Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 61

Wątek: missfoto

  1. #41
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    nathalie models - czy ktos z Was zna te agencje??
    http://www.nathalie-models.com/

    Jurorzy wlasnie z tej agnecji maja wytypowac laureatke miss foto. Po raz pierwszy na stronie pojawily sie loga firm i wlasnie tej agencji. Co o tym myslicie??

  2. #42
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    nathalie models - czy ktos z Was zna te agencje??
    http://www.nathalie-models.com/

    Jurorzy wlasnie z tej agnecji maja wytypowac laureatke miss foto. Po raz pierwszy na stronie pojawily sie loga firm i wlasnie tej agencji. Co o tym myslicie??
    Nie znam tej agencji, ale wydaje mi się dziwne, że laureatka nie zostanie wybrane drogą sms-ową, na zasadzie większości głosów.

  3. #43
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Julito, a wyjaśnili Ci, jak doszło do tej zamiany miejsc w głosowaniu, w którym brałaś udział?

  4. #44
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    musza miec jakas furtke aby swoja wystawic, prawda? potem wszyscy podziela sie zyskiem z sms'ow i nikomu nie trzeba bedzie placic 20 kawalkow a retsze pewnie oleja, bo agencja nathalie zniknie a organizator to firma krzak i rowniez sie ulotni... nic mnie to nie dziwi.

  5. #45
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    i niby wreczenie ma byc 3 11 (pewnie jednak o grudzien chodzi ;)) ale ostateczne miejsce podadza do 28 listopada... zalosne!

  6. #46
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Ja tam czekam na swój zestaw kosmetyków z sephory :P w końcu należy się wszystkim półfinalistkom. Zastanawia mnie tylko co dostana dziewczyny które są w finale a nie dostaną się do pierwszej 6 ? Bo finalistka kontrakt,pierwsze 6 rejs a pozostałe?? Coraz ciekawsze to się staje :D a właściwie to co się stało z 20 000 dla finalistki?
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  7. #47
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    ja tez czekam na kosmetyki :D Opalia, zobaczymy co dostaniemy :) nie zdziwilabym sie, gdybysmy dostaly jakis blyszczyk i lakier do paznokci :P bo widze, ze coraz bardziej oszczedzaja i zmieniaja oferty... :) pozdrawiam

  8. #48
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Opalia
    Ja tam czekam na swój zestaw kosmetyków z sephory :P w końcu należy się wszystkim półfinalistkom. Zastanawia mnie tylko co dostana dziewczyny które są w finale a nie dostaną się do pierwszej 6 ? Bo finalistka kontrakt,pierwsze 6 rejs a pozostałe?? Coraz ciekawsze to się staje :D a właściwie to co się stało z 20 000 dla finalistki?

    Też zauważyłam, że 20 000 po cichu zniknęło. ;) Trzeba było print screena zrobić. :D

  9. #49
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    ja tez czekam na kosmetyki :D Opalia, zobaczymy co dostaniemy :) nie zdziwilabym sie, gdybysmy dostaly jakis blyszczyk i lakier do paznokci :P bo widze, ze coraz bardziej oszczedzaja i zmieniaja oferty... :) pozdrawiam
    Jak dostaniecie nagordy, to pochwalcie się, co dostałyście. :)

  10. #50
    Pierwsze kroki Awatar Anjouka
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    Dla mnie to jeden wielki podstep.

    Patrze z tego faktu, ze propozycja jest bardzo nierealna, a zauwazylyscie wogolle jak czesto na stronie zmienialy sie warunki glosowania, smsy, zasady, itp itd? Prawie za kazdym razem jak wchodze na strone, to widze,ze cos zmienili odnosnie warunkow
    a na poczatku wogole laureatka miala dostac bodajze 20 000 :P

  11. #51
    Pierwsze kroki Awatar Anjouka
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    ups sory za moja poprzednia wiadomosc, ale dopiero teraz doczytalam,ze juz o tym mowilyscie:P przedtem szybciutko chcialam dopisac i nawet nie sprawdzilam.

    Poza tym Jullitko Ty wiesz, ze masz bardzo duza szanse na wygrana?:)
    juz nie mowie o wygladzie, ale rowniez o tym, ze niby zwyciezczynie typuje agencja, z ktora potem podpisze kontrakt... agencja wydaje sie bardzo prof i nie zauwazylam tam dziewczyn nizszych niz ok 173 (raczej maja tam dziewczyny o wzroscie 5'10'' i 5'11'' czyli bardzo wysokie), wiec mysle,ze agencja bedzie chciala przyjac najwyzsza lub jedna z najwyzszych dziewczyn. sa tylko dwie dziewczyny z wzrostem 171 lub 172:) wiec mysle,ze :)) a poza tym ja juz wiem tam swoje:)
    A na wybiegi Paryskie to tak 175-176 minimum, ostanio sluchalam w fashionTV..innych raczej im nie trzeba:P
    Mediolan nieco nizsze tu juz od ok 174
    A Tokio itp 171 wzwyz...
    cos takiego:)

    O ile kontrakt jest prawdziwy:P
    aha z tym wreczeniem nagrod 3.11 jest naprawde zalosne:P

  12. #52
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    ulala dopiero teraz zauwazylam, ze prawie wszystkie dziewczyny maja tam po 165 cm wzrostu! Anjouka, jest tam kilka dziewczyn o wiele ode mnie ladniejszych i zgrabniejszych, wiec watpie bym wygrala nagrode glowna. Poza tym, w takich agencjach liczy sie nietypowy typ urody, powiedzialabym, ze bardziej meski - mocno podkreslone rysy twarzy, kosci policzkowe, zarysowana szczeka, nieregulowane brwi. Ja mam bardziej pospolita urode wiec wiesz... ale zobaczymy. Poki co, czekam na kosmetyki :D pozdrawiam

  13. #53
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    dziewczyny i jak to jest z tym miss foto?
    szukam info o tej wielkiej gali ale na stronie znalezc tego nie moge... jak tam nagrody? kiedy wreczenie? jakie sa wyniki? kto wygral? i gdzie jest 20 tysiecy?!

  14. #54
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    73
    Moim zdaniem to nic nie ma. Jeden wielki przekręt...

  15. #55
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez mara
    dziewczyny i jak to jest z tym miss foto?
    szukam info o tej wielkiej gali ale na stronie znalezc tego nie moge... jak tam nagrody? kiedy wreczenie? jakie sa wyniki? kto wygral? i gdzie jest 20 tysiecy?!


    20 000 zniknęło jakieś 2 tyg. temu. ;) A info i wielkiej gali też nie moge znaleźć. :( A w sumie ta gala miała być jutro, prawda?

  16. #56
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Mi napisali że przyślą mi kosmetyki pocztą po gali ,ktora ma odbyć się chyba 17.12.2005 poczekamy zobaczymy :D
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  17. #57
    Cytat Zamieszczone przez Opalia
    Mi napisali że przyślą mi kosmetyki pocztą po gali ,ktora ma odbyć się chyba 17.12.2005 poczekamy zobaczymy :D
    Może przyślą :) Zawsze należy mieć nadzieję.
    Zresztą jak nie dojdą to niekoniecznie musi być ich wina. Może poczta zgubi :p

  18. #58
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Opalia
    Mi napisali że przyślą mi kosmetyki pocztą po gali ,ktora ma odbyć się chyba 17.12.2005 poczekamy zobaczymy :D

    Phiiii:curved:

  19. #59
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    73
    Jak dla mnie to wszystko jest BAARDZO dziwne. Ale żyjmy jeszcze ostatkami nadzieji...

  20. #60
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Opalia
    Mi napisali że przyślą mi kosmetyki pocztą po gali ,ktora ma odbyć się chyba 17.12.2005 poczekamy zobaczymy :D

    I jak, Opalio? Przysłali Ci te kosmetyki? A ta gala w Krakowie odbyła się?
    Jestem ciekawa, czy laureatka wygrała 20000 zł? :neutral:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •