Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: pani EWA

  1. #21
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Albo źle to odebrałam albo ktoś tu jest dwulicowy? :happy:

    co do Pani Ewy bardzo mnie cieszy ta decyzja, nie wiem doprawdy gdzie tacy ludzie znajduja poparcie, no ale, nie ma co dyskutowac :D

  2. #22
    Wie o co chodzi Awatar domciok13
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    32
    Posty
    96
    Nie czaję, tam jest bardzo przyjemnie. Choć przyszedłem za wcześnie to zostałem poczęstowany herbatą:D i mi się podobało sorry niewiem czy nie które osoby traktują pytanie która brzmi "czy się nadaję" na które odpowiedź brzmi "niestety nie lub nie widzę cię w tej agencji..." i się za to obrażają , nie bronie pani Ewy bo dała mi szanse ale wiem jak jest.

  3. #23
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez domciok13
    Nie czaję, tam jest bardzo przyjemnie. Choć przyszedłem za wcześnie to zostałem poczęstowany herbatą:D i mi się podobało sorry niewiem czy nie które osoby traktują pytanie która brzmi "czy się nadaję" na które odpowiedź brzmi "niestety nie lub nie widzę cię w tej agencji..." i się za to obrażają , nie bronie pani Ewy bo dała mi szanse ale wiem jak jest.
    radzę się do tego dostosować:
    "Proszę również inne osoby wypowiadające się bezpośrednio lub pośrednio w imieniu agencji Pure Models i pani EwyCh o wyrażanie swoich opinii na innych forach."

  4. #24
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez domciok13
    Nie czaję, tam jest bardzo przyjemnie. Choć przyszedłem za wcześnie to zostałem poczęstowany herbatą:D i mi się podobało sorry niewiem czy nie które osoby traktują pytanie która brzmi "czy się nadaję" na które odpowiedź brzmi "niestety nie lub nie widzę cię w tej agencji..." i się za to obrażają , nie bronie pani Ewy bo dała mi szanse ale wiem jak jest.
    Kolego, zrozum w czym jest problem. Nie chodzi o opinię o danej osobie, wszystkie agencje są przyzwyczajone do udzielania szczerej opinii. Chodzi o formę, o zachowanie, o prowokowanie, o arogancję, o poziom traktowania ludzi w tym wlascicieli tego forum. Przeczytaj watek na forum promodels a zrozumiesz moze nieco dokladniej o co chodzi.
    Bardzo groźny admin...

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez domciok13
    Nie czaję, tam jest bardzo przyjemnie. Choć przyszedłem za wcześnie to zostałem poczęstowany herbatą:D .
    ciekawe czy była to herbata SAGA...żeby stworzyć rodzinną atmosferę :D

  6. #26
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    a ja proponuje zamknąc wątek, po co sie przekamarzac "dobry" "zły" wszystko zostało napisane, kto ma troche rozumu zanim podejmie jakakolwiek decyzje poczyta te opinie i inne wyciagajac wnioski
    Amen

  7. #27
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    a ja proponuje zamknąc wątek, po co sie przekamarzac "dobry" "zły" wszystko zostało napisane, kto ma troche rozumu zanim podejmie jakakolwiek decyzje poczyta te opinie i inne wyciagajac wnioski
    Amen
    Racja, zamykam.
    Bardzo groźny admin...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •