Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Szukam modelki do aktu (niekomercyjnie)

    Cześć , szukam Modelki jak w tytule . Robię takie nastrojowe fotki i szukam fajnej dziewczyny do pozowania . Sesje w studiu lub w plenerze , modelka musi mieć >18 lat . Pracuję z niezłym efektem nawet z początkującymi.
    Zdjęcia są niekomercyjne , chociaż tego drugiego wariantu nie należy wykluczyć . Najczęściej umawiam się na pozowanie za zdjęcia , dla chętnych portfolio ( wbrew pozorom nie wszyscy chcą być zawodowymi modelkami , niektórzy chcą zdjęcia tylko dla siebie ).Mogę się też domówić na inne formy wzajemnych regulacji lub sesję konfekcyjną ale modelka musi się zgodzić na publikację bo nie robię zdjęć do szuflady ( chociaż robiłem już tak ,że nie było widać twarzy ) , myślę ,że to kwestja indywidualnego dogadania się . Jestem z Opola i ztąd lub z okolic najchętniej widział bym dziewczyny. Dla osób spoza Opola mogę się dogadać w sprawie kosztów przejazdu.
    Taką fotografię robię i moje prace można zobaczyć tutaj:
    www.zatwarnicki.republika .pl

  2. #2
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    60
    Cytat Zamieszczone przez andrzej Z
    Cześć , szukam Modelki jak w tytule . Robię takie nastrojowe fotki i szukam fajnej dziewczyny do pozowania . Sesje w studiu lub w plenerze , modelka musi mieć >18 lat . Pracuję z niezłym efektem nawet z początkującymi.
    Zdjęcia są niekomercyjne , chociaż tego drugiego wariantu nie należy wykluczyć . Najczęściej umawiam się na pozowanie za zdjęcia , dla chętnych portfolio ( wbrew pozorom nie wszyscy chcą być zawodowymi modelkami , niektórzy chcą zdjęcia tylko dla siebie ).Mogę się też domówić na inne formy wzajemnych regulacji lub sesję konfekcyjną ale modelka musi się zgodzić na publikację bo nie robię zdjęć do szuflady ( chociaż robiłem już tak ,że nie było widać twarzy ) , myślę ,że to kwestja indywidualnego dogadania się . Jestem z Opola i ztąd lub z okolic najchętniej widział bym dziewczyny. Dla osób spoza Opola mogę się dogadać w sprawie kosztów przejazdu.
    Taką fotografię robię i moje prace można zobaczyć tutaj:
    www.zatwarnicki.republika .pl

    Jesli robisz takie zdjęcia jak piszesz - to sorry - powodzenia ci nie wróżę. Wielokrotnie podnoszono ten temat tu i gdzie indziej - nie można zrobić portfolio na jednej sesji rękoma jednego fotografa.

    Strona nie działała w chwili pisania postu

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    72
    Naucz się najpierw pisać:/
    tragedia

  4. #4
    Dziewczyny , to chyba oczywiste ,że nie zrobię od ręki całego portfolia ( na które fotki zbiera się miesiącami ) i to w jedną sesję . Jesteście złośliwe . A te błędy , cóż jestem dysortografem ale soooorrry :sad: ( i nie piszę tu aby być pisarzem ).

  5. #5
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Ale wyłacz te idiotyczne dzwieki na swej stronie. To odstrasz od oglądania zwłaszcza wieczorem :/ Zlikwiduj też flasha, przecież tak się nie daje oglądac stron i zdjęc:/ Najprostszy html jest duzo wygodniejszy i lepszy, bez niepotrzebnych animacji i wodostrysków przeszkadzaących w odbiorze. No i większe zdjęcia, by się przydały zamiast miniaturek.
    Naprawdę Twe zdjęcia warte są lepszej oprawy, nie potrzebują tandetnych ramek do oglądania, bo bronią się same.
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  6. #6
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Doadam jeszcze gwoli wyjaśnienia, że mój komentarz nie był w najmniejszym stopniu złośliwy itp. Naprawdę uważam, że galeria prezentująca fotografie, powinna byc jak najprostsza, jest to dużo wygodniejsze do oglądania. A większe zdjęcia lepiej się ogląda, ocenia i... docenia. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Przemek Lipski ; 2007.02.03 o 14:03 Powód: literówki
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  7. #7
    Błędnie wpisałem adres mojej strony i dlatego nie działa :( , właściwy jest :

    www.zatwarnicki.republika.pl

    więc tych, którym się nie udało zapraszam ponownie , Concentrinę też .
    Przemku moja strona jest optymalizowana na 1024x768 , prawdopodobnie masz większą rozdzielczość więc widzisz wszystko malutkie , niestety nie da się tego ustawić tak żeby wszystkim pasowało ala dzięki za uwagi .

  8. #8
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez andrzej Z
    niestety nie da się tego ustawić tak żeby wszystkim pasowało ala dzięki za uwagi .
    Rozumiem, ale jakby tak zrobic dwie wersje stronki do wyboru. JEdna flash, a druga w html. Odwiedzający mogliby wybierac jak wolą:)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  9. #9
    Tak można , ale flesz pozwala na jakąś reżyserię a html raczej słabo ,wiem ,że trudno się przedrzeć przez wszystko ale kto ci karze to robić za jednym razem . Wolę aby widz wprowadził się w nastrój tych fotek a nie przeleciał wszystko z pytaniem: i co on tam jeszcze zrobił .Chyba nie o to chodzi :)

  10. #10
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez andrzej Z
    Tak można , ale flesz pozwala na jakąś reżyserię a html raczej słabo ,wiem ,że trudno się przedrzeć przez wszystko ale kto ci karze to robić za jednym razem .
    Masz oczywiście rację, że flash pozwala na pewną reżyserię tego co oglądamy, czasem wprowadza nastrój. Jednak to wszystko męczy i odstrasza widza, tak jak piszesz: trudno się przedrzec przez wszystko na raz, ale potem się nie chce wracac do takiej strony. Jak ktoś zaczyna oglądac galerie foto, to najczęściej chce to zrobi za jednym podejściem. Nie oznacza to szybkiego przelecenia fotek, można to robic powoli, ale flash najczęściej to uniemożliwia, bo jest najzwyczajniej męczący:/

    Cytat Zamieszczone przez andrzej Z
    Wolę aby widz wprowadził się w nastrój tych fotek a nie przeleciał wszystko z pytaniem: i co on tam jeszcze zrobił .Chyba nie o to chodzi :)
    Chodzi o to by widz chciał wrócic... Nie znam fotografów, którzy by lubili oglądac galerie robione we flashu. Niestety każdego odrzucają... Ja rzadko wracam i tylko gdy muszę...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  11. #11
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    mnie flash wprowadza niestety ale w ... nerwice :guns:

  12. #12
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Flash jest do bani... przewaznie po wlaczeniu jak widze flasha to klikam maly krzyzyk w prawym gornym rogu okienka. Galeria powinna byc latwa w nawigacji i prosta w obsludze. Takie przebajerowanie to lipa jest niestety.
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  13. #13
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    A byc moze robisz dobre zdjecia ...
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •