Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2006
    Wiek
    33
    Posty
    14

    Wyjazdy Zagraniczne

    Chciałam się dowiedzieć od was,jak pogadzacie szkołe z wyjazdami zagranice?? Napewno zależy to od tego jak kto się uczy,raczej ci co lepiej się uczą nie mają z tym problemu,natomiast tacy co średnio sie ucza łatwo mogę nie mieć (np . ja). Dużo jest modelek które wyjezdzaja w wieku 15-17 lat zagraince na miesiać(jak np teraz gdy zacznie sie sezon). Jak sobie potem radzicie z zaliczeniami itd...????:question: :question:

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Dlatego też ja daruje sobie jakieś tam zagraniczne kariery, bo nauka mi łatwo do głowy nie wpada i nie moge sobie na to pozolić by uczyć się miesiąca bez pomocy nauczycieli... Wole takie wyjazdy zorganizować sobie w wakacje czy po skonczeniu szkoły... Ale podkreślam że jeszcze za granice w tym celu nie wyjeżdżałam :P

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar dzidzia_v
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    55
    Zwróć uwagę na to, że nie zawsze będzie to miesięczny wyjazd, tylko może on trwać trochę dłużej. Z drugij strony z 'wielkiego świata' nie chce się wracać do szarej rzeczywistości, a tymbardziej do książek ;)
    a co jeśli tam zostaniesz ? podpiszesz kontrakt ? na ile ? na 5 lat ?
    Potem wrócisz do Polski bez wykształcenia i bez perspektyw również.

    jeden z powodów dla którego zrezygnowałam z takiej 'zabawy' :)

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar Malincia
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Posty
    4
    Ej nie straszcie tak.. raz można z aencją się umówić że wyjazdy tylko wczasie wakacji i dajmy na to feri! ALE nie trawają mies !! za każdym razem! trwają od kilku dni do 3 mies. zastanów się czy jesteś w stanie ale czaaasem bywa że opuścisz kkilka tygodni w szkole w ciągu roku. Wiem cos o tym :)

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar dzidzia_v
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    55
    to jest kwestia indywidualna każdej dziewczyny.
    chcąc być modelką/fotomodelką nie wystarczy ładnie wyglądać i chcieć.
    dziewczyna słaba psychicznie nie poradzi sobie podczas długotrwałego wyjazdu :P

    a szkoła ? nie każda szkoła będzie traktować Cię tak, jakbyś tego chciała.
    zdarza się, że nauczyciele traktują takie dziewczyny ulgowo. ale są też tacy, dla których jesteś jedną z kilkuset uczniów szkoły - i masz oboziązek chodzić i zdawać egzaminy jak pozostali. bo w ich mniemaniu "na modeling masz czas po szkole".
    ...it's not a fluke, it's been tried, i'm the troop...

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar sarenka:*
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    125
    Robi się to tak...
    Umawia na zaliczenia z nauczycielami, a na wyjazd zabiera podręczniki <no niestety>
    Słyszałam (nie jestem pewna w 100%), że jezeli wyjezdza sie na dluzej (pół roku) to agencja zapewnia anglojęzyczną szkołę.
    Do tego mnóstwo samozaparacia, pracy, pracy i jeszcze raz pracy!
    Anja-Lourdes

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar dzidzia_v
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    55
    w mojej szkole by to nie przeszło. nauczyciele są zbyt rygorystyczni.
    nawet podczas choroby każą stawiać się na sprawdzianach. także obawiam się, że dłuższa nieobecność wiązałaby się w nieklasyfikacją na koniec semstru :/
    ...it's not a fluke, it's been tried, i'm the troop...

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar sarenka:*
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    125
    Cytat Zamieszczone przez dzidzia_v
    w mojej szkole by to nie przeszło. nauczyciele są zbyt rygorystyczni.
    nawet podczas choroby każą stawiać się na sprawdzianach. także obawiam się, że dłuższa nieobecność wiązałaby się w nieklasyfikacją na koniec semstru :/
    Nieklasyfikacja... Musiałabyś mieć ponad 50% godzin, na których nie byłaś... Jezeli mniej (np. wyjazd tylko na miesiąc) to nie powinno byc zadnego problemu.
    Anja-Lourdes

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar dzidzia_v
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    55
    no, nie każdy wyjazd trwa miesiąc... a co zrobić z tymi dłuższymi ?
    jeśłi ma się taką szkołe, a raczej nauczycieli takich jak ja - nie ma mowy. :/
    ...it's not a fluke, it's been tried, i'm the troop...

  10. #10
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Nie ma szkoly ktora by sie nie zgadzala na taki wyjazd...no moze jakas katolicka..a zasze agencja ustala z dyryktorem szkoly i z rodzicami...zawsze da sie to jakos zalatwic..zawsze.
    ....

  11. #11
    Wie o co chodzi Awatar dzidzia_v
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    55
    ewentualnie gdyby byl to wyjazd jednorazowy...
    nie sadze, zeby zgadzali sie na częstsze.
    ...it's not a fluke, it's been tried, i'm the troop...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •