Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    19

    szukam modelki do sesji dla Playboy'a

    Szukam modelki do sesji dla miesięcznika Playboy. Jako laureat II nagrody w konkursie fotograficznym tegoż miesięcznika mam możliwość wykonania sesji dla Playboya. Zdjęcia typu akt. Stawka za pozowanie znana będzie wybranej osobie. Zgłoszenia ze zdjęciami zarówno portretowymi jak i sylwetki oraz kompletne wymiary, kontakt do siebie proszę przesyłać na maila: [email protected] w tytule wpisując: "sesja dla Playboya". Wybrane z tych zgłoszeń modelki zostaną zaproszone na zdjęcia próbne. Zastrzegam możliwość odpowiedzi na wybrane maile.
    Ogłoszenie ważne do czwartku 15 lutego 2007.

    kontakt
    Bartek Wardziak
    [email protected]
    tel.0503771213
    http://www.wardziak.pl

  2. #2
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    60
    Z tego co wiem - Playboy szuka panienek co popozuja za darmo - jest taka akcja z RMFem. Konurs jakis ogłosili. Bedzie trudno znalezc jakąs laske, jak sie ma konkurencje z gazety, a nie jakiestam zdjecia próbne.Szesnastki co czytaja to forum tez nie kaman z aktami - poczytaj inne posty

  3. #3
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    Z tego co wiem - Playboy szuka panienek co popozuja za darmo - jest taka akcja z RMFem. Konurs jakis ogłosili. Bedzie trudno znalezc jakąs laske, jak sie ma konkurencje z gazety, a nie jakiestam zdjecia próbne.Szesnastki co czytaja to forum tez nie kaman z aktami - poczytaj inne posty

    chyba nie umiesz czytac..Pan Batrtek wygral konkurs i dlatego szuka modelki..i zanim bedziesz pisac takie bzdury to dowiedz sie cos wiecej..Bo Pan Bartek jest bardzo dobrym fotografem i chlamu nie robi..w przeciewienstwie do...nie warto z Toba dyskutowac bo to jak gadac do sciany....
    Ale radze zastanowic sie przed wypowiedzimi a nie robic za idiote.
    Pozdrawiam
    ....

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    Z tego co wiem - Playboy szuka panienek co popozuja za darmo - jest taka akcja z RMFem. Konurs jakis ogłosili. Bedzie trudno znalezc jakąs laske, jak sie ma konkurencje z gazety, a nie jakiestam zdjecia próbne.Szesnastki co czytaja to forum tez nie kaman z aktami - poczytaj inne posty
    a co ma piernik do wiatraka?? czy Bartek cokolwiek wspomniał o RMF'ie??

    jak widzę czytanie ze zrozumieniem to choroba niemalże cywilizacyjna...:neutral:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •