Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178

    Oriflame kontra Avon... pilneee

    Dziewczyny!
    Mam mozliwosc bycia konsultantka obu tych firm.
    Czy mozecie mi wytlumaczyc, na czym ta praca polega tak dokladnie, czy jest oplacalna, jak sie rozliczac, czy sa jakies limity??

    Moze ktoras z Was jest konsultantka i wie cos na ten temat. Co dostaje na "wpisowe" tzn starter ?? Jak to wyglada?

    Czy musze prowadzic dzialalnosc gospodarcza?
    Co, jesli nie zbiore limitu przez miesiac?? Czy cos sie placi za 'wpisowe' i starter?? prosze, odpiszcie, bo jestem zielona!
    O 16.30 mam spotkanie, i boje sie, zeby mi cos babka nie nawciskala...


    Prosze, pomozcie :)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    Dziewczyny!
    Mam mozliwosc bycia konsultantka obu tych firm.
    Czy mozecie mi wytlumaczyc, na czym ta praca polega tak dokladnie, czy jest oplacalna, jak sie rozliczac, czy sa jakies limity??

    Moze ktoras z Was jest konsultantka i wie cos na ten temat. Co dostaje na "wpisowe" tzn starter ?? Jak to wyglada?

    Czy musze prowadzic dzialalnosc gospodarcza?
    Co, jesli nie zbiore limitu przez miesiac?? Czy cos sie placi za 'wpisowe' i starter?? prosze, odpiszcie, bo jestem zielona!
    O 16.30 mam spotkanie, i boje sie, zeby mi cos babka nie nawciskala...


    Prosze, pomozcie :)

    Kurcze, kiedyś na Wizażu był caały wątek o Avonie i Oriflame... żebym tylko jeszcze pamiętała tytuł. :) Może uda mi się go znaleźć. :)

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rka#post633524

    sprawdź, czy możesz wejść na ten wątek. :)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    daruj sobie...nie jest to opłacalne...

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    no wiec sie zapisalam i jestem konsultantka Oriflame :)

    warunki sa dosc fajne, nie ma zadnych 'wymagan' wlasciwie. Jedynie tyle, ze trzeba chodzic, rozdawac katalogi, namawiac do kupna. Dostaje sie od kazdego produktu 30% wartosci. Jesli chce zrezygnowac, po prostu nic nie zamawiam przez 3 miesiace. I tyle. :) Wlasciwie nie ponosze zadnych oplat, nie ma limitow. Zobaczymy jak bedzie. ale jak narazie jestem dobrej mysli.

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    Malgosiu, dzieki za linka, bardzo sie przydal :cmok: :)

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    Malgosiu, dzieki za linka, bardzo sie przydal :cmok: :)
    Ależ proszę :)

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    ja tez mialam szansę zostac konsultantka (avon) ale zrezygnowalam, bo musialabym po kazde zamowinie jezdzic sama do hurtowni tak samo jak po katalogi i za katalogi ja mialabym placic, czyli tak jakby co miesiac mialabym wybulac ok 50 zeta na katalogi oraz na przejazd do tej hurtowni czy tam sklepu, chyba ze bym chciala jeszcze wiecej zaplacic to moglabym zamawiac katalogi plus kosmetyki dla zamawiajacych ode mnie poczta...
    wiem to, bo kolezanka mojej siostry jest konsultanka i ona mi powiedziala, ale jej to nie przeszkadza ze co kilka miesiecy jezdzi na drygi koniec wawy. moje zdanie to niewarto, chyba ze jest wszystko na odwrot co tu apisalam (czyli ze za katalogi nic nie place i za przesylki tez nic nie place....) eh
    pozdrofka:*
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  9. #9
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    odpuść sobie co ! boże ...

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Posty
    1

    Zostań Konsultantką AVON

    JAKO KONSULTANTKA AVON:

    Zdobywasz prostą, przyjemną i wygodną formę dodatkowego zarobku
    Masz dostęp do kosmetyków po niższej cenie, rabatów od 15 do nawet 50% i specjalnych ofert promocyjnych
    Masz dostęp do nowości z następnego katalogu, po niższych cenach
    Pomagasz innym kobietom wspierając Wielką Kampanię życie AVON kontra Rak Piersi
    Korzystasz z tańszych zakupów dzięki karcie kredytowej AVON
    Korzystasz z tańszych połączeń telefonicznych oraz dodatkowych ofert i przywilejów w sieci myAVON

    Praca polega na pokazywaniu katalogu i zbieraniu zamówień na kosmetyki i produkty Avon-u, za które płacisz dopiero 14 dni po odebraniu paczki.

    Nie ma żadnej opłaty wpisowej, nie płacisz też nic za dostawę paczek z kosmetykami do domu 3 razy w każdym katalogu.

    I co najważniejsze - masz możliwość rozwoju. Jeśli Twoje zamówienia będą regularne, a ich wysokość na stałym średnim poziomie to masz możliwość awansu na Lidera Zespołu - na tym stanowisku praca polega na stworzeniu własnej grupy konsultantek i odpowiednim ich wyszkoleniu - wtedy Twoje zarobki rosną, a ich wysokość zależy tylko od Ciebie.

    Dla nowych konsultantek prezenty w 6-stopniowym programie motywacyjnym -TWÓJ PEWNY START oraz jeżeli zaczniesz w katalogu 7/2009 masz możliwość zdobycia złotego iPoda shuffle - wystarczy przez 2 katalogi złożyć zamówienie na określoną kwotę.

    Pamiętaj nic nie musisz - zamawiasz za ile chcesz i kiedy chcesz - masz do wyboru aż 3 terminy w każdym katalogu, lub nie zamawiasz wcale.

    Zapraszam do współpacy

    Magda
    Lider zespołu Avon

    Kontakt: [email protected]

    WARSZAWA

  11. #11
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    ja byłam konsultantką Avon i moim zdaniem sie to nie opłaca!
    za oriflame:) mozna tam wiecej zarobic
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  12. #12
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    ja jestem konsultantką avonu... na poczatku bylo ciezko tak przez , 3 miesiace... teraz zbieram duzo zamowien, mam stalych klientow, i dla mnie to sa kosmetyki dobrej jakosci , a jeszcze lepiej ze moge miec je za naprawde niska cene, no i w koncu nie musze prosic mamy o pieniadze, bo sama je zarabiam... no i jeszcze jedno: zawsze sie nie moge doczekac paczki... a jak ja otworze to takaaaa mam radoche... ;)
    My heart will go on and on...

  13. #13
    Pierwsze kroki Awatar ~Ann~
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    28
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez kabi_charmed Zobacz posta
    ja jestem konsultantką avonu... na poczatku bylo ciezko tak przez , 3 miesiace... teraz zbieram duzo zamowien, mam stalych klientow, i dla mnie to sa kosmetyki dobrej jakosci , a jeszcze lepiej ze moge miec je za naprawde niska cene, no i w koncu nie musze prosic mamy o pieniadze, bo sama je zarabiam... no i jeszcze jedno: zawsze sie nie moge doczekac paczki... a jak ja otworze to takaaaa mam radoche... ;)
    Dokładnie :-). Moja mama jest konsultantką, zbiera bardzo dużo zamówień. Bardzo dużo zarobiła. Dostała świetny tusz do rzęs, oraz krem i krem pod oczy za darmo! Nie musi także płacić za przesyłkę, kosmetyki dochodzą z darmo, bo mamy zamówienia powyżej 30, lub 50 zlotych. Myślę, że się opłaca, jak się ma dużo klientek :).

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •