Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    4

    Jakie agencje polecicie w Krakowie???

    Jakie agencje polecicie w Krakowie??? Do ktorych warto wyslac zgloszenia. Sa wiarygodne i maja duzo zlecen??

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    13
    ja tez szkam agencji, w notce wyzej :):P

  3. #3
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Chcialam powiedziec tylko,że nie musicie szukac agencji najbliższej Waszego miejsca zamieszkania.

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    13

    ;p;p

    no tak, ale mieszkam w krakowie, i przeciez nie pojade az do wroclawia na jakas sesje dlategoszkam jak najblizej, prznajmniej narazie ;p wiec jak z tymi agencjami?

  5. #5
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Polecam Warszawe.Ba już nawet wolałabym jak piszesz przejechać sie do Wrocławia.Tam tylko SPP.Do innej jak chodzi o Wrocław nawet nie idź.
    Co do Krakowa...z czystym sumieniem nie polecę Ci tam ani jednej agencji...Wybacz.

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar stripMYmind
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    37
    Posty
    23
    ewo ( przepraszam , ze tak prosto z mostu wale po imieniu;-)) a jak jest u was w agencji macie modelki nizsze niz 175 ?:)

  7. #7
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Owszem są i takie.Nie ma jednak niższej niż 170:)
    Te najniższe 170-173 są bardzo bardzo młode i na 100% jeszcze urosną.
    Dwie,które maja 173 cm juz nie urosną ale maja takie buzie,że pomimo wzrostu lecą do Seulu czy Tokyo pracowac.
    W formularzu zgloszeniowym celowo napisalam,ze minimum 175wzrostu,dlaczego:
    -W 80% zgłoszen kandydatki zawyżają sobie wzrost i odejmuja cm z wymiarow;)
    -Gdybym miała,ze od 172 to na bank przychodzilyby na umowione spotkania dziewczeta majace 16cos cm.A to bylaby dla mnie strata czasu.

  8. #8
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez EwaCh
    Polecam Warszawe.Ba już nawet wolałabym jak piszesz przejechać sie do Wrocławia.Tam tylko SPP.Do innej jak chodzi o Wrocław nawet nie idź.
    Co do Krakowa...z czystym sumieniem nie polecę Ci tam ani jednej agencji...Wybacz.
    zgadzam sie... niestety nasza krakowska agencja "reklamowa" też korzystała z warszawskich agencji modelek a nie z krakowskich !!!

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar stripMYmind
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    37
    Posty
    23
    nie wiem czy to dobre miejsce na ten watek, ale... :) w takim razie powiedz mi, czy agencje w ktorych trafiaja sie modelki ponizej 170 cm wzrostu sa nieprofesjonalne?? np. chocomodels, wydaje mi sie byl juz watek na temat tej agencji, ale to takie moje skromne pytanie:)

  10. #10
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Nie chce napisac,że są nieprofesjonalne.
    Napisze tak bardziej w nawiasie ok? Kto zechce ten prawidłowo odczyta.

    Nie jest problemem przyjąć wiele kandydatek.Są agencje,ktore idą na ilość.Biorą każda ładną dziewczynę nie patrząc po co.Nie okłamujmy się-pięknych twarzy jest tysiące.Ale dla mnie agencja ma sens jak ja jako agent mam pewność,ze nie trzymam bez sensu modelek .I co z tego,że raz na pół roku wyślą taką dziewczynę na casting kiedy to dziewcze i tak najprawdopodobniej go nie wygra bo konkurencja na tym polu jest oilbrzymia.Sztuka dla sztuki?Dla m,nie bezsensu jest robić stajnie a nie agencje.Wole miec mniej modelek i modeli ale takich,ktorzy albo pracuja albo dobrze rokuja na prace.Mam nawet taki system.Jak przez pół roku pomimo starania sie o wypromowanie tej czy tej osoby niestety nie ma odzewu.Jesli nikt,ani jedna zagraniczna agencja nie jest zainteresowana danym delikwentem-rozstajemy sie.To mysle uczciwe.Dla obu stron.

  11. #11
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez EwaCh
    Nie chce napisac,że są nieprofesjonalne.
    Napisze tak bardziej w nawiasie ok? Kto zechce ten prawidłowo odczyta.

    Nie jest problemem przyjąć wiele kandydatek.Są agencje,ktore idą na ilość.Biorą każda ładną dziewczynę nie patrząc po co.Nie okłamujmy się-pięknych twarzy jest tysiące.Ale dla mnie agencja ma sens jak ja jako agent mam pewność,ze nie trzymam bez sensu modelek .I co z tego,że raz na pół roku wyślą taką dziewczynę na casting kiedy to dziewcze i tak najprawdopodobniej go nie wygra bo konkurencja na tym polu jest oilbrzymia.Sztuka dla sztuki?Dla m,nie bezsensu jest robić stajnie a nie agencje.Wole miec mniej modelek i modeli ale takich,ktorzy albo pracuja albo dobrze rokuja na prace.Mam nawet taki system.Jak przez pół roku pomimo starania sie o wypromowanie tej czy tej osoby niestety nie ma odzewu.Jesli nikt,ani jedna zagraniczna agencja nie jest zainteresowana danym delikwentem-rozstajemy sie.To mysle uczciwe.Dla obu stron.
    zgadzam się !!! popieram !!! całą duszą i sercem !!! ... i miałem racje z wyciągnięciem tej :bomb: z samolotu !!! pozdrawiam

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar stripMYmind
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    37
    Posty
    23
    rozumiem dokładnie do czego zmierzasz, wiadomo są pewne wymagania dotyczące dziewczyn, które mają pracować, jako modelki, nie ma co się oszukiwać, tylko te najlepsze robią karierę. ale też widuję w gazetach dziewczyny, które nie mają 170cm, a i tak często widać je w reklamach i czasopismach. jasne jednak jest, że po wybiegach nie pochądzą i na zagraniczne kontrakty nie pojadą, jeśli dziewczynie to odpowiada, fajnie. aczkowliek zgadzam się z tobą, że tylko wysokie, wyjątkowe dziewczyny mają realną szansę na robienie kariery w kraju i zagranicą, w pełnym tego słowa znaczeniu. pozdrawiam

  13. #13
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    za bombe dziekuje:P

    Piszesz,że widzialas w gazetach etc te niższe...ok.Podaje stawki;mniej więcej:
    sesja avanti-1000 zl-minus porowizja agencji...:]
    sesja powiedzmy te Tiny nietiny;)-400 zl-minus porowizja agencji
    reklama-max 3-4 tys.To juz mało kiedy sa takie stawki-zabrane prawo na powiedzmy pol roku.Rozłóż tę nawet maksymalna sume na 6 mcy...porażka.Wiec z czym do ludzi?:D
    Poza tym,niezapominaj o tzw długu agencyjnym.Agencja,ktora weźmie bezsensu jakąś modelke,ktora nie ma szans zarobic czegos wiecej,czesto wpycha taką pannice na jakies tandetne sesje by chociaz swoj dlug odebrac...
    Dlatego modelki z powiedzmy "niezłych" albo inne słowo-znanych agencji w tinach,gazetkach cerfurow czy jak sie to pisze i tego typu gównach:d

    No to mi sie dostanie za ten przyplyw szczerosci..

  14. #14
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez EwaCh
    za bombe dziekuje:P

    Piszesz,że widzialas w gazetach etc te niższe...ok.Podaje stawki;mniej więcej:
    sesja avanti-1000 zl-minus porowizja agencji...:]
    sesja powiedzmy te Tiny nietiny;)-400 zl-minus porowizja agencji
    reklama-max 3-4 tys.To juz mało kiedy sa takie stawki-zabrane prawo na powiedzmy pol roku.Rozłóż tę nawet maksymalna sume na 6 mcy...porażka.Wiec z czym do ludzi?:D
    Poza tym,niezapominaj o tzw długu agencyjnym.Agencja,ktora weźmie bezsensu jakąś modelke,ktora nie ma szans zarobic czegos wiecej,czesto wpycha taką pannice na jakies tandetne sesje by chociaz swoj dlug odebrac...
    Dlatego modelki z powiedzmy "niezłych" albo inne słowo-znanych agencji w tinach,gazetkach cerfurow czy jak sie to pisze i tego typu gównach:d

    No to mi sie dostanie za ten przyplyw szczerosci..
    nie dostanie ! bo masz racje !

  15. #15
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    a Wy nie na sumie?;)

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar stripMYmind
    Dołączył
    01.2007
    Wiek
    37
    Posty
    23
    eee nie zrozumiałaś mnie... napisałam: że widziałam takie modelki. nie znaczy to, że uważam, że robią zawrotną karierę. zwróć uwagę na cały mój post. przyznałam ci rację, że szansę na osiągnięcie czegoś większego mają tylko te po "surowej selekcji" i ok, moje zdanie jest takie samo jak twoje. zwróciłam tylko uwagę, że niższe dziewczyny też są obecne, aczkolwiek doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jest to raczej zabawa niż coś poważnego i daleko nie zajdą. więc peace, bo zmierzamy do tego samego :P

  17. #17
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez EwaCh
    a Wy nie na sumie?;)
    gdzie mój mocherowy berecik ... ? kto mi zabrał ? :))))))))) nie ! my w pracy ! wy sie wozicie po świecie my dbamy o kondycje naszej gospodarki ! jesteśmy "partyjotami" czy jakośtotakbrzmi :)

  18. #18
    Chciałabym wrócić jeszcze do tego wątku (żeby nie zakładać tego samego)...
    Czy naparawdę nie ma w Krakowie profejonalnej agencji, która byłaby godna polecenia?:(

  19. #19
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Jest :)
    Sky-white ;)
    WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. #20
    Cytat Zamieszczone przez paollino
    Jest :)
    Sky-white ;)
    To jest agnecja dla modelek? podasz adres www;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •