Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 120
  1. #21
    Wie o co chodzi Awatar sssecret
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    32
    Posty
    88
    OoOo :) . Jesteś bardzo ładna i - co najważniejsze- ciekawa. Piękne, duuuuże oczy. Tylko pracuj nad mimiką, bo dużo masz zdjęć podobnych do siebie pod tym względem :). A więc- śmigaj na castingi!

  2. #22
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Sliczne oczy... mozna w nich utonac:)) Mi sie bardzo podobasz :)

  3. #23
    Stary wyjadacz Awatar Sephora
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    43
    Posty
    129
    Dziewczyny dziekuję za wszystkie komentarze bardzo miłe,a co do zdjęć to są to przede wszystkim zdjecia makijaży na forum wizaż wiec sa takie same,a miny same widzicie człowiek nie ma obycia:)
    P.s Antii witaj:) nieopatrznie powiedziałam TŻ o twoich namawianiach i sie zaczęło wiec orientuje sie w temacie, ale to naprawde nie dla mnie:)
    a wymiary miesiac temu takie były chyba że zle mierze:)

  4. #24
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Wyglądasz na 20, ale lepiej już nie czekaj. Szkoda, żeby taka uroda się zmarnowała!

  5. #25
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    powiem tylko tyle...powodzenia.
    ....

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar Sephora
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    43
    Posty
    129
    Dziekuję wszystkim bardzo serdecznie i pozdrawiam:)

  7. #27
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464

    hmm

    Cytat Zamieszczone przez Sephora
    Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi:) Może kiedys się odważe choc przyznam wolę byc po drugiej stronie obiektywu;)
    Sarenka ja nigdy nie myslałam o karierze bardziej na dorobieniu sobie i tylko tyle, zrobie zdjecia sylwetki i Wam wrzuce pozdrawiam cieplutko:)
    Dziewczyno.... by cokolwiek powiedziec (jestem pstrykiem) o tym czy sie nadajesz lub nie potrzeba dobrych , profesionalnych zdjec których TU nie widze .
    to co pokazujesz niestety zamiast tuszować wyolbrzymia pewne rzeczy których typowa modelka powinna unikać.
    ad.2 powiadasz dorobieniu sobie? eh chyba to nie bedzie proste ....
    ale próbuj...
    pozdrawiam

  8. #28
    Stary wyjadacz Awatar Sephora
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    43
    Posty
    129
    Pstryku...tak naprawdę to nie wiem o co ci chodzi
    ad1.pisałam że dopiero orientuje sie w temacie wiec dziwne by było gdybym miała profesjonalne zdjecia(te zostały zrobione prawie wszystkie komórka)
    ad2.nie wiem czego powinny unikać modelki bo nigdy takową nie byłam wiec jestem ciekawa
    Napisałeś strasznie ogólnikowo niestety
    Pozdrawiam

  9. #29
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez awa
    Dziewczyno.... by cokolwiek powiedziec (jestem pstrykiem) o tym czy sie nadajesz lub nie potrzeba dobrych , profesionalnych zdjec których TU nie widze .
    to co pokazujesz niestety zamiast tuszować wyolbrzymia pewne rzeczy których typowa modelka powinna unikać.
    ad.2 powiadasz dorobieniu sobie? eh chyba to nie bedzie proste ....
    ale próbuj...
    pozdrawiam
    akurat pomimo tego, że Sephora nie ma profesjonlalnych zdjęc widać, że się nadaje, bo jest fotogeniczna. zdjecia profesjonalne tylko by utwierdziły w tym fakcie.
    to czego modelka powinna unikać wie tylko modelka, a Sephora nie jest modelką (chyba nie czytałeś wątku dokładnie skoro tego nie wiesz!) więc ma prawo do tego, aby błądzić. profesjonalne modelki nie są od razu profesjonalnymi modelkami - uczą się tego!!
    nikt nie powiedział, że znalezienie zleceń żeby sobie dorobić będzie proste. ale tez nikt nie może powiedzieć, że Sephora nie będzie miała szczęcia...a życze jej żeby miała :)

  10. #30
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    Patrząc na te zdjecia - tylko przez analogię można sie domyślac ze coś ciekawego mogło by powstać.
    Dośc naiwnym jest jednak ocenianie możliwości modelki po patrzeniu na jej buziaka ( tylko )
    MODELKA, to nieoszukujmy sie wieszak czyli całe ciało!
    Nie obrazajcie sie, lecz na wybiegu, nie widac tego jak mówicie, jak myslicie i jakie macie wykształcenie.

    Ps. moja wizazystka zwróciła uwagę że Twoja cera wymaga dobrych srodków... bardzo dobrego korektora pod oczy (wory) i unikać "suchych" kosmetyków

  11. #31
    Stary wyjadacz Awatar Sephora
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    43
    Posty
    129
    Kasiu dziękuje za miłe słowa:)
    Awa nikt sie nie obraża :) wyjaśniłeś dokładniej i jest ok,a Twoja wizazystka ma rację odkąd mam dziecko mam i wory niestety czekam az zacznie spac w nocu i wory znikną:) co do tego drugiego tez ma racje
    Pozdr.

  12. #32
    Stary wyjadacz Awatar Sephora
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    43
    Posty
    129
    Miałam się pochwalic wiec sie chwale;)wysłałam swoje zdjecia do chocomodels i zostałam zaproszona na spotkanie:neutral: hmm prawde mówiac nie wiem czy pojadę ,szkoda,że ta agencja nie jest bliżej,no cóż pozdrawiam wszystkich:)

  13. #33
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    35
    KOCHANA!
    Jesteś świetna!
    Zazdroszczę...!;P
    Nie gadaj, że zdjęcia robiłaś sama?! Podobają mi się.
    Moje były robione przez "profesjonalistkę"... O Bosh!
    Może kiedyś pstrykniesz i mnie kilka...?;)

    Naprawdę śliczna jesteś, na każdym zdjęciu wychodzisz inaczej, masz wiele twarzy(tak to się odmienia?;)), a o to chyba po troszu chodzi...
    Lubisz swój lewy profil, co?;)
    pozdrawiam!

  14. #34
    Stary wyjadacz Awatar Sephora
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    43
    Posty
    129
    Iza dziękuję Ci bardzo:happy:
    Tak zdjęcia robiłam sama sobie, cięzko:) cieszę sie że nie sa takie najgorsze jak na kompletna amatorkę
    Zapraszam do Sycowa:)
    Taa lewy profil wychodzi mi lepiej niz prawy:)
    Pozdrawiam

  15. #35
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    35
    Ale Ty masz oczy...
    wow!!!
    jeju gdybym była facetem.........! mmmm!
    ;)

  16. #36
    Stary wyjadacz Awatar Sephora
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    43
    Posty
    129
    Iza dziekuję,bez makijazu wcale nie sa takie fajne...;)Pozdr.

  17. #37
    Pierwsze kroki Awatar stripMYmind
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    37
    Posty
    23
    moim skromnym zdaniem oczywiscie sie nadajesz. piekne oczeta... zwracaja uwage, przykuwaja wzrok. usta porporcjonalne ladnie wykrojone, no i szczupla twarz. szkoda tylko ze juz tyle latek. no ale wydaje mi sie ze napewno udaloby ci sie gdzies zalapac, bo warunki masz. daj znac czy pojechalas na spotkanie do agencji. pozdrawiam i ... powodzenia

  18. #38
    Stary wyjadacz Awatar Nekara
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    31
    Posty
    132
    Wg mnie jesteś super! Nadajesz się do zdjęć twarzy!

  19. #39
    Stary wyjadacz Awatar sarenka:*
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    125
    a moze moglabys byc niezla aktorka?
    sprobuj w reklamach
    twarz super, szkoda ze nie jestes 10 lat mlodsza :( :)
    Anja-Lourdes

  20. #40
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Nie no jak sie przygladam tej Twojej avatarce to naprawde bardzo wzrok przyciaga...smiem powiedziec ze (jako bardzo nieliczna) jestes w gronie osob ktorych chcialabym miec twarz..moim zdaniem nie dorastam do twojego wygladu (twarz)..dzieczyno...naprade jestes sliczna...muszisz sprobowac, ale nie zaczynaj od chocomodels moim zdaniem jest wiele lepszych agencji ktore by sie toba zainteresowaly!!!!
    Pozdrawiam
    ....

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •