Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: idealny puder

  1. #1
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178

    idealny puder

    dziewczyny, mam takie pytanie - jakich pudrow uzywacie?? Ja mam cere mieszana i szukam jakiegos dobrego pudru, ktory dobrze matuje i nie widac go na twarzy. Kasiu, jakiego pudru uzywac np na sesje? wiem, ze masz specjalny puderek, ale chodzi mi o jakis zwyklejszy, taki do codziennego stosowania i moze czasem na zdjecia. pozdrawiam :)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Julitko, już kiedyś pisałam o takim o takim kompakcie Manhattan'a. jest on idealny do naszej cery, bo ja tez mam mieszaną :) i do tego nie zatyka porów, a to jest duuuży plus!
    polecam również puder transparentny do wykończenia makijażu :) i bibułki z pudrem do odświeżania cery w ciągu dnia...

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Ja uzywam pouder exquise,poudre libre - sypki - firmy Bourjois i naprawde go polecam. Bardzo dobrze matuje,slicznie pachnie i jest bardzo wydajny. Ja dokupilam sobie do niego pedzel ale nie jest to konieczne bo w opakowaniu jest taka puszko - gabeczka :) ,chociaz nakladanie pedzlem jest wygodniejsze
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  4. #4
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    Dobra dziewczyny, a jak z cenami tych 'wynalazkow'??

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Moj niestety nie jest tani - kosztuje okolo 70 zl ale za to bardzo wydajny i naprawde jest to oplacalna inwestycja :)
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    Dobra dziewczyny, a jak z cenami tych 'wynalazkow'??
    manhattan to wydatek około 30pln, ale nie wiem dokładnie bo dawno nie kupowałam tego cuda, ponieważ nie maluję się na codzień już raczej ;)
    natomiast puder transparentny to w zaleznosci od firmy, niestety...ja mam puder Kryolan'a, wiec cena troszkę wysoka, bo coś około 70 pln :mad:
    ale cóż, ja na kosmetykach nie oszczędzam, bo mi nie wypada z racji wykonywanej profesji ;)

    buziaki!

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    Kasie (jestescie dwie :) ), a z kolorystyka jest dobrze? tzn czy nie ma np 2 odcieni tego pudru, ale jest ich wiecej i mozna je swobodnie dopasowac? Bo ja mam dosc ciemna karnacje, ale wpadajaca w oliwke i nie wszystkie odcienie wygladaja na mojej twarzy naturalnie. Albo sa zbyt rozowe, alo zbyt ciemne, czekoladowe. Da sie cos dopasowac? czytalam ostatnio gdzies o pudrze z Oriflame'u ze jest dosc dobry i kosztuje tez ok. 70 zl

    Kasiu, czy ten Manhattan to ten ??http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2309


    dzieki za rady :)

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Z tego co wiem to sa chyba 3 czy 4 odcienie i sa raczej naturalne i nie widoczne po nalozeniu na twarz. Ja mam bardzo jasna karnacje a tego pudru pozyczam czasem swojej mamie ktora ma karnacje lekko oliwkowa i jest tak samo dobry dla mnie jak i dla niej ;). Jest po prostu niewidoczny a matuje bardzo ladnie.
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    to jest ten puder Julcik ;) tak, są różne odcienie :)

    http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8948

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Julito ja mam taką samą cerę jak ty :) Oliwkową i mieszną :/ a ostatnio kupiłam naprawdę dobry puder za bardzo niską cenę! Jest to jedwabny puder prasowany eveline (matujący) i wybrałam odcien golden, który nadaje mi dodatkowo odcień lekkiej opalenizny :) cena 9.90 zł

  11. #11
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    a jak sie dokladnie ten puder nazywa Isabelle?

  12. #12
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Jedwabny puder prasowany Beauty line (z firmy eveline). Ja go kupiłam przypadkowo mysląc że jak jest za 9 zł to bez wyrzutów sumienia mogę go wyrzucić :) Jednak został i ma się świetnie.

  13. #13
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    ok, dzieki dziewczyny :) zagladne do portfela, przemysle i cos wybiore dla siebie :) pozdrawiam Was cieplutko :D

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •