Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 83

Wątek: Taniec brzucha

  1. #21
    Wie o co chodzi Awatar Klaudd
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    34
    Posty
    40
    @ skywhite
    Poprosze o prywatne lekcje ;)

  2. #22
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Klaudd jakby to ująć... On nie udziela lekcji prywatnych :D chyba że mnie :D:D:D
    WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #23
    Wie o co chodzi Awatar Klaudd
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    34
    Posty
    40
    Poczyłam sie urazona heh... A może stworzymy jakis tercet :D

  4. #24
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Klaudd
    Poczyłam sie urazona heh... A może stworzymy jakis tercet :D
    trio świrów ? :)

  5. #25
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Tercet Egzotyczny????:d:d:d:d
    WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    jakiś czas temu mój znajomy zadał mi pytanie czy taniec brzucha mogą tańczyć również faceci? czy głupio by się na niego patrzyły kobitki gdyby przyszedł na zajęcia z tańca brzucha? no i ja nie wiedziałam co mu odpowiedzieć :D
    a jak wy myślicie?;)

  7. #27
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Kasia
    jakiś czas temu mój znajomy zadał mi pytanie czy taniec brzucha mogą tańczyć również faceci? czy głupio by się na niego patrzyły kobitki gdyby przyszedł na zajęcia z tańca brzucha? no i ja nie wiedziałam co mu odpowiedzieć :D
    a jak wy myślicie?;)
    my faceci to .... możemy wszystko oooooooooooooooooooooo !

  8. #28
    Stary wyjadacz Awatar gossip-girl
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Elbląg
    Posty
    188
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    my faceci to .... możemy wszystko oooooooooooooooooooooo !

    A my, kobiety, nie wątpimy ;)


    Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, ale... Czemu nie? :D

  9. #29
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez gossip-girl
    A my, kobiety, nie wątpimy ;)


    Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, ale... Czemu nie? :D
    nigdy przenigdy nie wątpcie w nasze możliwości :)

  10. #30
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Nie no, S. ja w Twoje nie wątpię :D
    WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #31
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2007
    Wiek
    37
    Posty
    1
    Hej! Przeczytałam cały temat i mam gorącą prośbę! Jeżeli ktoś z Was ma materiały do nauki tańca brzucha oraz muzykę to bardzo proszę o wysłanie tego na mój mail.
    [email protected]
    Byłabym szczęśliwa:)

  12. #32
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Wiek
    32
    Posty
    43
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    ooo! wreszcie jakiś konkretny temat :P bo już mi sie znudziło "czy sie nadaje":P
    Ja tańcze taniec brzucha :) kończyłam kurs tańca w Egipcie. W sumie umiem tylko podstawy ale zawsze coś. Mam odpowiednią arabską muzykę i kilka filmików z takim tańcem. Kursy można robić w większych miastach w Polsce ale wiem ze dość dużo kosztują. Jeśli chciałaby któraś z was muzykę to moge przesłać na maila. :) Wiem ze do takiego tańca nie można być bardzo chudym. Trzeba mieć troszke kształtów ;) najważniejsze w tej dziedzinie są bioderka i brzuszek :) pytajcie o co chcecie? ;) pozdrówka :*
    A ten kurs kończyłaś w hotelu czy gdzieś się zapisałaś?
    W lipcu będę w Egipcie, więc chętnie bym takie coś przeszła. :happy:

  13. #33
    A ja pytałam specjalistki w tej dziedzinie, czy szczupłe dziewczyny:p nadają się to tego tańca i otrzymałam taka odpowiedź:

    TAK NAPRAWDĘ LADNY BRZUCH RZEŹBI SIĘ DOPIERO PODCZAS TEGO TAŃCA , NA POCZĄTKU
    NIE MA ZNACZENIA, BRZUCH MOŻE BYĆ CHUDY WÓWCZAS NABIERZE ŁADNYCH MIEŚNI I
    MOŻE BYĆ Z TŁUSZCZYKIEM WÓWCZAS NADMIAR SPALI A RESZTE UELASTYCZNII, TAK
    WIĘC JEST TO TANIEC DOBRY DLA KAZDEJ KOBIETY;)

    Ok świetnie, tylko mój brzuszek już jest wyrzeźbiony i powiedziałbym nawet, że odrobinkę za bradzo...:p Napewno nie chcę jeszcze bardziej uwydaczniać moich mięśni, a więc zrezygnowałam:) i ostatnio myślałam nad latino show dance:D Może któraś z Was tańczyła już coś takiego? Godne polecenia?:D
    Pozdrawiam;) pierwsze zajęcia dopiero 16.04, jakoś wytrzymam:p

  14. #34
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    ten 16.04 to jakas tajemnicza data :p ja zaczynam kurs na prawko, kolezanka wyjeżdza do Tunezji, a Ty masz pierwsze zajecia..hm... :D

    Contrast co do tańca to KOCHAM rytmy latino, tańce kubańskie...miodzio :D:D:D
    to chyba moja największa pasja...:happy:
    juz od dawna wariuje zeby zaczac jakis kurs tylko do tego tez partner jest potrzebny, a takich jest juz mniej chetnych...:(:( wstydza sie czy jak..?
    Jak obejrzalam pierwszy raz Dirty Dancing 2 to myslałam ze nie wytrzymam tak sie chcialam nauczyc :D na przerwach w szkole nawet z kolezanka ćwiczyłam :D
    Jak znajde faceta ktory bedzie mi tak tańczył to bez zastanowienia za niego wyjdę! ;) :D:D:D

  15. #35
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    ooo! wreszcie jakiś konkretny temat :P bo już mi sie znudziło "czy sie nadaje":P
    Ja tańcze taniec brzucha :) kończyłam kurs tańca w Egipcie. W sumie umiem tylko podstawy ale zawsze coś. Mam odpowiednią arabską muzykę i kilka filmików z takim tańcem. Kursy można robić w większych miastach w Polsce ale wiem ze dość dużo kosztują. Jeśli chciałaby któraś z was muzykę to moge przesłać na maila. :) Wiem ze do takiego tańca nie można być bardzo chudym. Trzeba mieć troszke kształtów ;) najważniejsze w tej dziedzinie są bioderka i brzuszek :) pytajcie o co chcecie? ;) pozdrówka :*

    Mi też! Mi też! [email protected] :D:D:D Z góry dziękuje :*

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  16. #36
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    ten 16.04 to jakas tajemnicza data :p ja zaczynam kurs na prawko, kolezanka wyjeżdza do Tunezji, a Ty masz pierwsze zajecia..hm... :D
    Mam nadzieję, że nie tylko tajemnicza, ale i szczęśliwa:D dla nas wszytkich:p:D

    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    Contrast co do tańca to KOCHAM rytmy latino, tańce kubańskie...miodzio :D:D:D
    to chyba moja największa pasja...:happy:
    juz od dawna wariuje zeby zaczac jakis kurs tylko do tego tez partner jest potrzebny, a takich jest juz mniej chetnych...:(:( wstydza sie czy jak..?
    Jak obejrzalam pierwszy raz Dirty Dancing 2 to myslałam ze nie wytrzymam tak sie chcialam nauczyc :D na przerwach w szkole nawet z kolezanka ćwiczyłam :D
    Ohh:D widziałam ten film i popieram! a te zajęcia są indywidualne:D Są też z partnerami, ale ja tam wolę najpierw sama:p

    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    Jak znajde faceta ktory bedzie mi tak tańczył to bez zastanowienia za niego wyjdę! ;) :D:D:D
    To muszę pilnować swojego:p hehe, bo On zawsze chętny do tańca, ale tylko ze mną:D:D:D

  17. #37
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    ooo to pilnuj pilnuj, taki facet to SKarb! :D u nas sa zajecia tego typu, nawet nieodpłatnie ale trzeba miec partnera...moj ucieka gdzie pieprz rośnie :p zaraz tu jakies ogłoszenie walne i zobaczymy co z tego wyniknie :D:D:D

  18. #38
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    35
    Posty
    1

    :)

    Ja też bym prosiła o jakąś muzyczke i filmik :) z góry dziękuje :*
    [email protected]

  19. #39
    Hej czy ja tez mogłabym prosić o jakiś filmik i muzyczkę.To mój email
    [email protected]. Z góry dzieki :*

  20. #40
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    dziewczyny mam pytanie...dostała któraś z Was tą muzykę w ogóle? :confused: :confused:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •