Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: a gestosc?

  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar Nadie_
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Salamanca
    Posty
    13

    a gestosc?

    Tez sie o cos spytam ;) Przegladnelam wiekszosc watkow, a jednak nigdzie nie znalazlam niczego sensownego. Chodziloby mi o jakas podpowiedz preparatu lub odzywki na geste wlosy ;) W sumie nie moge na moje narzekac - sa krecone, bardzo zadbane. Ale zawsze mialam problem z ich gestoscia. Mimo wszystko chcialabym, zeby pod tym wzgledem mialy blizej do idealu ;)

    Na chwile obecna uzywam odzywki WAX do ciemnych wlosow, ale dopiero czekam na efekty. Nie wydaje mi sie, zeby wplywala ona na ich gestosc - raczej na glaskosc i polysk, z ktorymi nie mam problemu.
    Uzylam dzis jej pierwszy raz i mialam niezbyt przyjemna przygode ;) Nieprzyzwyczajona do bardzo goracych kompieli wychodzac z wanny omdlalam, wiec raczej uzywanie tej odzywki bede musiala ograniczyc do minimum.. i tylko przy okazji obecnosci rodzicow w domu ;)

    caluje,

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    nie rozumiem...co dla Ciebie oznacza "blizej idealu"? tzn sa geste czy nie i chcesz zeby byly???? jesli ta druga opcja to nie ma cud odzywki ;] mozesz stosowac tak rozne specyfiki zeby wlosy byly bardziej uniesione, sprawialy wrazenie gęsciejszych ale to tyle..co do kondycji wlosow to skoro przegladalas watki, juz wiesz ze olej rycynowy i zoltko dzialaja cuda, ale piszesz ze sa zadbane wiec tego typu zabiegi nie sa konieczne :D ;)

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar Nadie_
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Salamanca
    Posty
    13
    blizej idealu znaczy dla mnie poprostu gestsze ;) Olejek rycynowy uzywam na rzesy - ale nie wyobrazam sobie stosowac go na wlosy.
    W moim przypadku ta gestosc jest srednia - bywalo gorzej, gdy naprawde bilam sie w gore w podstawowce.
    Tak ogolem, dla mnie moga nawet tylko sprawiac wrazenie, ze jest ich troche wiecej ;) albo, ze sa grubsze.

    :*,

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    To jest uwarunkowane genetycznie :( nie da się ich zagęścić, skoro o nie dbasz to już raczej nic innego nie mogę podopowiedzieć... Możesz używać preparatów kktóre lekko podnoszą fryz, będzie się wydawać,że włoski są gęstsze ;*

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •