Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    3

    Jak zostac fotomodelka?

    chcialabym zostac fotomodelka ;] jestem wysoka wiec moze jakos mi pomozecie ??

  2. #2
    Jeśli chcesz poprosic o rade w stylu "czy sie nadaje", to podaj dokladne wymiary wzrost, i wrzuć pare fotek..... a co zrobić zeby zostac fotomodelka?? Zalezy ... jesli chcesz mieć fajne fotki to idz do jakiegos fotografa lub dowiaduj sie o róznych castingach. Jesli masz do tego zawodu predyspozycje (odp wymiary, wzrost i ciekawa twarz) startuj do agencji...

  3. #3
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez godasek
    chcialabym zostac fotomodelka ;] jestem wysoka wiec moze jakos mi pomozecie ??
    tzn jak? mamy ci zrobic zdjecie, zalatwic namiary albo od razu sesje? ewentualnie isc za ciebie na nia???

    ja bym chciala skoczyc na bungee, moze ktos mi pomoze?
    ...
    no to sie zestarzalam...

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar Aphrodite
    Dołączył
    01.2006
    Lokalizacja
    Kędzierzyn- Koźle
    Wiek
    34
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    tzn jak? mamy ci zrobic zdjecie, zalatwic namiary albo od razu sesje? ewentualnie isc za ciebie na nia???

    ja bym chciala skoczyc na bungee, moze ktos mi pomoze?
    ...
    mysle ze taka ironia nie jest wskazana, dziewczyna chce sie dowiedziec co moze zrobic. Zgadzam sie z Abercrombie1 powinnas isc do jakiegos fotografa lub zainteresowac sie jakimis caskingami ( ale ona zazwyczaj nie sa nic warte) zrob sobie portfolio i probuj...

  5. #5
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez Aphrodite
    mysle ze taka ironia nie jest wskazana, dziewczyna chce sie dowiedziec co moze zrobic. Zgadzam sie z Abercrombie1 powinnas isc do jakiegos fotografa lub zainteresowac sie jakimis caskingami ( ale ona zazwyczaj nie sa nic warte) zrob sobie portfolio i probuj...
    jakie pytanie, taka odp. ja bym jej najpierw radzila troche poczytac zeby wiedziala w co sie pakuje, to tak jakby ktos zaczal leczyc wiedzac tylko to co sie nauczyl na lekcji biologii.
    no to sie zestarzalam...

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar Aphrodite
    Dołączył
    01.2006
    Lokalizacja
    Kędzierzyn- Koźle
    Wiek
    34
    Posty
    14
    tyle ze moze nie ma w swoim otoczeniu kogos "fachowego" kto w tym siedzi i mogl by jej doradzic, pozatym teoria zazwyczaj nijak sie nie ma do praktyki. Tu nie chodzi oto zeby jej wylozyc wszystko jak na tacy chodzi o podpowiedz od czego zacząć, gdzie sie zglosc do kogo i kto jest zaufany? Chyba zadna z nas nie chciała by trafić to jakiegoś wariata. Teraz juz wie od czego ma zacząć co zrobić musi. Pozatym ona się pyta jak jej pomóc a nie jak ją zgnoić! nie masz ochoty pomagać nie piszesz so easy.

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    ja bym chciala skoczyc na bungee, moze ktos mi pomoze?
    ...
    Ja cię mogę popchnąć, kochanie ;D

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    3
    nie trzeba sie odrazu irytowac ;)

  9. #9
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez Aphrodite
    tyle ze moze nie ma w swoim otoczeniu kogos "fachowego" kto w tym siedzi i mogl by jej doradzic, pozatym teoria zazwyczaj nijak sie nie ma do praktyki. Tu nie chodzi oto zeby jej wylozyc wszystko jak na tacy chodzi o podpowiedz od czego zacząć, gdzie sie zglosc do kogo i kto jest zaufany? Chyba zadna z nas nie chciała by trafić to jakiegoś wariata. .
    no to przeciez napislaam, ze najpierw jej radzilabym poczytac co to w ogole jest, gdzie sie dobrze zglosic a gdzie nie, co moze osiagnac itp.
    Cytat Zamieszczone przez Aphrodite
    nie trzeba sie odrazu irytowac
    alez ja jestem spokojna :D tylko jak chcesz dzialac na wlasna reke to musisz byc zaradna, a takie pytania na to nie wskazuja, niestety.

    Cytat Zamieszczone przez BlackBlondi
    Ja cię mogę popchnąć, kochanie ;D
    a zalatwisz mi taki wysoki most nad rzeka w tropikach? to pozwole ci skoczyc nawet ze mna :P:P:P
    no to sie zestarzalam...

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    3
    Ale w sumie,to fajnie jest xczasem sie dowarosciowac ;] to bez buntow prosze ..

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    44
    Posty
    12
    nauczyc sie pozowac, wiekszosc dziewczyn stoi jakby miala w gardle kij i nie wie co ze soba poczac, czeka na rady fotografa i nie wie co ma robic. Fotograf daje zarys obraz tego co chce a modelka to robi. Bedziesz to umiala bedziesz dobra i wzieta modelka

  12. #12
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Cytat Zamieszczone przez godasek
    chcialabym zostac fotomodelka ;] jestem wysoka wiec moze jakos mi pomozecie ??
    A moze jaKies zdjecia umiescisz ?
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  13. #13
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez godasek
    chcialabym zostac fotomodelka ;] jestem wysoka wiec moze jakos mi pomozecie ??
    pomoże my ci wszyscy !!!!!!!! będziemy bardzo mocno trzymać kciuki ... :) no myśle iż dodało ci to otuchy

  14. #14
    Pierwsze kroki Awatar Aphrodite
    Dołączył
    01.2006
    Lokalizacja
    Kędzierzyn- Koźle
    Wiek
    34
    Posty
    14
    Przeglądnij sobie jakieś gazetki gdzie mogą występowac modelki mniej-wiecej zapamietaj pozy jakie prezentują (jeżeli masz z tym problem) no i przedewszystkim nie możesz sie krępować fotografa i jego aparatu ale może faktycznie zamiesć jakieś zdjęcia... =)

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    30
    Posty
    2

    Ehh..:(

    Mam 14 lat.. Chciałabym zostac fotomodelką.. Nom a nie wiem czy na to nie zawcxzesnie i czy sie nadaje?? Jestem niska dlatego wiem ze modelką nie zostane.. Nom ale moze chociaz fotomodeling.. Sama juz nie wiem.. Moze mi ktos doradzi.. tu mozecie znalezc jakiej moje fotki: SandrusiaKosiana.fotka.pl :) Z góry dzieki:):*

  16. #16
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez Sandrusia14bb
    Mam 14 lat.. Chciałabym zostac fotomodelką.. Nom a nie wiem czy na to nie zawcxzesnie i czy sie nadaje?? Jestem niska dlatego wiem ze modelką nie zostane.. Nom ale moze chociaz fotomodeling.. Sama juz nie wiem.. Moze mi ktos doradzi.. tu mozecie znalezc jakiej moje fotki: SandrusiaKosiana.fotka.pl :) Z góry dzieki:):*
    pierwsze co ci radze to założyć nowy wątek w tym miejscu forum gdzie są zamieszczane wszystkie takie prosby czyli w : Czy się nadaję?
    wtedy byłoby duzo lepiej
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    38
    Posty
    1
    Witam mam do Ciebie pytanie ...zauważyłam ,ze pisałas o ML w Szczecinie i chciałabym sie dowiedziec czy mam sznse pójsc tam z portfolio i spróbowac swych sił jako fotomodelka mam tylko 165 wzrostu a pozatym jestem bardzo drobnej budowy ciała prosze o rade jak zaczac z góry dziekuje za odp i pozdrawiam

  18. #18
    karolajna
    Guest
    ja od razu proponuje : zrob sobie jakies porządne zjdecia i wyslij zgłoszenie do jakiejs agencji .. albo do kilku ..

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •