Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Poka¿ wyniki od 121 do 127 z 127
  1. #121
    Wie o co chodzi Awatar czaCha_xD
    Do³±czy³
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    63
    A sesja siê nie odby³a bo nie mia³am kontaktu z fotografem..powiedzia³ ,¿e najpierw musi skoñczyæ wszystko co zacz±³ ,a potem dopiero zajmie siê nami :). Tylko proszê ,¿eby teraz nikt nie pisa³ ,¿e 'Aaa chwali³a siê ,a teraz nic z tego' - by³abym bardzo wdziêczna bo napisa³am ,¿e tê sesjê bêdê mia³a prawdopodobnie w ten wekkend :). Je¶li co¶ siê zmieni to z chêci± Was powiadomie ;).
    "¯yj tak, aby po Twojej ¶mierCi ludziOm zrobi³O siê nudnO x)).."

  2. #122
    Wie o co chodzi Awatar czaCha_xD
    Do³±czy³
    02.2007
    Wiek
    31
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez Alissa
    W sumie to pyta³am clover o to...Ale j± zobaczy³am ju¿ na stronie jej agencji i rzeczywi¶cie jest chuda, ale naturalnie :)

    Mi siê po prostu wydaje niewiarygodne ¿e mo¿na tyle wa¿yæ, bo ja tyle wa¿±c wygl±da³am jak ko¶ciotrup.

    A Wy nie...
    Aah to sorry :). Bo my¶la³am ,¿e pytasz mnie :D. Ale teraz ju¿ do mojej wagi i wzrostu jest wszystko jasne ;).
    "¯yj tak, aby po Twojej ¶mierCi ludziOm zrobi³O siê nudnO x)).."

  3. #123
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Alissa
    W sumie to pyta³am clover o to...Ale j± zobaczy³am ju¿ na stronie jej agencji i rzeczywi¶cie jest chuda, ale naturalnie :)

    Mi siê po prostu wydaje niewiarygodne ¿e mo¿na tyle wa¿yæ, bo ja tyle wa¿±c wygl±da³am jak ko¶ciotrup.

    A Wy nie...
    Mo¿e trudno w to uwierzyæ ale ja nigdy sobie niczego nie odmowilam... Jem duzo s³odyczy, czasem fastfoody i inne tuczace rzeczy a mimo wszystko waga ciagle stoi w miejscu. Taka przemiana materii i tyle :) Jestem chuda ale nie wychudzona :)

  4. #124
    Banned Awatar lenkaaa
    Do³±czy³
    03.2007
    Posty
    94
    wzrost nijaki...

  5. #125
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Do³±czy³
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Mnie osobi¶cie nie przekona³a¶ do siebie tymi fotkami...jestem na NIE :p

    ... "Cz³owiek szuka mi³o¶ci, bo w g³êbi serca wie, ¿e tylko mi³o¶æ mo¿e uczyniæ go szczê¶liwym

  6. #126
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2007
    Posty
    29
    Wed³ug mnie Twój m³ody czy dziecinny (jak kto woli) wygl±d jest przede wszystkim wielkim ATUTEM. Czy siê nadajesz nie wiem, nie jestem profesjonalist± w tej dziedzinie, najlepiej bêdzie kiedy wy¶lesz po prostu zg³oszenie do jakiej¶ agencji i siê sama przekonasz. Radzê nie liczyæ na profesjonalne opinie (czy siê nadajesz) osób wypowiadaj±cych siê tutaj o Twojej osobie z prostej przyczyny, chyba ¿adna z tych osób tak na prawdê nie ma do czynienia z rekrutacj± modelek do agencji itp. Na pocieszenie co do Twojego wzrostu mogê powiedzieæ, ¿e ka¿dy ro¶nie inaczej, ja na przyk³ad od zawsze by³am bardzo wysoka (mam 177cm), moja kole¿anka natomiast zawsze by³a niziutka, o g³owê ode mnie ni¿sza, ale gdy mia³a 16 lat zaczê³a bardzo szybko rosn±æ i teraz jest o 2cm wy¿sza ode mnie. Taki paradoks:) A co do Clover- trochê pokory dziewczyno, masz dopiero 14 lat a wypowiadasz siê bardzo krytycznie, choæ Ty te¿ DO¦WIADCZENIA nie masz, nie oszukujmy siê.

    P.S. Chcia³abym zauwa¿yæ, ¿e obecnie m³ody wygl±d siê "sprzedaje", przyk³adem tego mo¿e byæ wiele topmodelek takich jak Gemma Ward czy Tanya Dziahileva, które wygl±daj± po prostu jak podlotki przebrane za kobiety.

  7. #127
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Agnieccha
    A co do Clover- trochê pokory dziewczyno, masz dopiero 14 lat a wypowiadasz siê bardzo krytycznie, choæ Ty te¿ DO¦WIADCZENIA nie masz, nie oszukujmy siê.
    A czy ja gdzie¶ powiedzia³am ¿e mam du¿e do¶wiadczenie?! Owszem nie mam zbyt wielkiego, jestem pocz±tkuj±c± modelk±, ale nie trzeba byæ modelk± z d³ugim sta¿em ¿eby stwierdzic pewne fakty. Ja jej nie widzê w tej roli, wyrazi³am na ten temat swoja opiniê i tyle.. Prosi³a o opiniê to j± dosta³a (min ode mnie) :P A to, ¿e jestem krytyczna... No có¿ taka siê ju¿ urodzi³am. Podchodze krytycznie zarówno do innych jak i do siebie, i nie widze w tym nic z³ego...


    Cytat Zamieszczone przez Agnieccha
    P.S. Chcia³abym zauwa¿yæ, ¿e obecnie m³ody wygl±d siê "sprzedaje", przyk³adem tego mo¿e byæ wiele topmodelek takich jak Gemma Ward czy Tanya Dziahileva, które wygl±daj± po prostu jak podlotki przebrane za kobiety.
    Proszê Ciê... Nie porównuj Czachy do Gemmy Ward, to moja ulubiona modelka i uwa¿am, ¿e ze swoj± "urod± skrzata" powala :) Gemma jest abrdzo charakterystyczna, czacha mniej, Gemma ma ponad 170 czacha 162... Mam ci±gnaæ dalej? My¶lê, ¿e to bez sensu. Napisa³am ¿e czacha sie nie nadaje bo takie jest moje NIEPROFESJONALNE zdanie... Ale doda³am te¿ ¿e jak ka¿da dziewczyna której zalezy powinna probowac, a nu¿ siê trafi jaka¶ sesja. Poza tym nawet jak siê nie uda to ma siê poczucie ¿e przynajmniej sie probowa³o. To, ¿e ja siê wyrazi³am negatywnie nie oznacza ze nie ebdzie miala swojego 5 minut, mo¿e ktos zobaczy w niej co¶ co ja i wiekszosc forumowiczów dojrzec nie mozemy....

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •