Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 83

Wątek: Taniec brzucha

  1. #41
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Wiek
    28
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    ooo! wreszcie jakiś konkretny temat :P bo już mi sie znudziło "czy sie nadaje":P
    Ja tańcze taniec brzucha :) kończyłam kurs tańca w Egipcie. W sumie umiem tylko podstawy ale zawsze coś. Mam odpowiednią arabską muzykę i kilka filmików z takim tańcem. Kursy można robić w większych miastach w Polsce ale wiem ze dość dużo kosztują. Jeśli chciałaby któraś z was muzykę to moge przesłać na maila. :) Wiem ze do takiego tańca nie można być bardzo chudym. Trzeba mieć troszke kształtów ;) najważniejsze w tej dziedzinie są bioderka i brzuszek :) pytajcie o co chcecie? ;) pozdrówka :*
    Ja też bardzo prosze o przyslanie jakiegos filmiku i muzyki ja jestem tu nowa wiec nie wiem za duzo o tej stronce ale bardzo prosze o muzyke i filmik ja strasznie chcem sie nauczyc tanczyc mam 12 lat a za dobrze nie tancze pomóż:( :( :( Mój adres e-mail to [email protected] P.S Chcem się bardzo spodobać kolesiowi:) :) :)

  2. #42
    Wie o co chodzi Awatar paula15
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Koty
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez Anetusia
    Ja też bardzo prosze o przyslanie jakiegos filmiku i muzyki ja jestem tu nowa wiec nie wiem za duzo o tej stronce ale bardzo prosze o muzyke i filmik ja strasznie chcem sie nauczyc tanczyc mam 12 lat a za dobrze nie tancze pomóż:( :( :( Mój adres e-mail to [email protected] P.S Chcem się bardzo spodobać kolesiowi:) :) :)

    Ja niestety nie mogę Ci pomóc... Zapytaj się innych dziewczyn...

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Wiek
    35
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    ooo! wreszcie jakiś konkretny temat :P bo już mi sie znudziło "czy sie nadaje":P
    Ja tańcze taniec brzucha :) kończyłam kurs tańca w Egipcie. W sumie umiem tylko podstawy ale zawsze coś. Mam odpowiednią arabską muzykę i kilka filmików z takim tańcem. Kursy można robić w większych miastach w Polsce ale wiem ze dość dużo kosztują. Jeśli chciałaby któraś z was muzykę to moge przesłać na maila. :) Wiem ze do takiego tańca nie można być bardzo chudym. Trzeba mieć troszke kształtów ;) najważniejsze w tej dziedzinie są bioderka i brzuszek :) pytajcie o co chcecie? ;) pozdrówka :*
    Ja tez bym chciala sie nauczyc tego tanca mogla bys mi przeslac muzyke i jakis filmik bardzo bym byla wdzieczna.....:):) [email protected]

  4. #44
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    w SHAPE chyba w styczniu była plyta " Taniec brzucha dla początkujących" całkiem fajna. Ale ja i tak zamierzam sie zapisac na takie zwykłe zajęcia
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  5. #45
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Żary
    Wiek
    33
    Posty
    5
    oo to jest to;D cos tam cwicze ale.. chcialabym sie na jakis kursik zapisac tlyko czy taki kurs naprawde cos daje? of course przy regularnym cwiczenom itepe ;D

  6. #46
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    każda forma aktywnosci fizycznej cos daje. A taniec jest bardzo przyjemny :)
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  7. #47
    iii ja też bym chciała muzyczkę i filmik jakiś:):) [email protected]

  8. #48
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Radomsko
    Wiek
    30
    Posty
    1
    Adusia ja tez poprosze muzyczke [email protected] z góry dzięx xD

  9. #49
    Stary wyjadacz Awatar annnn
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    254
    ja kiedyś chodziłam na kurs tańca brzucha :) wiele z niego nie pamietam niestety :P

    Pamiętam jedynie, ze nasza instruktorka brała specjalne tabletki żeby mieć więcej tłuszczyku bo przez taniec zabardzo wyrabiały jej się mięśnie.
    what if pms is a myth and I am just a bitch?

  10. #50
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    37
    Posty
    26

    Jasne

    Chodziłam na zajęcia,jest to wbrew pozorom bardzo trudne. Co chcesz wiedzieć na ten temat?:)

  11. #51
    Stary wyjadacz Awatar annnn
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    254
    właśnie dosłownie w tej chwili w telewizji leciał program prowadzony przez Joannę Brodzik o tańcu brzucha :) zresztą wypowiadała sie właśnie ta moja instruktorka z kursu.
    what if pms is a myth and I am just a bitch?

  12. #52
    Pierwsze kroki Awatar psOya
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Krosno
    Posty
    4
    czy mogłabyś mi rowniez przesłać muzyke i filmik?? bardzo chciałabym sie nauczyć tańca brzucha:) e-mail [email protected]

  13. #53
    Wie o co chodzi Awatar Karolinee
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Stalowa Wola
    Posty
    46
    Mogłabym też prosić o muzykę ? i filmik oczywiście jeżeli możesz :) ... dzięki z góry i czekam :*

    [email protected]

  14. #54
    Pierwsze kroki Awatar aniolek832
    Dołączył
    09.2007
    Wiek
    35
    Posty
    7
    i jeszcze ja :)

    rowniez prosze o muzyczke oraz jakis filmik:)

    [email protected]

  15. #55
    Wie o co chodzi Awatar Karolinee
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Stalowa Wola
    Posty
    46
    Błagam o muzyczke do tańca brzucha !! Widze ze jest duzo chetnych , ja zawsze bylam ciekawa jak to wyglada . To moja poczta : [email protected]

  16. #56
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2007
    Posty
    1
    Ja też bardzo bym chciała, chociaż jeden filmik i jedną jakąś muzyczkę^^ Wiem, że od samych filmów się nie nauczę, ale zawsze to coś da;) Z góry megaśne dzięki..;d Aha i wysłać na : [email protected] xDD

  17. #57
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    poszukajcie na youtube. Wystarczy wpisac belly dance
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  18. #58
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2007
    Posty
    2

    muzyka do tańca brzucha

    mogłabyś też mi też przesłać tą muzyczkę??wróciłam z egiptu i zakochałam się w tym tańcu wielkie dzięki

  19. #59
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2007
    Posty
    2
    aha mój mail: [email protected]

  20. #60
    Stary wyjadacz Awatar Jeanette
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    146
    Ja potrafie taniec brzucha :D Nawet nie wiem kiedy sie tego nauczyłam, samo z siebie wyszło (kocham taniec od kąd pamiętam). Najważniejsze to wczuć sie w muzyke i umiec wyrazic przez taniec emocje, nie skupiac sie tylko na ruchach. A Wam życze powodzenia w nauce, oby była owocna ;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •