Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    Wie o co chodzi Awatar miraculum
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Wroclaw
    Wiek
    37
    Posty
    84
    Heh...:D

    Istna dyskryminacja:)

  2. #22
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    85
    Powiem tylko tyle: Nie kazdy ma predyspozycje do tego by byc modelka modelelem czy tez fotomodelem. Ale jesli jest przypadek ze np. dziewczyna ma straszne kompleksy jest nie fotogeniczna i figura do bani wydaje mi sie ze wiele jest takich dziewczyn, sadze tez ze najlepszym pocieszeniem bylaby dla nich sesja u fotografa .. nie u jakiegos bog wie jakiego tylko zeby miec profesjonalne zdjecia. Wtedy dziewczyna poczułaby sie spelniona ! Pewnie powiecie : ,, tak a pozniej bedzie myslec ze ma szanse byc jakas modelka czy kims podobnym" Otoz nieprawda wydaje mi sie ze zakompleksiona osoba nie miala by sily podejmowac sie czegos takiego! Nawet po ,, cudownej odmianie" u fotografa! Zreszta zasadniczym pytaniem jest CZY MOGE BYC FOTOMODELKA/MODELKA? Czytalam wiele opini o dziewcznach nawet o tych nie bardzo urodziwych. Wiele jest typu : Nie masz szans ! nieciekawa twarz! i wymiary calkowicie odbijaja od tych IDEALNYCH! a teraz zadanie dla tych co tak pisza ! Obejrzyjcie sobie jakies pisemko! Pierwsze z brzegu! I co widzicie czy sa same SUpEr BomBowe ChuDe LasKI? nie sadze! to tylko taka moja skromna opinia

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •