Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 57
  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    19
    najważniejsze to nie być zestresowanym... nie ma to jak modelka stojaca przed obiektywem na baczność :)

    zapraszam na moja nową stronkę:
    http://www.wardziak.pl

  2. #22
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    a ja jeszcze dodam, zeby nie depilowac nog dzien przedd sesja, ale 2 dni, bo na drugi dzie z reguly ma sie na nogach kropeczki :P
    no to sie zestarzalam...

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar Lauren
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    lublin
    Posty
    14

    Maseczka z drożdży

    Przed sesją nie należy też regulować brwi.
    Bardzo dobra jest maseczka z drożdży, ale lepiej ją wypróbować po raz pierwszy kiedy nie ma sie żadnej sesji. Niektóre z moich koleżanek miały po tym uczulenie, ale to tylko specjalne wyjątki. Trzeba dodac drożdże do ciepłego mleka i gdy bedę juz miękkie nałożyc na twarz.

  4. #24
    gandzia
    Guest
    Hehe, ale ta maseczka z drożdży jest na problemy skórne typu trądzik ^^

  5. #25
    Wie o co chodzi Awatar CiarkA
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    ostrowiec św
    Wiek
    35
    Posty
    32
    albo ja jestem takmadra albo inteligentna ze na 1 sesje przyszlam jak jakas pedantka wszystko na cacy:D hehe
    najwazniejsze to kochac siebie swojecialo:D
    i potem wszystko zgorki:D dobra zabawa z ciezka praca:D
    uwazajcie napilingi szczegolnie te chemiczne tu moga byc problemy twarzciualo noi solarium lepiej czesciej a krotko niz rzadko a mega dlugo....

  6. #26
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Kozienice
    Posty
    41
    Ej , po co zdrowa cera? :PP Mozna miec i straszny trądzik przeciez to nie zaszkodzi, tyle jest programow od tego xD

  7. #27
    Stary wyjadacz Awatar mazieg
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    50
    Posty
    226
    Warto zabrać sobie obuwie nie zostawiające śladów (pasków) na nogach np. klapki, a w roli ubioru który nie powoduje śladów na skórze sprawdza się wielki t-shirt, który może robić nawet za sukienkę ;)

    Jeżeli to pierwsza sesja warto trochę "popozować" w domu przed lustrem, poćwiczyć miny, uśmiechy itp.
    Poszukuje "nowych twarzy" z Lublina i okolic,
    do współpracy przy sesjach komercyjnych i nie tylko.

    Moja strona: http://www.fotograflublin.com/
    Mój blog - moje najnowsze zdjęcia: http://maciejziegler.blogspot.com/
    Formularz zgłoszeniowy dla chętnych do współpracy - http://www.modelka.fotograflublin.com/
    Kontakt e-mail: [email protected]

  8. #28
    Stary wyjadacz Awatar mazieg
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    50
    Posty
    226
    Cytat Zamieszczone przez Małgosia
    Jeśli jest to sesja "zdjęcia za pozowanie", to nie można zapomnieć o środkach czyszczących, żeby fotografowi umyć podłogę w studio w podzięce. ;)
    Oj ktoś tu miał strasznie traumatyczne przeżycia :>
    Poszukuje "nowych twarzy" z Lublina i okolic,
    do współpracy przy sesjach komercyjnych i nie tylko.

    Moja strona: http://www.fotograflublin.com/
    Mój blog - moje najnowsze zdjęcia: http://maciejziegler.blogspot.com/
    Formularz zgłoszeniowy dla chętnych do współpracy - http://www.modelka.fotograflublin.com/
    Kontakt e-mail: [email protected]

  9. #29
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    ja uwazam, ze modelka przedewszytskim powinna byc umyta i pachnaca... podczas sesji musi byc pomyslowa i nowatorska =))... i oczywiscie musi zlapac dobry kontakt z osobami z ktorymi pracuje... odrazu milej sie robi jak sobie mozna porozmawiac, pozartowac podczas dluUugiej sesji =P

  10. #30
    karolajna
    Guest

    ciuchy

    Cytat Zamieszczone przez fotograf_darek
    Proponuje przyjść na sesje bez makijażu .Idealnie byłoby ,gdyby obecna była wizażystka,która pod okiem fotografa,przygotowałaby dziewczynę do zdjęć. Dobrze jest też wziąć ze soba bardzo rózne zestawy ubrań .Od zwiewnych sukienek po grube swetry,kurtki,płaszcze. Im wiecej ciuchów,tym wiecej pomysłów na zdjecia i mozliwosc pokazania sie z róznych stron. Nigdy nie wiadomo,jakie zdjecie zainteresuje potencjalnego zleceniodawce:)
    szafe na plecy i jedziemy ;D

  11. #31
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    44
    Posty
    18
    a co zrobic ze stresem?

  12. #32
    Wie o co chodzi Awatar CiarkA
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    ostrowiec św
    Wiek
    35
    Posty
    32
    zostawic w domu heheheh
    niezapomnij wziasc siebie usmiechu i dobrego samopoczucia

  13. #33
    gandzia
    Guest
    A co zrobić jak się na codzień nie maluje, a na sesji nie będzie wizażystki i trzeba samemu? Mnie może moja siostra umalować przed wyjściem, ale co z tego, jak podróż trwa ok 2h, no i żeby jakoś w miarę wyglądać? Nie znam się na kosmetykach zbytnio, ale może ktoś powie przy okazji czy kredka do oczu może "spłynąć", rozmazać się w czasie drogi PKSem...?

  14. #34
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez gandzia
    A co zrobić jak się na codzień nie maluje, a na sesji nie będzie wizażystki i trzeba samemu? Mnie może moja siostra umalować przed wyjściem, ale co z tego, jak podróż trwa ok 2h, no i żeby jakoś w miarę wyglądać? Nie znam się na kosmetykach zbytnio, ale może ktoś powie przy okazji czy kredka do oczu może "spłynąć", rozmazać się w czasie drogi PKSem...?
    Oj Gandzia, niech Ci siostra zrobi szybki kurs obsługi kosmetyków.
    Po 2 godzinach, jeszcze przy tej pogodzie bedziesz sie świcic jak latarnia.
    Proponuje zabrać ze soba kremik nawilżający, podkład transparenty (absolutnie bez rozświetlaczy i innych błyszczacych elementów), do tego sypki puder matujacy, kredke, tusz i jakies cienie w odcieniach bezowych.
    Na miejscu zmywasz jakims tonikiem, nakaldasz podkald, rozprowadzajac go palami w kierunku na zewnatrz, potem puder. Oczki lekko kredka i cnieami, aby cos tam było. Puder może sie przyadac w trakcie. weź tez chusteczki higieniczne, aby co jakis czas zebac nadmiar sebum z twarzy.
    I jakos to bedzie
    _____ fk ___________________________________
    Najnowsze: http://www.fk.maxmodels.pl/
    Strona WWW: http://www.fotosesja.pl/
    Stale szukam nowych twarzy

  15. #35
    gandzia
    Guest
    ok, dziekuję za radę :) coś wykombinuję. Siostra powinna normalnie wizażystką zostać, wszystkie znajome się do niej zwalają przed imprezami :P fajnie mieć takązdolniachę pod ręką :)
    Dobra, to idę poćwiczyć, przyda się taka umiejętność na przyszłość (kiedyś trzeba będzie zacząć się malować ;p)

  16. #36
    Wie o co chodzi Awatar cygan
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez gandzia
    ok, dziekuję za radę :) coś wykombinuję. Siostra powinna normalnie wizażystką zostać, wszystkie znajome się do niej zwalają przed imprezami :P fajnie mieć takązdolniachę pod ręką :)
    Dobra, to idę poćwiczyć, przyda się taka umiejętność na przyszłość (kiedyś trzeba będzie zacząć się malować ;p)
    bez szaleństw lepiej się porządnie wyśpij to będzie korzystniejsze dla zdjęć niż gdybyś się pomazała tonami pudru i podkładami ;) ale generalnie to Starszy Pan ma rację :)

    edit: literówki

  17. #37
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    54
    Posty
    413
    zabrać na sesję ( bez wizażystki i fryzjerki ) grzebień nie mam dyżurnego, a zresztą niezbyt to higienicznie mnóstwo wsuwek do upięcia włosów dużo kolorowych apaszek przydadzą sie na róże upięcia zawiązania na szyi i bez przytulanek z własnym chłopakiem dzień przed sesją bo gdy ma zarost lub brodę to miałem fotomodelkę z wypryskami na buzi eh przyjechała do mnie na sesję dziewczyna po takich zabawach i niestety buzia była nie do fotografowania

  18. #38
    karolajna
    Guest
    panie Robercie : z czystym sumieniem powiem teraz, ze to genialny artykuł .. chyba z 10 razy go przeczytalam przed 1 sesja i nie wiem czy to jeg zasługa w kazdym razie czułam sie pewniej a sesja poszla calkiem niezle

  19. #39
    gandzia
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez cygan
    bez szaleństw lepiej się porządnie wyśpij to będzie korzystniejsze dla zdjęć niż gdybyś się pomazała tonami pudru i podkładami ;) ale generalnie to Starszy Pan ma rację :)

    edit: literówki
    Pokazałam się mamie po moim eksperymencie to się nie mogła nadziwić, bo pierwszy raz mnie widziała w makijażu (poza studniówką). Normalnie się czuję niedouczona jakaś ;)
    Nie znam się na tym wszystkim, ale wypróbowałam zwykły podklad i tusz do rzęs i myślę, że to wystarczy. Mam z natury ciemne rzęsy więc kredka odpada, bo wtedy to już wyglądam jak pani lekkich obyczajów... :P

    PROBLEM: a więc co poradzić na lekkie zaczerwienienie wokół oczu? Bo w trakcie malowania trzeba czasem coś poprawić itd kremem z wacikiem, a to wymaga pocierania no i wtedy się skóra trochę czerwieni :P

  20. #40
    Wie o co chodzi Awatar lullaby
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    31
    Posty
    34
    ja wtedy zazwyczaj dajępod oczy coś rozjasniającego, ale mało, bo jak dasz zbyt dużo to wygląda okropnie :)

    o jogurcie na tWArz nie wiedziałam :D wypróbuję, i mam nadzieję,że się sprawdzi

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •