Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 160

Wątek: Moje Fotki...:)

  1. #141
    Pierwsze kroki Awatar ovenius
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Wawa
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Alissa
    Jeżeli stwierdzenie, iż w internecie nie trzeba zachowywać formuł grzecznościowych oznacza dla Ciebie, że jednocześnie nie trzeba zachowywać kultury słowa, to jest mi bardzo przykro z tego powodu. I równie przykre jest to, że są osoby myślące podobnie.
    Nie słyszałaś nigdy o czymś takim jak "netykieta"?
    Owszem - w internecie nie trzeba zachowywać formuł grzecznościowych i na forach zdarza się, że 16-latka jest z 40-latką na "ty". Ale wcale nie zezwala to na wypowiedzi obraźliwe/wulgarne. Po to są moderatorzy, żeby takie wypowiedzi wyrzucać, bo inaczej internet stałby się polem do wyładowywania swojej agresji na innych (w jeszcze większym stopniu niż jest).
    Jak dla mnie, ciągle się tego będę trzymać, zamieszczanie w internecie zdjęć nadesłanych do agencji przez kandydatki na modelki z niewybrednymi komentarzami (oczywiście chodzi tu o dziewczyny, którym się nie powiodło) nie jest oznaką profesjonalizmu. Profesjonalizm to też dyskrecja, kultura, i znajomość prawa (a działanie takie było bezprawne).
    i jeszcze jedno pamietaj ze nawiazywalem do tego by nei mieszac pojecia PORFESJONALIZM a brak kultury:]

    pozdrawiam i narazie chcialem to tylko napisac

  2. #142
    Stary wyjadacz Awatar Alissa
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    40
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez ovenius
    i jeszcze jedno pamietaj ze nawiazywalem do tego by nei mieszac pojecia PORFESJONALIZM a brak kultury:]
    A ja odpowiedziałam na to, że według mnie jednym z wyznaczników profesjonalizmu jest też kultura na pewnym poziomie. Przynajmniej na niektórych stanowiskach. Sama pracuję w marketingu i wiem jak to jest. A jeżeli zamierza się dbać o dobre imię firmy, to na pewno nie można sobie pozwolić na język poniżej pewnego poziomu, bo zwyczajnie zraża się do siebie ludzi. Działa to tak, że jeden powie drugiemu i się wieść rozejdzie. Na przykład jedna dziewczyna, która zobaczyła swoje skomentowane zdjęcia w internecie powie drugiej, druga trzeciej i fama pójdzie. I wątpię żeby ktoś kto słyszał o czymś takim z zapałem wysyłał zgłoszenie do agencji. Chyba że jest na 100% pewien, że ma idealną, modelingową urodę, choć i tu mógłby się czasem rozczarować.
    Po drugie niektóre komentarze pani Ewy zamieszczane na tym forum świadczą o bardzo "przedmiotowym" podejściu do potencjalnych modelek. Owszem - to urodę się ocenia, ale naprawdę dobre agencje stawiają też na charakter dziewczyny to raz, a dwa że też traktują modelki jak ludzi, a nie jak przedmioty. To chwalą sobie dziewczyny z SPP.

  3. #143
    Pierwsze kroki Awatar ovenius
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Wawa
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Alissa
    A ja odpowiedziałam na to, że według mnie jednym z wyznaczników profesjonalizmu jest też kultura na pewnym poziomie. Przynajmniej na niektórych stanowiskach. Sama pracuję w marketingu i wiem jak to jest. A jeżeli zamierza się dbać o dobre imię firmy, to na pewno nie można sobie pozwolić na język poniżej pewnego poziomu, bo zwyczajnie zraża się do siebie ludzi. Działa to tak, że jeden powie drugiemu i się wieść rozejdzie. Na przykład jedna dziewczyna, która zobaczyła swoje skomentowane zdjęcia w internecie powie drugiej, druga trzeciej i fama pójdzie. I wątpię żeby ktoś kto słyszał o czymś takim z zapałem wysyłał zgłoszenie do agencji. Chyba że jest na 100% pewien, że ma idealną, modelingową urodę, choć i tu mógłby się czasem rozczarować.
    Po drugie niektóre komentarze pani Ewy zamieszczane na tym forum świadczą o bardzo "przedmiotowym" podejściu do potencjalnych modelek. Owszem - to urodę się ocenia, ale naprawdę dobre agencje stawiają też na charakter dziewczyny to raz, a dwa że też traktują modelki jak ludzi, a nie jak przedmioty. To chwalą sobie dziewczyny z SPP.

    wiec jesli dzialasz w marketingu powinnas wiedziec ze przede wsyzstkim do firmy przyciaga REKLAMA. nie wazne - negatywna pozytywna. liczy sie rozlgos. Kto nie obejzy chociaz z ciekawosci Kuby Wojewodzkiego? albo nie poslucha Radia Maryja i bez sensownych tresci zawieranych w wyp[owiedziach? kto nei obejzy Szymona Majewskiego? Chodzi tu o kontrowersje. Modeling jest czescia showbiznesu!! to nie jest czesc stricte ekskluzywnych branzy gdzie wszystko sie liczy!! to wielki smietnik gdzie wsystko jest dozwolone. No wybacz ale w agencji u Pani Ewy CH nikt nie narzeka na brak kultury. a dzieje sie tam naprawde wiele. uwazam ze bez sensu jest laczenie negatywnych wypowiedzi tejze osoby z renoma jej agencji-jest to totalnie absurdalne. Nie mam sily jzu przytaczac wszelakich przykladow aby udowodnic moja racje o laczeniu braku kultury a renomy marki jaka sie prezentuje. Ninawidze forow i tymze milym akcentem koncze swoje wypowiedzi tutaj. Powiedzialem to co myslalem i naprawde nie licze ze komus przemowie do rozsadku. Powodzenia

  4. #144
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    35
    Posty
    6

    Witam :)

    Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

    Mam na imie Damian i tak jak Dominik też interesuje sie modelingiem... z tym że ja jestem w tym gdzies od okolo 2,3 tygodni... moja przygoda zaczeła sie tak że moja była dziewczyna powiedziała mi że powinienem wysłac kilka zgloszen do różnych agencji i po prostu krótko mówiąc próbować... pozniej powiedzieli mi to też moi rodzice i rodzice owej bylej dziewczyny :P ale mniejsza o to... tak naprawde nikt z tych osob nie zna się na modelingu i nie wiedzieli czy sie do tego nadaje czy nie ale chodzilo o to zebym sie zglosil... no i zrobiłem tak jak mi radzili... wyslalem kilka zgloszen do róznych agencji miedzy innymi do PM... jednak wiekszość odp była negatywna.. czyt. "przykro nam ale nie zdecydujemy się na współprace"... no i oczywiście dół i wielki zawód... tylko Pani Ewa napisala mi maila z pytaniem czy jestem zainteresowany współpracą z agencjami zagranicznymi... oczywiście odp ze tak...z początku myslalem ze nikt nie chce ze mna wspolpracować bo wysłałem im zdjęcia ktore nadawały się najwyżej na stronke alejaja.pl :PPP zdjecia były z przed kilku miesiecy, wiekszosc z imprez a niektore nawet robione telefonem a nie aparatem... ale wroćmy do Pani Ewy... po jakimś tygodniu napisała mi żebym koniecznie był na scoutingu... wiec ja wielce podniecony oczywiście pojechałem ;) Ewa zrobila mi kilka zdjęc, pozniej przyjechały japuny i też zrobiły mi po zdjęciu... na drugi dzien(albo nawet tego samego,nie pamietam) Ewa napisała mi że chciałaby ze mna podjąć współprace... wiec byłem oczywiście wielce szcześliwy... w nastepnym mailu napisala mi już ze jestem na ich stronie w nowych twarzach... nie ukrywam byłem w lekkim szoku :P Tak to było z mna... W tej opowieści chciałem zwrócić Wam uwage na to że nie kazdy może zacząć prace w modelingu od razu z najlepszymi agencjami ktore sa bardzo doświadczone... przecież można też "startować" w młodszej agencji i dzieki temu wybić się wyżej... chodzi mi o to że ta agencja moze mnie po prostu wypromować... zauważcie ze sa ludzie ktorzy dopiero startuja i musza od czegoś zacząć... nie moga sobie wybierać miedzy agencjami(no chyba że każda ich chce)...

    P.S. wiele osob pisało tutaj o tym że może czekać nas w tej branży rozczarowanie i że wcale nie jest tak łatwo... możemy być krótko mówiąc "sprowadzeni do parteru"... Powiedzcie mi prosze na czym to polega... każdy o tym pisze ale nikt nie mówi o szczegółach...
    P.S.2 :P miło by mi było jak i mnie byście ocenili... tj. czy sie Wam podobam czy nie :) miło by było usłyszeć zarówno słowa krytki jak i pochwał ;)

    uff... to sie rozpisałem :P

    z góry dzieki za odp i pozdrawiam wszystkich :)

  5. #145
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    35
    Posty
    6

    małe sprostowanie

    "W tej opowieści chciałem zwrócić Wam uwage na to że nie kazdy może zacząć prace w modelingu od razu z najlepszymi agencjami ktore sa bardzo doświadczone... "

    Małe sprostowanie... nie chodzilo mi o to że agencja PM jest jakaś najgorsza... chodzilo o to że każdy gdzieś zaczyna... jak sama Ewa powiedziała wcześniej... każdy gdzieś "startuje" :)

  6. #146
    Cytat Zamieszczone przez Jeanette
    :confused: Ja nie wiem co Wy w nim widzicie..

    Popieram :))

  7. #147
    Na grono.net dostałam o to taką wiadomość od Ciebie :

    Od: Czesio odpowiedz
    Do: ♥ NeW FoTo ♥ dzisiaj 14:45

    mogę Ci tylko powiedziec ze to ja jestem domciok13 z fotomodeling i mowilem juz niejednokrotnie ze o gustach i guścikach się nie rozmawia. Postaram się aby zawieszono Ci konto na forum, ponieważ nie stosujesz się do wyznaczonego przez fotmodeling.pl regulaminu forum.A propo ty wyglądasz jak pierwsza lepsza z ulicy na tych zdjeciach i nie obrazaj sie poniewaz tez mam swoj gust. No ale to nie forum fotomodeling.pl Naraska.


    Od: Czesio odpowiedz
    Do: ♥ NeW FoTo ♥ dzisiaj 14:48

    pragnę spytać , gdzie nie masz jeszcze kolczyka?- proponuje z piercować sobie mózg może pomoże.Pozdrawiam.



    Kolego mogę wiedzieć dlaczego piszesz mi to na grono.net a nie tu ? Jeżeli zakładasz wątek w czy się nadaje to chyba proste i logiczne , że oczekujesz co inni sądzą o Tobie ! Tak jak napisała mi pewna osoba na forum , że jak się zakłada taki post to trzeba być nastawionym na pozytywne jak i negatywne komentarze . Oczekujesz , że każdemu będziesz się podobał ? Nie widzę w Tobie nic co zwraca moją uwagę ! Nie jestem , żadną profesjonalistką , modelką czy agencją żebyś brał sobie pod uwage i do serca to co piszę , ale wyrażam swoje zdanie . Po to tu jesteśmy i po to Ty zakładasz taki post !! Więc proszę Cię zbastuj bo wychodzi na to , że jesteś zapatrzony w siebie bo nie przyjmujesz słów krytyki do siebie . Krytyki ? Źle napisane bo nawet Cię nie skrytykowałam tylko napisałam, że nic w Tobie takiego nie widzę !! A co do mojego kolczykowania ... hehe mogę mieć kolczyki gdzię chcę , a Ciebie nie powinno to obchodzić !! Widać , że jeszcze taki dzieciaczek z Ciebie po Twojej ostatniej wiadomości , którą od Ciebie dostałam a mianowicie :
    "pragnę spytać , gdzie nie masz jeszcze kolczyka?- proponuje z piercować sobie mózg może pomoże.Pozdrawiam." hehe :-))

    No cóż Pozdrawiam Ciebie bardzooo serdecznie !!

  8. #148
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez Damianooo
    P.S. wiele osob pisało tutaj o tym że może czekać nas w tej branży rozczarowanie i że wcale nie jest tak łatwo... możemy być krótko mówiąc "sprowadzeni do parteru"... Powiedzcie mi prosze na czym to polega... każdy o tym pisze ale nikt nie mówi o szczegółach...
    proste: obiecaja Ci zlote gory, Ty sie pozachwycasz i uznasz, ze juz jstes gwiazda, a potem widniejesz tylko na stronce jako zapchajdziura, bo agent sie pomylil i nie ma Twoja osoba takiego zainteresowania jakiego sie spodziewal ;) uwierz, niejedna osoba przez to przeszla. dlatego do zlotych gor najlepiej podchodzic z dystansem i rozwaga, bo nie zawsze moze wyjsc tak jak bysmy tego oczekiwali pomimo najszczerszych checi jednej i drugiej strony ;)

    Cytat Zamieszczone przez Damianooo
    P.S.2 :P miło by mi było jak i mnie byście ocenili... tj. czy sie Wam podobam czy nie :) miło by było usłyszeć zarówno słowa krytki jak i pochwał ;)
    bez zdjec to raczej niemozliwe, no chyba, ze wrzucisz foty albo dasz na siebie namiar na Pure Models.

    EDIT:
    http://puremodels.pl/model_.php?lang...t=nowe&mod=146 jak to Ty to... nie garb sie :D
    no to sie zestarzalam...

  9. #149
    Wie o co chodzi Awatar domciok13
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    32
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez Magda_F_
    Nie jestem Tobą zachwycona ;//
    Ale o gustach się nie dyskutuje ;]]

    A tak w ogóle to dla mnie wyglądasz,,STARZEJ,,a nie MŁODZIEJ!!
    tak jak napisała madzia F o gustach się nie dyskutuje więc proszę abyś się do tego przyporządkowała, acha i nie jestem narcystycznie do siebie nastawiony a wręcz przeciwnie także jak coś powiesz to się 5 razy zastanów,ehhh i jeszcze jedno to jest forum na temat czy się nadaję czy nie a nie czy się ci podobam...Ahhh !!! Dziewczyno trzeba ci wosk przelać.

    A pozatym proszę Was , nie kłóćmy się ,ponieważ na dobre to nigdy nie wyjdzie ,ja rozumię ,że każdy chce mieć swoją rację ale wydoroślejmy ! Co o nas nasze dzieci powiedziały jakby dorosły i zobaczyły to forum :)) ?

  10. #150
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    domciok13, w tej chwili to kolezanka moze poprosic o bana dla Ciebie za obrazliwe uwagi pod swoim adresem, i mysle, ze w tej sytuacji ona by miala sile przebicia po ukazaniu Twojej kultury ;) nie raz juz wyskakiwales z takimi tesktami wiec hamuj sie mlody, w goracej wodzie jestes kapany ;)
    no to sie zestarzalam...

  11. #151
    Wie o co chodzi Awatar domciok13
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    32
    Posty
    96
    ojj moja droga EnKo... to było grono a nie FM.... :swirl:

  12. #152
    Chyba proste ze jak pisze , ze nic w Tobie ciekawego nie widze to rowniez mysle, ze sie nie nadajesz . tak trudne do zrozumienia ? Zbastuj zbastuj chlopczyku bo igrasz z ogniem ;)

  13. #153
    Wie o co chodzi Awatar domciok13
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    32
    Posty
    96
    ja już się nie wypowiadam bo faktycznie niechce kogoś obraźić itp, wkoncu wyjdzie ze czuje sie jak PLEJBOJ... fuuu:] No to znow robie sobie wolne papa:)

  14. #154
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez domciok13
    ojj moja droga EnKo... to było grono a nie FM.... :swirl:
    widze, a napisaniem na PW na gronie na nie na fm zachowales sie jak tchorz ;) poza tym kolezanka napisala tylko "popieram" i nic wiecej, a Ty obraziles ja porownujac do kobiet lekkich obyczajow.
    no to sie zestarzalam...

  15. #155
    Wie o co chodzi Awatar domciok13
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    32
    Posty
    96
    Moderatorze Kasiu , proszę o usunięcie tematu . Dziękuję.

  16. #156
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    [QUOTE=eNKa]proste: obiecaja Ci zlote gory, Ty sie pozachwycasz i uznasz, ze juz jstes gwiazda, a potem widniejesz tylko na stronce jako zapchajdziura, bo agent sie pomylil i nie ma Twoja osoba takiego zainteresowania jakiego sie spodziewal ;) uwierz, niejedna osoba przez to przeszla. dlatego do zlotych gor najlepiej podchodzic z dystansem i rozwaga, bo nie zawsze moze wyjsc tak jak bysmy tego oczekiwali pomimo najszczerszych checi jednej i drugiej strony ;)

    Dokładnie, im mniej agencja obiecuje na starcie-tym lepiej. Potem szybko powinieneś zauważyc czy masz predyspozycje, jeśli zaczną się zlecenia, sesje z fotografami (ważne z jakimi), i ogólnie widać będzie, że cos sie rusza to znaczy ze masz. Zadna agencja nie powinna dawać gwarancji, bo to nie agenci decydują czy sie sprzedasz.

    Rzadko czytam to forum, ale widzę, że domciok dalej rozrabia :)
    My strong advice - just remember to always think twice!

  17. #157
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    EDIT:
    http://puremodels.pl/model_.php?lang...t=nowe&mod=146 jak to Ty to... nie garb sie :D
    Droga eNKo! Jeśli kolega tam się garbi to Ty chyba mnie nie widziałaś :)
    Damian, w których agencjach odpisali Tobie, że nie są w ogóle zainteresowani...?
    My strong advice - just remember to always think twice!

  18. #158
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    35
    Posty
    6

    agencje

    Agencje w których odpisali mi na "nie" to między innymi orange, mango, division i napisałem jeszcze do rebel models ale nie wiem czy do nich doszedł moj mail bo nie odpisali zupełnie nic... pisałem jeszcze do innych agencji ale nazw już nie pamietam... a czemu pytasz? :)

    P.S. następnym razem się wyprostuje :PP hehe ;)

  19. #159
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    Pytam, bo troche sie zdziwilem ze Cie nawet nie zaprosili na ogledziny, bo twarz jak dla mnie wydaje sie ciekawa. Co do zgloszen do rebel, jesli korzysta sie z formularza na stronie, to wiem, ze roznie dochodza.
    My strong advice - just remember to always think twice!

  20. #160
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    zamykam ten wątek...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •