Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25

Wątek: Przedłużanie

  1. #1
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    93

    Przedłużanie

    Mam pytanko ile gdzies może kosztowac przedłużanie włosów..wiem że to zależy od centymetrów ile się chce przedłużyc...to w takim razie ile będzie kosztować gdzies 6 cm przedłużenia?? :):):)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Zapytam, napiszę ci później.
    A po co chcesz przedłużać?!
    Zastanów się czy to na pewno potrzebne.
    ***
    podobno jakiś 1000...albo więcej ;|

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez BlackBlondi
    Zapytam, napiszę ci później.
    A po co chcesz przedłużać?!
    Zastanów się czy to na pewno potrzebne.
    ***
    podobno jakiś 1000...albo więcej ;|

    ojej to rzeczywiście troche drogo...Zapuszczam włosy juz od około 3 miesięcy bo jak byłam u fryzjera to troche za krotko mnie scieli...teraz chce miec dlugie włosy,wiem że są na to jakieś szampony kapsułki i te inne...ale ktore są najlepsze???

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Ja nie wierzę w takie rzeczy :)
    Poprostu musisz o nie dbać, często czestać, używać dobrych szamponów i odżyweki. Ja dbam i bardzo szybko rosną ;)
    A cena przedłużania niewiele zależy od tego ile chcesz przedłużyć bo oni wszczepiają ci nowe włosy pod skórę XD

  5. #5
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez BlackBlondi
    Ja nie wierzę w takie rzeczy :)
    Poprostu musisz o nie dbać, często czestać, używać dobrych szamponów i odżyweki. Ja dbam i bardzo szybko rosną ;)
    A cena przedłużania niewiele zależy od tego ile chcesz przedłużyć bo oni wszczepiają ci nowe włosy pod skórę XD

    hmm dbać...może polecisz jakies dobre sposoby na szybki porost włosów?? :D a jakich odżywej używasz i szamponu? :D

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Teraz używam Herbal Essences jeżyny, awocado i mango (baardzo ładnie pachnie, ale po miesiącu stosowania trzeba zmienić na jakiś lepszy jakościowo z apteki, bo może się zrobić łupież, a potem znowu wrócić do niego), a odżywkę mam Nivea Hair Care taki...z rózową zatyczką :D zproteinami ryżu i ekstraktu z kwiatu lotosu. Wogóle polecam tą serię, bo jest bardzo dobra a też ładnie pachnie :)No i ja w sumie nie mam dzięki temu rzadnych problemów z włosami.

  7. #7
    przedłużanie włosów jest dobre na kródką mete tak szczeże to nie warto. i bardzo trzeba na nie uważać , slątanie i te sprawy....

  8. #8
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez fryzjer89daniel
    przedłużanie włosów jest dobre na kródką mete tak szczeże to nie warto. i bardzo trzeba na nie uważać , slątanie i te sprawy....

    rzeczywiscie lepiej się na to nie decydowac :) a co sądzicie o zagęszczaniu jak to sie robi???

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    11.2006
    Wiek
    41
    Posty
    1
    www.coconella.pl

    MASZ KRÓTKE/ RZADKIE WŁOSY?
    CHCESZ MIEĆ GĘSTE I DŁUGIE?

    OFERUJE TOBIE:

    PROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE/ ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW
    TIPSY ŻELOWE
    ATRAKCYJNE CENY KARNAWAŁOWE!!

    METODA MICRORING
    CENY: 400-600ZŁ
    DŁ.40-60CM
    WŁOSY NATURALNE- EUROPEJSKIE

    ZAPRASZAM NA STRONE INTERNETOWĄ NA GALERIĄ!!

    ZMIEŃ SWÓJ IMAGE! ZASKOCZ ZNAJOMYCH! SPOWODUJ ZAZDROŚC U KOLEŻANEK!
    WLOSY PRZEDLUZAM W LUBINIE, MOZLIWY DOJAZD DO WROCLAWIA, POZNANIA, OPOLA, KATOWIC, LODZI..

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Zagęszczanie prawie tak samo jak przedłużanie. I równie drogie. I ten sam efekt. Nie polecam.

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    37
    Posty
    1

    Przedłużanie włosów

    owszem zgadza się przedłużanie nie jest długo trwałe ale jest ok stracza na 3 do 4 miesięcy a jeśli bardzo wolno rosną włosy nauralne to i do 6 miesięcy starcza. Wzależności od techniki przedłużania ja jestem zadowolona z przedłużania niemam problemu gdy trzeba je ściągnąć i nie niszcze przy tym włosów. Nie polecam przedłużania włosów na zgrzewy okropnie to wygląda

  12. #12
    ..PRO.. Awatar Laura1
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Posty
    216
    Ja takze jakiś czas temu myslalam o przedluzeniu sobie wlosow, jednak moja fryzjerka dobitnie i zdecydowanie wyperswadowala mi ze to glupota. Przedluzanie jest dobre na krotki czas, wlosy bardzo dostaja "w kosc" sa obciazone i oslabione. nie warto ich tak niszczyc. zarowno przedluzaniem jak i zageszczaniem. po tym moga wypadac wiec odradzam. dodatkowo cena moze siegac ponad tysiac polskich zlotych jest dosc wysoka liczy sie to za ilosc pasemek i ich dlugosc efekt utrzymuje sie w zaleznosci od dbania o przedluzone/ zageszczone wlosy do trzech miesiecy maksimum.
    Sam 'Ace' Rothstein

  13. #13
    StarY złOśLiwY wYjadaCz:P Awatar cukiereczek58
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Suchedniów
    Posty
    222
    Moja koleżanka 12.06 przedłużała włosy(prezent urodzinowy od narzeczonego):) ładnie to wygląda z daleka.... z bliska widać ze są sztuczne a w dotyku przypominają psia sierść:D nie może ich myc w normalnych szamponach tylko dla niemowląt:D i nie może kapać sie w morzu i na solarke chodzić...dała 1200zł.
    ...Los rozdaje karty...., ale to MY dyktujemy reguły gry...


    http://agata58cukiereczek.getphoto.pl/

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    czemu nby się nie można kąpać w morzu.? To chyba to samo jak kapiel w każdym zbiorniku wodnym, nie.? Czy ja się myle, bo jestem zielona O.o
    A kłopot z tym by był.
    :hahaha:

  15. #15
    Różnie, z tego co wiem to ceny wahają się od 400-100+ zl
    Ale nie polecam, po 1. nie wygląda to ładnie z bliska :/ Po 2. z czasem mikroringi, chyba że przyczepiasz cały pas to też w sumie ;d zaczynają byc denerwujące, po 3. po ściągnięciu tego włosy są jeszcze krótsze niż były wcześniej ;d Wiem, bo w mojej klasie włosy doczepia ponad 10 dziewczyn haha ;D
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  16. #16
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    Cytat Zamieszczone przez NataluSska Zobacz posta
    Wiem, bo w mojej klasie włosy doczepia ponad 10 dziewczyn haha ;D
    :eek::eek::hahaha:

    Z przedłużonymi włosami można się kąpać w morzu, wannie, jeziorze, w rzece i gdzie sobie jeszcze życzysz, a co do solarium to również można się wybrać...

  17. #17
    nie polecam miałam przedłużone... jak sciągłam to włosy były tak osłabione ze wypadały mi garściami... kilka miesięcy czekałam az mi odzyja po ty"cudownym" zabiegu... efekt jest krótkotrwały, z bliska widać że są sztuczne... a i jeszcze mozna sie najesć wstydu jak ci np... z 2 pasemka odpadną gdzies na przystanku:D:D:P:P:P

  18. #18
    No niestety takie rzeczy kosztują. Ja tam byłam i zawsze będę preferowała naturalne ;D
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2009
    Lokalizacja
    Kwidzyn
    Wiek
    30
    Posty
    4
    Miałam przedłuzane włosy i powiem szczerze, nie zaluje ;) teraz po ich odczepieniu zastanawiam sie czy nie zrobic tego jeszcze raz. Jedyny problem był przy rozczesywaniu kiedy zgubiłam tą "specialną" szczotkę. Pierwszej nocy bolała mnie tez troche głowa (włosy miałam przyczepione na zgrzewach czy jak to sie tam nazywa) i przez 2 dni nie mogłam sie przyzwyczaic. Ale wyglądało to naturalnie bo i włosy były naturalne, nie było widac zgrzewów. Jednak nie mogłam chodzic w wysokim kitku. Ale ogolnie to nie było źle ;) Jesli tylko mozesz wydac tyle pieniędzy na włosy to polecam. Czesto wydaje sie, ze taka mała rzecz jak za krotkie włosy nie ma zadnego wpływu na nasza samoocene. Ja jednak patrzac w lustro widziałam tylko moje za krotkie wlosy i ciagle zazdrosciłam kolezankom, ktore mogły robic sobie fajne fryzury.

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2010
    Wiek
    36
    Posty
    1

    metoda laserowa

    Hej, obecnie pojawiła się na rynku nowa metoda "laserowa", muszę przyznać że nien widziałam wczesniej tak naturalnych włosów po przedłużeniu jak te...
    wyglądają naprawdę wspaniale polecam odwiedzenie strony www.przedluzanieizageszczaniewlosow.pl

    Pozdrawiam

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •