Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Jeanette
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    146

    chocomodels,energy,yess,fashion color

    Witam, chciałabym zapytac co sądzicie o tych czterech agencjach? Szczególnie zależy mi na opinii o fashion color i agencji yess w krk, poniewaz zaprosily mnie one do siebie. Chcomodels i energy tylko proszą mnie o więcej zdjęc - luks, ale czy do fashion i yess warto jechac? Czytalam o kazdej z tych agencji i lepsze i gorsze opinie (chyba jedynie oprocz chocomodels ale z nimi i tak by mi pewnie nie wypalilo bo mieszkam kolo krakowa). Naprawde nie wiem czy jechac.. Bardzo proszę o odpowiedzi i rade :)

  2. #2
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    .''...ale z nimi i tak by mi nie wypalilo bo mieszkam kolo Krakowa......''

    Jezeli tak podchodzisz do sprawy to jedz do wszystko jedno ktorej krakowskiej agencji bo z tego co i jak pieszesz wnioskuje , ze chcesz sie tylko pobawic w modeling
    W Krakowie obecnie nie ma dobrych agencji
    Sa beznadziejne i --- przecietne => i takie wlasnie sa te ktore wypisalas
    ( a tak na maginesie to dziwie sie dlaczego dziewczyny zanim zaloza jakis temat to wczesniej nie poczytaja tego co tu na forum pisze - na temat krakowskich agencji tyle tu juz bylo mowione )
    i badz pewna , ze jezeli w Krakowie zakonczy sie okres marazmu modelingowego to kazde forum na to natychmiast zareaguje

    i jeszcze jedno jak tak juz koniecznie chcesz byc w tym Krakowie to badz w kilku agencjach - bo jezeli juz byc w Krakowie to jedynie na tych zasadach

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Jeanette
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    146
    No wlasnie dlatego pytam bo nie wiem: ktore są lepsze, gorsze itp. Nie mam pojecia. Jesli chodzi o choco, to nie chcialabym przemierzac prawie calej polski, zgubic sie w warszawi i tylko po to zeby porozmawwiac, a po tym i tak nie wiadomo co by z tego wyszlo :)
    Jesli o chodzi zas o czytanie na forum, to czytalam o tych agencjach, napisalam o tym wczsniej. Chcialam sie dowiedziec jednak czegos więcej (o yess nic nie znalazlam).
    A mam jeszcze jedno pytanie.. to mozna nalezec jednoczesnie do kilku agencji? Nie jest tak, ze jesli podpiszesz umowę, to ta agencja ma wylacznosc (czy jakos tak...)? Naprawde ja sie na tym nie znam, nie musisz mnie od razu krytykowac, pozdr ;)

  4. #4
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Napisz swoje wymiary,wklej zdjecia.Doradzę Ci wtedy czy zostan w tych,które napisałaś czy poszukaj innych.Agencje tak ogólnie dzielą się na te zarabiające na modelingu i na takie,które kierują się bardziej w strone hostessingu.Polecam pierwszą grupę.Na drugiej sie nie znam.
    Oto polskie agencje,które można polecić.
    Posłużę się stroną,którą prowadzi agencja Avant.
    http://badzmodelka.pl/index.php?sekc...cefb7321706c5f

  5. #5
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Cytat Zamieszczone przez Jeanette
    No wlasnie dlatego pytam bo nie wiem: ktore są lepsze, gorsze itp. Nie mam pojecia. Jesli chodzi o choco, to nie chcialabym przemierzac prawie calej polski, zgubic sie w warszawi i tylko po to zeby porozmawwiac, a po tym i tak nie wiadomo co by z tego wyszlo :)
    Jesli o chodzi zas o czytanie na forum, to czytalam o tych agencjach, napisalam o tym wczsniej. Chcialam sie dowiedziec jednak czegos więcej (o yess nic nie znalazlam).
    A mam jeszcze jedno pytanie.. to mozna nalezec jednoczesnie do kilku agencji? Nie jest tak, ze jesli podpiszesz umowę, to ta agencja ma wylacznosc (czy jakos tak...)? Naprawde ja sie na tym nie znam, nie musisz mnie od razu krytykowac, pozdr ;)

    Niestety,pierwsze spotkanie w agencji nigdy nie daje dziewczynie pewności czy agencja zechce z nia pracować.Powiem więcej-w większości przypadków agencja odmawia lub doradza pewne zmiany (np schudnięcie,poprawienie stanu skóry...) oraz proponuje np 2,3 miesiace na doprowadzenie siebie do ładu;)
    Wiadomo,ze wszyscy woleliby mieć pewność przed przyjazdem do agencji,że zostana przyjęci.Ale jak sie nie pokażesz -to nie będziesz przyjęta bankowo:)Warto wybrac sie w podróz by sie przekonać.

    Co do kontraktu:kazda szanująca sie agencja modelek ma umowę na wyłącznośc.Czyli pracujesz TYLKO dla tej agencji i ta agencja Ciebie reprezentuje.Jesli agencji nie zależy na wyłączności z Tobą to masz jak w banku,że nie bedą się Tobą dobrze zajmować.
    Bo pomyśl moment.Jesli ktoś ma wyłączność na daną modelkę to jest pewność,że dziewczyna nie wywinie numeru,nie ucieknie do innej agencji lub np nie zrezygnuję tak łatwo bo np...chłopak jest zazdroany:D
    Promocja modelki to poświecenie czasu,pieniędzy i nerrwow.A umowa na wyłączność jest dowodem,ze modelka traktuje prace powaznie i można w nia inwestowac.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Jeanette
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    146
    www.jeanette.getphoto.pl
    Niedawno dawalam juz te zdjęcia na forum, a opinie byly rozne...
    Mysle, ze z moim wyglądem i wymiarami nie dostane sie do lepszej agencji,np. do choco, więc tym bardziej nie chcialabym tam jechac (zreszta i tak mnie nie zaprosili, a nawet jesli.. to szczerze powiedziawszy wątpie zeby byli mną zainteresowani). Nie chce wyjsc na jakąs skromnisie, ja naprawde tak uwazam, bo mam w domu lustro i znam swoje slabe strony. Ale to nie znaczy, ze bede sie cieszyc jesli przyjmie mnie (o ile w ogole) jakas falszywa agencja, bez perspektyw :)

  7. #7
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    W woim przypadku jak myślę najlepsza opcja z tu wymienionych to Choco.Powodzenia.
    I pamietaj-być w kiepskiej agencji,która nic dlą Ciebie nie zrobi to lepiej podarowac sobie to zupełnie.Takie mam zdanie.

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Toruń
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez Jeanette
    www.jeanette.getphoto.pl
    Niedawno dawalam juz te zdjęcia na forum, a opinie byly rozne...
    Mysle, ze z moim wyglądem i wymiarami nie dostane sie do lepszej agencji,np. do choco, więc tym bardziej nie chcialabym tam jechac (zreszta i tak mnie nie zaprosili, a nawet jesli.. to szczerze powiedziawszy wątpie zeby byli mną zainteresowani). Nie chce wyjsc na jakąs skromnisie, ja naprawde tak uwazam, bo mam w domu lustro i znam swoje slabe strony. Ale to nie znaczy, ze bede sie cieszyc jesli przyjmie mnie (o ile w ogole) jakas falszywa agencja, bez perspektyw :)
    Czemu tak myślisz? Nie można z góry zakładać że coś się nie uda! jak poprosili żebyś dosłała zdjęcia ( a zależy Ci akurat na tej agencji) to doślij - proste - niech oni ocenia Twoje szanse!

  9. #9
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Jak najbardziej zgadzam sie z Pania Ewa , ze dobra i szanujaca sie agencja ma umiwe na wylacznosc !!
    Tylko , ze podpisac umowe w kiepskiej agencji to glupota
    Dlatego tez w Krakowie lepiej pracowac bez umowy wlasnie z tego wzgledu , ze mozna sie w kazdej chwili przeniesc

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •