Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Jak to możliwe?

    Wytłumaczcie mi jak dziewczyny o wymiarach np 86/65/87 i wzroście np. 175 cm mogą nosić rozmiar S? Może ja kupuję w jakichś dziwnych sklepach, ale przecież S-ki sa krótkie!

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar mara
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    135
    wcale nie sa... wiem cos o tym bo ja kazde spodnie xs skracam conajmniej o 15cm...

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Trójmiasto
    Wiek
    39
    Posty
    59
    A ja nosze S, mam 171, i spodnie sa czesto przydlugie ze 3 cm, i to tak ze ani obciac ani podwinac. bez sensu. No ale zalezy gdzie sie kupuje, bo zdarza sie tez ze sa za krotkie :/

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar Tynka
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bełchatów
    Wiek
    38
    Posty
    51
    Ja mam zawsze problem ze spodniami, mam tylko 172 cm wzrostu i jeśli chcę kupić spodenki to butów na obcasie to jedynym sklepem gdzie są spodnie odpowiadające mi fasonem, ceną, długościa i ogólnym wyglądem to ZARA...jeśli ktoś ma więcej wzrostu to nie mam pojęcia gdzie kupuje spodnie to bucików na obcasie :) jeśli chodzi o inne rzeczy to jest naprawdę różnie - czasem kupuje nawet XS, a czasem M jest na mnie również dobre, to zależy od firmy, fasonu itp :)

  5. #5
    Akurat w domyśle miałam bluzki :) Noszę spodnie biodrówki i prawie każda bluzka S powoduje, że przy prostych plecach widać mi kawałek brzucha.
    A mam tylko 170 cm! (albo 169, zależy kto mierzy :p)

  6. #6
    ofca
    Guest
    hmmm... telis... i tu pojawia sie problem... dla mnie xs/s dobra na szerokosc ale krotka... m dobra na dlugosc ale szeroka... spodnie 34 moja dlugosc... szerokosc: 25 sie nie zapne, 26 zaszerokie w udach... i jak tu isc na zakupy?

  7. #7
    ann52
    Guest
    [QUOTE=telis]Akurat w domyśle miałam bluzki :) Noszę spodnie biodrówki i prawie każda bluzka S powoduje, że przy prostych plecach widać mi kawałek brzucha.QUOTE]
    ja też mam taki sam problem:)

  8. #8
    No właśnie, więc wytłumaczcie mi dlaczego na większości stron dziewczyn jest rozmiar xs/s?? Czy one wszystkie chodzą z odsłoniętymi brzuchami? ;)

  9. #9
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    ja tez nosze rozmiar bluzek S, mam 171 cm wzrostu i tylko w niektorych widac mi brzuch - ale to kwestia po prosu bluzki - czy jest nieco dluzsza czy ma ten brzuszek nieco odslaniac. Wydaje mi sie, ze na wzrost dziewczyny wplywa zdecydowanie dlugosc nog, a nie tulowia... :D hehe pozdrawiam

  10. #10
    ann52
    Guest
    widocznie nie wszystkie noszą biodrówki:)

  11. #11
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    a co do tego maja biodrowki??

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    eh, ja też mam problem z kupnem ciuchów... bluzki jeszcze ok (s/m) to zalezy w jakim sklepie i jakie fason, w 3/4 moich bluzkach[and bluzach] widac mi brzuch, wszystko jest na mnie za krotkie... a ze spodniami to jeszcze gorzej! mam 180 cm wzrostu i kurde kupic spodnie... ostatnio kupilam sobie dzinsy w trollu bo tylko tam byly na mnie dobre, a teraz tam wszystkie spodnie sa na mnie za krotkie! :/
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  13. #13
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    73
    Ja też mam straszne problemy z kupowaniem ciuchów - ale to chyba żadna nowość. Jeśli są już jakieś dobre długością to w talii są zbyt szerokie. A jak w talii są OK to nogawki sięgają mi do kostek. Obłęd poprostu. Jeszcze trochę i będę musiała popylać do krawcowej. A co do bucików na obcasach - wogóle ich nie noszę, nie chcę się sprowadzać do stanu skrajności. No, chyba, że na wybiegu. O dziwo te wszystkie ciuchy są zazwyczaj na mnie dobre. Ale to zwykle pojedyncze sztuki. Albo są nieźle drogie...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •