Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 41 do 60 z 127
  1. #41
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Do³±czy³
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    a ile masz teraz? o ja z tego co pamietam to ta bajka ma jakies 4 lata nie wiecej :P
    masz zaskakuj±c± pamiêæ do bajek :)))))))))

  2. #42
    Pierwsze kroki Awatar Luiza
    Do³±czy³
    02.2007
    Lokalizacja
    Fort Lauderdale
    Wiek
    50
    Posty
    25
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    ¯eby byæ modelk± trzeba mieæ przede wszystkim odpowiedni wzrost, ¿eby byæ fotomodelk± trzeba mieæ przede wszystkim ciekaw± twarz, ona nie do¶æ ¿e jest przeciêtna to jeszcze bardzo DzIeCiNnA xD

    Przepraszam a jaka twarz moze miec 14 latka jesli nie dziecinna jeszcze?
    Trudno powiedziec jak bedzie wygladala za 10 lat.Ja nawet nie chce wspominac jak wygladala moja twarz w wieku 14 lat :)
    Zaloze sie ze wtedy dla mnie tez nikt niedalby szansy.Tylko ze ja nawet nie mialam odwagi zapytac.
    Poza tym uwarzam ze fotomodelka jest tylko narzedziem w rekach dobrego fotografa.Tak naprawde to im zawdzeczamy jak wychodzimy na zdjeciach.Liczy sie pasja i zaangazowanie.Czasami tej ciekawej twarzy moze tego zabraknac,bo bedzie myslala ze jest juz sama w sobie wystarczajaca....modeling to sztuka.
    poza tym marzenia sa po to zeby sie spelnialy.DREAM BIG AND FLY HIGH !
    Pozdrowka

  3. #43
    Just ME :D Awatar eNKa
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    masz zaskakuj±c± pamiêæ do bajek :)))))))))
    nigdy nie twierdzilam, ze z nich wyroslam :D
    no to sie zestarzalam...

  4. #44
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Do³±czy³
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    nigdy nie twierdzilam, ze z nich wyroslam :D
    nie wiesz co u kubusia puchatka s³ychaæ ? bo wiesz na topie to ja nie jestem :P

  5. #45
    Just ME :D Awatar eNKa
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    nie wiesz co u kubusia puchatka s³ychaæ ? bo wiesz na topie to ja nie jestem :P
    widac, bo teraz kroluje [prosiaczek w dobranocce :P
    no to sie zestarzalam...

  6. #46
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez czaCha_xD
    Mo¿e i bym tego nie chcia³a, ale w³a¶nie to Clover ¶wiadczy o Twojej 'intelgencji' ,¿e mimo tego, ¿e ju¿ co¶ wam na temaT MOJEGO STYLU PISANIA CO¦ NAPISA£AM to Wy siê dalej czepiacie..a napewno TY..!

    Ps. Czy Twoja ksywa jest z bajki Odlotowe Agnetki ? ;>

    Niestety nie :] przynajmnien nie ogl±da³am tej bajki, natomiast muszê siê przyznaæ ¿e jestem wielka fank± muminków :)

    Je¶li chodzi o moj± inteligencjê to z ni± jest wszystko w porz±dku. Pisz sobie jak chcesz, mi sie to podobac nie musi. Dla mnie to jest b³azenada (dos³ownie!) i bêdê to powtarzac jeszcze wieleee razy :)

  7. #47
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Luiza
    Przepraszam a jaka twarz moze miec 14 latka jesli nie dziecinna jeszcze?
    Trudno powiedziec jak bedzie wygladala za 10 lat.Ja nawet nie chce wspominac jak wygladala moja twarz w wieku 14 lat :)
    Zaloze sie ze wtedy dla mnie tez nikt niedalby szansy.Tylko ze ja nawet nie mialam odwagi zapytac.
    Poza tym uwarzam ze fotomodelka jest tylko narzedziem w rekach dobrego fotografa.Tak naprawde to im zawdzeczamy jak wychodzimy na zdjeciach.Liczy sie pasja i zaangazowanie.Czasami tej ciekawej twarzy moze tego zabraknac,bo bedzie myslala ze jest juz sama w sobie wystarczajaca....modeling to sztuka.
    poza tym marzenia sa po to zeby sie spelnialy.DREAM BIG AND FLY HIGH !
    Pozdrowka

    Znam bardzo wiele moich równie¶niczek które wcale nie maj± dziecinnej twarzy. M³od± ale nie dziecinn±... Jak chce to sie niech reailzuje, jest tu tylu fotgrafów na tej stronie... A widzê ¿e ty Luizo bardzo wspierasz m³ode osóbki. Jednej dziewczynie proponowa³as wyjazd do USA, mo¿e Czacha tez wyjedzie, i zrobi tam wieeeelka kariere :]

  8. #48
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez czaCha_xD
    Hmm..odlotowe agentki to taka bajka która kiedy¶ lecia³a na Jetix..mo¿e teraz te¿ leci..tego nie wiem bo ogl±da³am to jak mia³am 8-9 lat. I tam by³a taka bl±dyna i ona siê Clover nazywa³a.. :].

    Proponuje prywatne lekcje jêzyka polskiego... Pisze siê BLOND a nie BL¡D :)

  9. #49
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Do³±czy³
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Proponuje prywatne lekcje jêzyka polskiego... Pisze siê BLOND a nie BL¡D :)
    cienta kobieta ... nie mam s³ów :)

  10. #50
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez czaCha_xD
    Dobra..ja s±dzê ,¿e t± rozmowê o czcionkach itd.która tu powsta³a powinni¶my przerwaæ..! Je¶li kogo¶ urazi³am swoimi s³owami[literami : PP] to przepraszam..ale uwa¿am ,¿e niektórzy te¿ powinni mnie przeprosiæ, chocia¿ mogê siê myliæ..

    Brawo czacha!! Wreszcie napisa³a¶ co¶ po ludzku :)

  11. #51
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    cienta kobieta ... nie mam s³ów :)

    Wiem wredna jestem :D Ale jako polka chyba powinna umiec pisaæ po polsku :)

  12. #52
    Wie o co chodzi Awatar czaCha_xD
    Do³±czy³
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    a ile masz teraz? o ja z tego co pamietam to ta bajka ma jakies 4 lata nie wiecej :P
    No w³a¶nie..ma 4 lata. A je¶li ja to ogl±da³am jak mia³am ok. 9 lat ,a teraz mam 14 to mine³o od tego czasu 5 lat.. :].
    "¯yj tak, aby po Twojej ¶mierCi ludziOm zrobi³O siê nudnO x)).."

  13. #53
    Wie o co chodzi Awatar czaCha_xD
    Do³±czy³
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Niestety nie :] przynajmnien nie ogl±da³am tej bajki, natomiast muszê siê przyznaæ ¿e jestem wielka fank± muminków :)

    Je¶li chodzi o moj± inteligencjê to z ni± jest wszystko w porz±dku. Pisz sobie jak chcesz, mi sie to podobac nie musi. Dla mnie to jest b³azenada (dos³ownie!) i bêdê to powtarzac jeszcze wieleee razy :)
    Dobra. Ja nie bêdê sie wypowiadaæ na Twój temat ,a Ty nie interesuj siê moim stylem pisania. Ja te¿ mog³abym znale¶æ wiele zastrze¿eñ do MOJEGO stylu pisania.A pisa³am ju¿ przecie¿ ,zebyscie przestali tu gadaæ o tematach nie na temat..
    "¯yj tak, aby po Twojej ¶mierCi ludziOm zrobi³O siê nudnO x)).."

  14. #54
    Wie o co chodzi Awatar czaCha_xD
    Do³±czy³
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Znam bardzo wiele moich równie¶niczek które wcale nie maj± dziecinnej twarzy. M³od± ale nie dziecinn±... Jak chce to sie niech reailzuje, jest tu tylu fotgrafów na tej stronie... A widzê ¿e ty Luizo bardzo wspierasz m³ode osóbki. Jednej dziewczynie proponowa³as wyjazd do USA, mo¿e Czacha tez wyjedzie, i zrobi tam wieeeelka kariere :]
    Mo¿e :P. Ale nie ka¿dy musi mieæ star± twarz..ja znam osoby które s± w moim wieku ,a wygl±daj± na 8.. :].
    "¯yj tak, aby po Twojej ¶mierCi ludziOm zrobi³O siê nudnO x)).."

  15. #55
    Wie o co chodzi Awatar czaCha_xD
    Do³±czy³
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Proponuje prywatne lekcje jêzyka polskiego... Pisze siê BLOND a nie BL¡D :)
    Ka¿demu moze zdarzyæ siê ma³y bl±d..nawet Tobie droga Clover.. :].
    "¯yj tak, aby po Twojej ¶mierCi ludziOm zrobi³O siê nudnO x)).."

  16. #56
    Wie o co chodzi Awatar czaCha_xD
    Do³±czy³
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Brawo czacha!! Wreszcie napisa³a¶ co¶ po ludzku :)
    Dziêki..to Clover je¶li by³y¶my sk³ócione[chocia¿ tego do koñca nie wiem] to mo¿e rozejm ? ;]
    Ostatnio edytowane przez czaCha_xD ; 2007.02.21 o 15:06 Powód: B³ad ;P
    "¯yj tak, aby po Twojej ¶mierCi ludziOm zrobi³O siê nudnO x)).."

  17. #57
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504

    Rozejm :D

    Cytat Zamieszczone przez czaCha_xD
    Dziêki..to mo¿e Clover je¶li by³y¶my sk³ócione to mo¿e rozejm ? ;]

    Jasne... Forum nie jest od k³ótni :P Wracajac do watku ktory zacze³as...To jedyne co ci moge poradzic to jakies czasopisma typu dziewczyna, bravo girl czy twist :)

  18. #58
    Wie o co chodzi Awatar czaCha_xD
    Do³±czy³
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    63
    To dobrze :). Mo¿e spróbujê w jakiej¶ gazecie tego typu ;D. A Ty jeste¶ modelk± ? ;)
    Ostatnio edytowane przez czaCha_xD ; 2007.02.21 o 15:13 Powód: B³±d ;].
    "¯yj tak, aby po Twojej ¶mierCi ludziOm zrobi³O siê nudnO x)).."

  19. #59
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez czaCha_xD
    Mo¿e :P. Ale nie ka¿dy musi mieæ star± twarz..ja znam osoby które s± w moim wieku ,a wygl±daj± na 8.. :].
    Po co sie zas³aniasz innymi osobami? " ja znam osoby ktore sa w moim wieku a wygladaja na 8", "ja znam osoby ktore sa ode mnie starsze a sa nizsze".... Ludzi jest miliony a kazdy jest indywidualnoscia.. Nie chce sie juz ciebie czepiac, sama nie jestem idealna, ale tak jak mowilam jak na razie (jesli marzysz o tym modelingu) radze ci czasopisma dla nastolatek. Od czegos w koncu trzeba zaczac. A co do wzrostu to kazdy rosnie w swoim wlasnym rytmie. Znam modelke ktora w wieku 14 lat miala 174 cm teraz ma 22 i dalej ma tyle samo wzrostu.... Ka¿dy ro¶nie inaczej. Nie jestes wysoka nie oszukujmy sie, ale byc moze urosniesz, nie mowie ze nie :P

  20. #60
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez czaCha_xD
    To dobrze :). Mo¿e spróbujê w jakiej¶ gazecie tego typu ;D. A Ty jeste¶ modelk± ? ;)
    Jak na razie to fotomodelk±, w dodatku pocz±tkuj±c±. Ale jestem w agencji modelek. Mialam propozycje nawet sesji do dziewczyny rok temu ale zrezygnowa³am.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •