Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
  1. #61
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    dokładnie;)hehe
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  2. #62
    Pierwsze kroki Awatar Olaa92
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Włocławek
    Wiek
    31
    Posty
    26
    Moim zdaniem najlepszy podkład to mus z rimmela cool matte, jest rewelacyjny, kocham go, jako JEDYNY jest dobry, reszta była do d*** najgorszy był chyba z Vichy, okropny, 70 zł poszło na marne, tak samo z Revlona, niby dobre marki a podkłady mają do niczego, przynajmniej takie jest moje zdanie. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przebarwień i niedoskonałości.

  3. #63
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2010
    Wiek
    31
    Posty
    1
    Jestem nieszczęśliwą posiadaczką skóry mieszanej;/ próbowałam już gigantycznej ilości podkładów m.in.
    -AA jedwabisty podkład rozświetlający nie polecam- słabo kryje i zawiera drobno sproszkowany brokat- przy silny słońcu twarz mocno się świeci; -maybelline dream satin liquid- wielkie rozczarowanie, zatyka pory i jest baaardzo widoczny na skórze, na dodatek szybko się wyciera;
    -rimmel stay matte- szału nie ma, tworzy maskę po nałożeniu;
    -eveline pure control- nie przepadam za nim, po kilku godzinach po nałożeniu "roluje się" pod palcami, czuję się wtedy jakbym była brudna a nie umalowana;
    -paese matte&cover- konsystencja całkiem przyjemna jednak po nałożeniu tworzą się smugi, po za tym najjaśniejszy odcień jaki udało mi się kupić (201) jest dla mnie zbyt ciemny;
    -oriflame peach me perfect skin glow- tragedia, człowiek wygląda w nim jakby miał zaawansowaną żółtaczkę;
    -max factor lasting performence- spodziewałam się czegoś więcej za taką cenę, prawie wcale nie kryje, nieładnie osadza się na meszku na twarzy;
    -na koniec lirene city matt- nie jest może idealny, ale i tak najlepszy jaki do tej pory używałam.
    Wymieniłam tu podkłady, które ciągle zalegają w mojej kosmetyczce, zdecydowałam że w końcu zainwestuję w vichy (moja ostatnia nadzieja)... pozdrawiam;)

  4. #64
    Ja mam problem może nie tyle z konsystencją ile z... odcieniem. Wybieram zawsze najjaśniejszy fluid [niestety tylko najjaśniejszy w drogerii, nie w ogóle] - taki, który idealnie komponuje się i wpasowuje w moją cerę. OK. Stosuję ony fluid w domu - robię makijaż: pjjenknie! - no i na tym się kończy, bo nie minie godzina, a każde pociągnięcie podkładem odznacza się leciutko ciemniejszą plamą na skórze :/ No mnie to krępuje i nie jest to chyba prawidłowe.

    Według mnie drogerie w mojej małej mieścinie - zadupiu z niewyjaśnionych przyczyn nie sprowadzają jaśniejszych odcieni podkładów [oczywiście tylko na tym zadupiu, bo kiedy kupowałam w Wawie byłam bardzo zadowolona, więc coś w tym jest ;]. W sumie to mam na to wyjaśnienie: pewnie dlatego, że 85% ww zadupia to niestety typowa "wiocha", czyli tipsiary i solary, więc podkład też trzeba dopasować do "ich" ciemniejszej karnacji...
    Pieniądze są dla ludzi.

  5. #65
    Pierwsze kroki Awatar BECAPRI
    Dołączył
    09.2011
    Lokalizacja
    ŚLĄSK
    Posty
    1
    Ile wypowiedzi, tyle podkładów i tyle rad... bądź tu mądry i pisz wiersze... tak czy inaczej samemu trzeba to wszystko przetestować na własnej skórze... ja na szczęście mam to juz za sobą i wśród przeróżnych podkładów z avonu, oriflamu, isadory, loreala, maxfactora i wiele wiele innych firm, które przeszły przez moje ręce, szczerze mogę polecić podkłady firmy MakeUpAtelier!!! :happy:
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_NAP1924web.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	81.6 KB
ID:	18366   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_NAP3937web.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	54.2 KB
ID:	18365   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_NAP2573web.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	63.2 KB
ID:	18364   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_NAP6229aweb.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	87.1 KB
ID:	18363  

  6. #66
    Pierwsze kroki Awatar LAtoJA
    Dołączył
    08.2011
    Posty
    6
    Żeby efekt makijażu był matowy to podkład nie wystarczy. Podstawa to regulacja wydzielania sebum, czyli oczyszczanie i dobry krem. Ja uwielbiam podkłada dermablend z vichy, mocno kryjący, a makijaż zawsze wykańczam pudrem i w ciągu dnia robię poprawki żeby się nie błyszczeć, w tej chwili mam puder prasowany aeromatte od estee lauder (dostałam w prezencie, jak na moją kieszeń za drogi), delikatnie matuje, ale bez przesady daje naturalny wygląd.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •