Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 69
  1. #21
    ofca
    Guest
    anjouka a czego zrerwalas kontrakt z no1 agency?

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    jak mówimy ty o agencji rores którą prowadzi Z. Fura ----to mówie NIE TYLKO NIE TO ja juz to sprawdziłam jak chcecie to możecie mi wierzyć.

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar Anjouka
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez ofca
    anjouka a czego zrerwalas kontrakt z no1 agency?
    Tak dokladnie to nie mialam powodu... po prostu uslyszalam zbyt duzo negatywnych inf na ich temat i wtedy zaczelam bac sie tej dlugiej ciazacej umowy (3lata) Wszyscy tez mi radzili,zeby jak najszybciej zerwac umowe. Zaczelo mnie tez to denerwowac, ze nie moge jezdzic sobie na zdjecia gdzie chce, ze o wszystkim musze mowic, byc uzalezniona. I zerwalam...
    Nie wiem czy podpisanie 'umowy' zwrociloby mi sie w zleniach, nie wiem.. ale zerwalam glownie dla tego,ze balam sie tej umowy, tzn ,ze w razie czegos musze im zaplacic duuuuzo pieniedzy, naprawde duzo.

  4. #24
    ofca
    Guest
    ahaa... rozumiem... a kosztowalo cie cos zerwanie jej?

  5. #25
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    6
    a co myślicie o reklamex-entry????i wogóle czy ktos wie która agencja godna uwagi i daje najlepsze szanse na rozwój???
    PROSZE NAPISZCIE COŚ-BARDZO MI NA TYM ZALEŻY!!!:questionm

  6. #26
    ann52
    Guest
    pierwszy raz o niej słysze

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    6
    żartujesz?????//ktoś inny?czekam na jakieś odpowidzi........pls

  8. #28
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    ja rowniez pierwszy raz o niej slysze... no coz... :)

  9. #29
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    ale formularz wyslalam... Masala, a do ciebie sami sie odezwali?? czy chcesz wyslac im swoje zgloszenie? pozdrawiam

  10. #30
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    6
    poszlam na kasting jeszcze kiedys, ostatnio zalatwili mi prace jako hostessa i mowia ze sie nadaje na wybiegi. minus jest ze sie podpisuje umowe na wylacznosc,czego jeszcze nie zrobilam...
    dziwnie ze nikt o niej nie slyszal,ja myslalam ze jest jedna z najbardziej popularnych :)
    a gdzie warto sie zglosic???

  11. #31
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    7
    Ja mam do czynienia z agencją Fashion colour. Czy ktoras z Was probowala nawiazac kontakt z ta agencja???

    W moim przypadku wyglada to tak ze rok temu zrobili mi fotki za darmo i umiescili na stronie. Kilka razy dzwonili w celu poinformowania o jakims castingu,ale niestety akurat bylam zajeta i nie mialam mozliwosci przyjechac do agencji..w efekcie nie dostalam zadnej konkretnej propozycji..tzn.zdjec ani pokazu:(

  12. #32
    Wie o co chodzi Awatar izabelita_1987
    Dołączył
    12.2005
    Lokalizacja
    ...
    Wiek
    36
    Posty
    63

    energy models

    a mi z energy models napisali ze przegladajac moje zgloszenie zainteresowalam ich jednak na razie nie maja klientow na moj typ urody (dodam ze odp przyszla mi nastepnego dnia rano po wyslaniu zgloszenia) ale ze w jakiejs bazie mnie zmaieszcza ktora bedzie udostepniana. o portfolio nic nie wspomnieli. sprobowalam za jakis czas wystartowac ponownie, jednak juz mi nie odpisali :mad:
    :mad:

  13. #33
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    6

    rores i reklamex

    Co do agencji rores..miałam propozycję współpracy od nich. Ale nawet się nie zgłosiłam. Znajoma modelka "po fachu" ;) powiedziala, że nie warto mieć nic wspolnego z tą agencją. Podobno pan Zygmunt F. wiele "poświęcenia" wymaga od dziewcząt w zamian za owoce współpracy. Moim zdaniem agencja też nie jest profesjonalna - kiedy dostałam ich wizytówkę, był podany jedynie adres strony, telefon i właściciel - a gdzie adres? wnioskuje ze nie mają siedziby. A casting odbywał się w hotelu Warszawskim, czy jakos tak..
    Co do agencji reklamex-entry, sama do czynienia nie miałam, natomiast słyszałam ze to dobra i sprawdzona agencja. Mało znana, ale solidna. No i wylansowała Alicję Małek - jest to teraz dosc znana polska modelka ( z mojej miejscowosci ). Ja nie ręczę, ale tak slyszalam od modela, który tam pracuje.

  14. #34
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    1

    Yess model studio

    Pytałaś o tę agencję więc mogę coś poopowiadać:)

  15. #35
    ofca
    Guest
    no wiec olu opowiadaj ;)

  16. #36
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    6

    energy po raz kolejny

    Mam nadzieję, że mi coś doradzicie..
    Energy models wyraziła zainteresowanie moją osobą. Słyszałam, a także czytałam na forum, że agencji nie można nic zarzucic. Jeśli temu wierzyc to ok, ale ich glowna siedziba w Krakowie ( mają też oddział w Lublinie ) znajduje się w Nowej Hucie ( jakby ktoś nie wiedział to tam ludzie co drugi dzień próbują sie na ulicy zamordować ). Nie wiem sama co o tym myśleć..
    Któraś z Was współpracuje /owała z tą agencją ?

  17. #37
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Posty
    3

    Mara Modelka?

    Cytat Zamieszczone przez mara
    w poznaniu rarapi, gaga, perfectmodel. showbiz sobie odpusc, wiecej roboty jako hostessa jest. z wroclawia agencji nie znam bo to dla mnie za daleko.
    rarapi i gaga zapewniaja duzo pracy ale maja wysokie wymagania- mnie wgadze nie chciali bo mam masywne biodra (85cm) i monstrualne uda (widac to na fotkach od witka szczegolnie ;)). w pasie mialam wtedy 58cm i tez chyba za duzo... teraz nawet do nich nie pisze bo przybylo mi po 1 cm mimo, ze nalegali, ze jak zrzuce balast to koniecznie mam sie odezwac bo urodowo bardzo ich interesuje...
    perfectmodel zapewnia wiecej hostessowania i fotek, szczegolnie glamour.
    Mara- pracujesz gdzies jako modelka?..podajesz wymiary w pasie i udzie, ale wzrostu nie podajesz..bo jesli masz 180cm to sie dziwie ze Cie nie przyjeli, ale jezeli mniej niz 160 to się dziwię , ze wogole gadali..podaj jaki masz dorobek, bo jak ktos udziela rad jaka agencje poleca a jaka nie to chyba musi byc 'obeznany'

  18. #38
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Posty
    13

    no people

    mala_m - wszedzie musisz to kopiować? ja mysle ze ten co chce to zobaczy. a tak szczerze to ja jestem w no people i nie narzekam - nie dalam zadnych pieniedzy za sesje!!!! poprostu potraca mi to ze zlecen. a zlecenie juz mam - 2 miesiace w paryżu chociaz dopiero miesiac jestem w agencji;]. nie wiem czy to co piszesz to prawda - nie wnikam - ale wiesz poniekad sama jestes sobie winna bo jak mozna dac komus 700 zł za sesje jakbys sobie dobrze poczytala o agencjach to bys wiedziala ze tak sie nie robi....
    pozdrawiam

  19. #39
    Wie o co chodzi Awatar freezer003
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    30
    no właśnie.. koniec spamowania na forum!

  20. #40
    d_29
    Guest

    Początkujaca?

    Nie mam żadnego doświadczenia w modelingu:/ Ale bardzo mnie to kręci...chciałabym zgłosić się, wysłać swoje zdjęcia do dobrych agencji w Krakowie. Proszę, poleccie mi sprawdzone agencje. Z góry dzięki.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •