Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348

    Zostań Twarzą FUJI Film - kpiny!

    Założyłam już taki sam wątek na forum.promodels, ale myślę, że jednak nie wszyscy tam zaglądają, dlatego piszę także tutaj, a poza tym wg mnie sprawa jest godna uwagi.

    Przez kilka tygodni firma FUJI organizowała casting:

    http://www.fujifilm.pl/firma_2599.htm

    Na stronie mamy podane punkty fotograficzne FUJI, w których można zrobić zdjęcie do konkursu. W sobotę pojechałam do Zduńskiej Woli do zakładu, którego adres podany jest na stronie Fuji. I co się okazało? Pracownicy zakładu nic nie wiedzieli o żadnym konkursie! Nie dostali "z góry" nawet regulaminu tego konkursu, więc nawet jeśli na stronie Fuji były informacje o tym konkursie, to bez regulaminu nic nie mogli zrobić. Także straciłam tylko swój cenny czas i pieniądze.
    Mało tego, dowiedziałam się, że to nie pierwszy konkurs, o którym zakład ze Zduńskiej Woli nie został powiadomiony, a o którym piszą gazety i internet. Zawiadomienie i regulamin o jakimś wcześniejszym konkursie przyszedł na sam koniec lub nawet po zakończeniu konkursu.

    W sobotę po południu napisałam do firmy Fuji na mail podany na ich stronie. Spytałam, dlaczego organizacja konkursu była tak kiepska i zażądałam wyjaśnień, dlaczego ogłaszając taki konkurs nie przypilnują, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, tylko robią sobie kpiny z ludzi i zakładów fotograficznych, psując sobie przy okazji reputację.

    Odpowiedzi do tej pory nie dostałam.

    Czy ktoś z Was brał udział w tym konkursie? Czy punkty Fuji w innych miastach też nie zostały w ogóle poinformowane o konkursie?

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    Malgosiu, ja czytalam o tym konkursie na promodels, ale nie bralam w nim udzialu. jakos nie przypadl mi ten konkurs do gustu... Ale widzisz... wszedzie tylko przekrety i nic poza tym...

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    Malgosiu, ja czytalam o tym konkursie na promodels, ale nie bralam w nim udzialu. jakos nie przypadl mi ten konkurs do gustu... Ale widzisz... wszedzie tylko przekrety i nic poza tym...

    Dobrze chociaż, że takie przekręty szybko wychodzą na jaw...

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    http://www.forum.promodels.pl/viewto...er=asc&start=0

    odezwali się ludzie z FUJI. Szkoda tylko, że ich odpowiedź nijak się ma do mojego pytania.

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Żywiec
    Posty
    7

    konkurs fuj

    w moim mieście (nie chce ich reklamować) studio fotograficzne które ma podpisana umowę z fuji wykonywało owe sesje na konkurs. Sesja była bezpłatna jak w regulaminie. Jednak z tego co wiem w głównej mierze chodziło o rozreklamownie firm współpracujących z Fuji.
    pozdrawiam
    :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •