Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83

Wątek: Taniec brzucha

  1. #81
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    30
    Posty
    2
    aaaaa wlasnie i co do tych brzuchow ;] taniec brzucha pewnie kojarzy wam sie z ladnym plaskim brzuchem ale nigdy w tym tancu sie takiego nie uzyska.Tutaj chodzi o to zeby miec mięciutki brzuszek zeby falował i poruszał sie w rytm muzyki

  2. #82
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2011
    Posty
    4
    To samo powiedziała mi koleżanka, która obecnie ma własną szkołę tańca brzucha :)
    niektórym taki pełniejszy brzuszek się nie podoba, ale w trakcie naprawdę tańca brzucha wygląda niesamowicie.

  3. #83
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2011
    Wiek
    25
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Adusia Zobacz posta
    ooo! wreszcie jakiś konkretny temat :P bo już mi sie znudziło "czy sie nadaje":P
    Ja tańcze taniec brzucha :) kończyłam kurs tańca w Egipcie. W sumie umiem tylko podstawy ale zawsze coś. Mam odpowiednią arabską muzykę i kilka filmików z takim tańcem. Kursy można robić w większych miastach w Polsce ale wiem ze dość dużo kosztują. Jeśli chciałaby któraś z was muzykę to moge przesłać na maila. :) Wiem ze do takiego tańca nie można być bardzo chudym. Trzeba mieć troszke kształtów ;) najważniejsze w tej dziedzinie są bioderka i brzuszek :) pytajcie o co chcecie? ;) pozdrówka :*
    mogę prości o kilka filmików i muzykę proszę i z gry dzięki

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •