Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 83

Wątek: Taniec brzucha

  1. #61
    Pierwsze kroki Awatar TomaszKrajewski
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Wałbrzych
    Wiek
    45
    Posty
    20

    :)

    To ja czekam na mailu na efekty waszych treningow :)

  2. #62
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    1
    Hej, mogłabym też poprosic o muzyczke do tanca brzucha? no i jakis filmik, też byloby fajnie;)
    [email protected]

  3. #63
    ja tez bym prosila jesli by to nie byl problem :p jakas muzyczke i jakis filmik pokazowy :P [email protected]
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  4. #64
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1
    co prawda temat poruszany byl sto lat temu, ale jesli moglabym -> tez na maila poprosze muzyke do tanca ([email protected])

    pozdrawiam

  5. #65
    Stary wyjadacz Awatar Jeanette
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    146
    na youtube poszukajcie, wątpie zeby komus sie chcialo Wam wszystkim wysyłac :unsure:

  6. #66
    Pierwsze kroki Awatar Sandora
    Dołączył
    12.2007
    Wiek
    30
    Posty
    2
    Ave.
    Macie może jakąś fajną muzyczkę do tańca brzucha i ewentualnie jakiś fajny filmik uczący od podstaw ... -.-

    Mój email -> [email protected]

  7. #67
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2007
    Posty
    3
    Witam
    Jeśli zebrałaby sie grupa kilku osób można zorganizować specjalnie dla Was kurs tańca brzucha.
    Powiedzmy że zainteresowane osoby mogą zostawiać namiary na siebie w tym wątku. znając ilość osob przygotujemy ofertę takiego kursu.aha. kurs może odbyć sie tylko w warszawie lub poznaniu wiec należy sie zdeklarować od razu które miasto wchodzi w rachubę.

  8. #68
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    1
    Niestety niewiele wiem na temat tego tanca,tzn.jesli chodzi o wiedze teoretyczna,to taak,ale z praktyka gorzej :D Bardzo chcialabym sie nauczyc...Prosilabym o przeslanie choc jednej piosenki na maila [email protected] . z gory dziekuje :))

  9. #69
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251
    http://www.youtube.com/watch?v=9Csxa1z8hgg jedna z moich ulubionych ;)fajnie się do tego tańczy
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  10. #70
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    33
    Posty
    2
    Ta arabskie..xD nie tlyko EGispkie . Najlepszy jesst Tribal Fusion to połączenie ATS, klasycznego raks sharki !, tańców indyjskich, cygańskich, tańca współczesnego, modern jazzu, hip-hopu oraz innych tańców etnicznych lub nowoczesnych .
    Jesli CHEECIE SIE ZPAISAC TO TO ZROBcIE PO CO ZWLEKAC.?

  11. #71
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    ooo! wreszcie jakiś konkretny temat :P bo już mi sie znudziło "czy sie nadaje":P
    Ja tańcze taniec brzucha :) kończyłam kurs tańca w Egipcie. W sumie umiem tylko podstawy ale zawsze coś. Mam odpowiednią arabską muzykę i kilka filmików z takim tańcem. Kursy można robić w większych miastach w Polsce ale wiem ze dość dużo kosztują. Jeśli chciałaby któraś z was muzykę to moge przesłać na maila. :) Wiem ze do takiego tańca nie można być bardzo chudym. Trzeba mieć troszke kształtów ;) najważniejsze w tej dziedzinie są bioderka i brzuszek :) pytajcie o co chcecie? ;) pozdrówka :*



    Czy mogłabym poprosićtę muzyczkę i te filmiki na e-maila [email protected] ?? Będę baardzo wdzięczna:happy: :happy:

  12. #72
    po prostu księżniczka ;) Awatar lutea
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    251

    Podstatowe kroki

    http://www.expertvillage.com/video-s...ly-dancing.htm

    wiedzialam że gdzies to mam.....no to dziewczęta do roboty i życzę miłej nauki
    kosztuje swiat kawałe po kawałku, daokladnie przeżuwam i wydalam..

  13. #73
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    31
    Posty
    9
    Zaczynam chodzić na taniec brzucha od wrzesnia. Ogólnie słyszałam że bardzo szybko można sie go nauczyć. Znajome mojej siostry po czterech miesiącach nauki dawały już pokazy, instruktorką można być po dwóch latach intensywnej nauki. :)
    Powodzenia wszystkim orientalnym tancerkom :D

  14. #74
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2008
    Lokalizacja
    Gołanice
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Adusia
    ooo! wreszcie jakiś konkretny temat :P bo już mi sie znudziło "czy sie nadaje":P
    Ja tańcze taniec brzucha :) kończyłam kurs tańca w Egipcie. W sumie umiem tylko podstawy ale zawsze coś. Mam odpowiednią arabską muzykę i kilka filmików z takim tańcem. Kursy można robić w większych miastach w Polsce ale wiem ze dość dużo kosztują. Jeśli chciałaby któraś z was muzykę to moge przesłać na maila. :) Wiem ze do takiego tańca nie można być bardzo chudym. Trzeba mieć troszke kształtów ;) najważniejsze w tej dziedzinie są bioderka i brzuszek :) pytajcie o co chcecie? ;) pozdrówka :*

    moglabym prosic o muzyke na maila i o jakies wskazówki??

  15. #75
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    33
    Posty
    1
    Hey dziewczynki, ja prosiłabym o jakieś wskazówki o których należy pamiętać podczas nauki, ponieważ chcę się nauczyć w domu, bo mieszkam w małej miejscowości, więc na kurs nie mogę się zapisać:/. Bardzo proszę "tańczące dziewczyny" o jakieś rady, o ile ktoś jeszcze odwiedza ten temat... pozdarwiam:)

  16. #76
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2009
    Lokalizacja
    Radom/Kraków
    Posty
    88
    W Egipcie trochę tanczylam i chcialabym się uczyć :D Ale u mnie nigdzie nie ma tego.;/ Świetne to.

  17. #77
    Wie o co chodzi Awatar naat
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Zielona Góra
    Wiek
    31
    Posty
    40
    Ja chodziłam na kurs tańca brzucha przez niecałe 3 miesiące, ale niestety przestałam, bo opuściłam kilka zajęć i miałam już duże zaległości. Jak stworzą nową grupę podstawową, to zamierzam zapisać się po 2 miesiącach ich zajęć :)

  18. #78
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2010
    Wiek
    40
    Posty
    1

    zORIENTuj się na ORIENT (Warszawa)

    zORIENTuj się na ORIENT

    Chcesz nacieszyć oczy feerią barw albo obudzić zmysły przy magicznym rytmie bębnów? A może chcesz poczuć jak twoja dusza wzlatuje ku krainie tysiąca i jednej nocy?
    Nie zastanawiaj się dłużej tylko przybądź w sobotę 6 marca o godz. 20:00 do Klubu Mechanik przy ul. Narbutta 87 w Warszawie.

    Gdy poczujesz raz moc orientu zawsze będziesz chciała do niego wracać.

    Tego wieczoru magią orientu zarażać Was będą znane i cenione posiadaczki międzynarodowego tytułu Speciality Teacher for Oriental/ Middle Eastern Dance and Egyptian Folklore – Barbara Ilczuk i Joanna Suska.

    Nie zabraknie również występów pozostałych wspaniałych i utalentowanych instruktorek Szkoły Tańca Riviera m.in. Kamili Gołębiewskiej i Dominiki Sucheckiej a całość uświetni występ „niespodzianka”. Nad klimatem imprezy będzie czuwał DJ Yaser, który przeniesie nas w orientalną podróż. By w pełni poczuć magię tego wieczoru możesz usiąść, zapalić shishę lub zrobić sobie orientalny tatuaż.

    Nie zwlekaj – przyjdź i odkryj w sobie orient.

    BILETY:

    - kursanci Szkoły Tańca Riviera (dla siebie i swoich znajomych) - 15 zł
    - osoby spoza Szkoły - 20 zł


    UWAGA!
    BILETY W SPRZEDAŻY OD 15 LUTEGO (w siedzibach Szkoły Tańca Riviera)

    Uwaga!
    Osoby niepełnoletnie mogą wejść na imprezę tylko z pełnoletnim opiekunem!

    Więcej informacji na www.taniec.net
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zORIENTuj sie.JPG
Wyświetleń:	220
Rozmiar:	115.6 KB
ID:	10201  

  19. #79
    Ale tańczące, w przeważającej większości, mają paradoksalnie te brzuchy jakoś mało zgrabne. Nie są ładnie wyrzeźbione, jędrne, płaskie, tylko jakieś takie... no w każdym razie nie chciałabym mieć takiego brzucha, o jakim teraz mówię :)
    Pieniądze są dla ludzi.

  20. #80
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    30
    Posty
    2
    hej dziewczyny :) ja chodze na taniec brzucha ponad 8 miesiecy i naprawde duzo sie nauczylam,musze przyznac, ze z zajec duzo sie wynosi i instruktorki naprawde fajnie wszytsko tłumaczą i pokazują. Jesli macie jakies pytania to piszcie.pozdrawiam

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •