz....warto ostrzegać, choć niestety nadal jest sporo ludzi, którzy się na tą agencyjkę nabierają:/

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •