Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 72

Wątek: no people

  1. #41
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    Kati. napisz do mnie [email protected]

  2. #42
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Nznam człowieka ale z tego co czytam to chyba troszke przesadzacie.
    Nikt dorosly nie ucieka do łazienek,nikt w ten sposob nie reaguje.
    Nie chce myslec,ze jest inaczej.Wybaczcie,znam wielu wlascicieli agencji modelek i sa to ludzie na poziomi.W koncu cos robia.Kazdy ma jakies odchyły ale to co piszecie to robienie z czlowieka psychola.Az sie czytac nie chce.

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    mylisz sie. wlasnie 'Pan' J. uciekl wtedy do lazienki. a moja kolezanka poprostu przyszla z chlopakiem. J. krzyczal ze jakis wielki facet wlamal sie do jego domu i chce mu cos zrobic. ze ten facet jest olbrzymi. przyjechala policja, popatrzyli na pana J. i na chlopaka tej kolezanki. chlopak mial ok180 i byl jak smukly, poporstu przecietny.
    my sobie jaj nie robimy. poporstu to sa fakty. nikt nie musi wierzyc. poporstu kladziemy kawe na lawe.
    jak powiedzialem. ja tylko pisze to co przezylismy.

  4. #44
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    ej,no może miał np rozwolnienie;)?
    Dla mnie to za mocne.Nawet jak cos takiego bylo to czy jest sens publicznie robic z kogos idiote?
    Mnie takie cos tylko zniesmacza.

  5. #45
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Arthur koloryzujesz... skoro ich nie wpuscil do srodka tylko zostawil na schodach to skad wiesz ze sie zamknal w ubikacji? Brak konsekwencji w tym co piszesz. A skoro te fakty zamieniasz to kto wie co jeszcze.
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  6. #46
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    przepraszam Ewo jesli Cie to zniesmaczylo. poporstu pisze to co czuje.
    niestety ten Pan to wyjatek. dlatego jest to wszystko az tak paskudne.
    poporstu ja i kolezanki ktore wspolpracowaly z nim staramy sie przestrzec inne dziewczyny.
    bo naprawde pozniej nie jest rozowo.
    te dziewczyny ktore maja prace u Niego to sa zadowolone do puki do puty nie stworzy sie maly zgrzyt. wtedy okazuje sie byc zupelnie inna osoba.

  7. #47
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    bo powiedzial to policji :) w niby zeznaniach zaraz po 'zajsciu'

  8. #48
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    dejagore-> poporstu doszukujesz sie nieprawdy w tym co pisze dlatego tez kazde slowo przekrecasz bo nie potrafisz zrozumiec.
    przewaznie po przyjezdzie policji jest zeznanie prawda?

  9. #49
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Cytat Zamieszczone przez Arthur
    dejagore-> poporstu doszukujesz sie nieprawdy w tym co pisze dlatego tez kazde slowo przekrecasz bo nie potrafisz zrozumiec.
    przewaznie po przyjezdzie policji jest zeznanie prawda?
    A Ty oczywiscie masz dostep do akt operacyjnych policji i na zyczenie mozesz je udostepnic;) Gratuluje wyobrazni, ale mozna ja troszke lepiej wykorzystac:)
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  10. #50
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Tak czy inaczej - dla mnie EOT. Pozdrawiam
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  11. #51
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    sluchaj. niemam zamiaru sie klocic bo widze ze rozmowa z Toba jest troche kiepska bo nie wiesz jak dziala policja nawet.
    po 1 to nie akta tylko rozmowa z poszkodowanym przy wszyskich. ustalanie sytuacji.
    ale czy to ma znaczenie jakies?
    porpsotu Dziewczyny uwazajcie bo np1 rok to jest duza strata przy umowie na wylacznosc.

  12. #52
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    dejagora- a do swiadczy tylko ze nie mialas z Nim stycznosci :)
    ja mialem i pisze a Ty nie mialas i dyskutujesz.
    koniec tematu.
    pozdrawiam

  13. #53
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Ale po co to wałkowac?
    Po groma rzucac nazwiskami?
    Jaka opinie ma NoPeople kazdy kto ma wiedziec ten wie.Wiemy tez,że nie jest to opinia pozytywna.A najbardziej wiedza to ludzie z branży.Modelki i tak moga skusic sie na agencje ot np na podstawie zdjec ze strony.Bo nie maja bladego pojecia,ze owe zdjecia w duzej wiekszosci zalatwialy sobie same modelki a nie agencja.Nie maja tez pojecia o zasadach panujacych w agencji.Ale sie dowiedza jak pojda.Nie ma co walczyc z wiatrakami a na pewno nie takimi sposobami.I tyle ode mnie w temacie.

  14. #54
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    faktycznie Pani Ewo. przeprszam zagolopowalem sie. poporstu nie lubie jak ktos sie czepia sie takich rzeczy.
    mi bardzo zaszkodzil, moim kolezankom rowniez.
    ps. pisze tylko w tym jednym topicu. i to nawet tylko na tym form. nie daje ogloszen ze p J jest oszustem na kazdym rogu.tylko ten topic i nic wiecej.
    pozdrawiam

  15. #55
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    nie mam zwyczaju wchodzic w dluzsze polemiki i dyskusje na forum
    Mowie -- co wiem co uwazam co sadze i malo mnie juz to interesuje ze ktos podwaza to co powiedzialam
    Staram sie mowic szczerze i prawde albo nie pisze nic - czy ktos chce w to wierzyc czy tez nie pozostawiam juz tym ktorzy to czytaja ale nie moge sie pogodzic z krytykowaniem Arthura oraz twierdziniem ze koloryzuje ,zniesmacza a juz zupelnie z tym co pisze dejagore '' A skoro te fakty zamieszczasz to kto wie co jeszcze ''
    -- ja wiem co moglby jeszcze tu napisac ale widze ze majac na uwadze teksty pani Ewy Ch typu '' ej , no moze mial np rozwolnienie '' dal sobie spokoj bo moze pania Ch to i smieszy ale to wlasnie z Jej strony jest mocno niesmaczne !!
    - osobiscie ze mna pan Jazgier rozmawial przez drzwi lazienki (dejagore - jezeli cos cytujesz to staraj sie to robic dokladnie - lazienki nie ubikacji ) i nie jest to niestety pani Ewo w najmniejszym stopniu przesadzone

    -- i jeszcze jedno gdyby nie podwazano tu prawdomownosci wypowiadajacych sie osob nikt by sie nie posunal tu do takiej ostatecznej szczwerosci -- tak wiec nikt nie ,ma na celu robienia tu z kogos psychola ano tez nikt nie twierdzi ze nie ma wlascicieli agencji ktorzy prezentuja odpowiedni poziom - a to ze ten pan akurat NIE reprezentuje -- to jezeli pani tego nie chce czytac to przeciez nie jest to zaden obowiazek ale jezeli ktos nie zna dokladnie sytuacji jaka panuje w srodowisku pana Jazgiera a sama to pani stwierdzila powyzej to prosze nie krytykowac innych ktorzy Wiedza i chca jedynie przestrzec innych !!

  16. #56
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    i jeszcze jedna rzecz :
    -- prosze nie myslec , ze jestem jadna z kolezanak Arthura o ktorych On tu wczesniej wspominal to tylko zbieznosc sytuacji swiadczaca i tym , ze sprawy przeze mnie tu opisane nie sa sytuacja odosobnional !!
    i tak po prawdzie pani Ewo ani ja ani Arthur ( mysle ze tez ) nie chcielismy prowadzic tu zadnej ''walki'' -- nie fair zachowuja sie osoby broniace w tak naiwny sposob tego Pana zarzucajac nam klamstwo lub chociazby przesade a zeby sie o tym przekonac wystarczy dokladnie przesledzic caly temat -- to tyle ode mnie -- pozdrawiam

  17. #57
    ..PRO..
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Mielec
    Wiek
    45
    Posty
    249
    Cytat Zamieszczone przez kati
    i jeszcze jedna rzecz :
    -- prosze nie myslec , ze jestem jadna z kolezanak Arthura o ktorych On tu wczesniej wspominal to tylko zbieznosc sytuacji swiadczaca i tym , ze sprawy przeze mnie tu opisane nie sa sytuacja odosobnional !!
    i tak po prawdzie pani Ewo ani ja ani Arthur ( mysle ze tez ) nie chcielismy prowadzic tu zadnej ''walki'' -- nie fair zachowuja sie osoby broniace w tak naiwny sposob tego Pana zarzucajac nam klamstwo lub chociazby przesade a zeby sie o tym przekonac wystarczy dokladnie przesledzic caly temat -- to tyle ode mnie -- pozdrawiam
    Mial byc EOT, ale nie moge tego czytac i nie zareagowac... To nie jest kwestia mojej naiwnosci ze zadaje pytania tylko raczej wlasnie jej brak, skoro poddaje w watpliwosc to co piszecie. Ewidentny brak zdolności interpretacji. Reasumujac bardzo mi sie nie podobaja wasze wypowiedzi glownie z jednego powodu..

    ŁATWO SIĘ RZUCA BŁOTEM W KOGOŚ KTO SIE NIE MOZE BRONIĆ BO GO TU NIE MA.

    i tym optymistycznym akcentem EOT.
    Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach. LOB

  18. #58
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Posty
    23
    oczywiscie, ze jest. on tu zaglada :)
    a tak wogole. forum jest po to by wypowiadac sie. raczej banalnym jest ze jak J sie wypowie to bedzie to ladne i piekne.
    ok eot

  19. #59
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Kati
    ocena ze zrozumienia tekstu pisanego-niestety jedynka.:]
    Nie bądz tak bojową dziewczynką bo kobiecość przez to tracisz:P
    Pozdrawiam.

  20. #60
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Tynka
    jeszcze nie zostałam zaproszona, dzis napisal do mnie pan Piotr, co z tego wyjdzie - czy mnie zaprosi to zabaczymy :) w kazdym badz razie chcialabym sie czegos o nich dowiedziec, ale jak widac chyba nikt za wiele nie wie :(

    Piotr Jazgier? =D Słyszałam o nim ciekawe historie tu na forum...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •