Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: czy warto?????

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    7

    czy warto?????

    Hej.
    pisze tutaj w pewnej srawie,a mianowicie:
    mam ja i moja koleżanka szansę dostania się do agencji Spp models we wrocławiu.mamy tam znajomą starsza od nas(my mamy 14 a ona 21) i ona mówiła,żebyśmy sie zastabnowiły jeszcze czy chcemy podpisać kontrakt...ponieważ może zawsze być jakies niebezpieczne towarzystwo, i jeśli podpisze się kontrakt trzeba być tam na ich każde żądanie.
    więc niewiem zabardzo co mamy zrobić.
    czy w każdej agencji jest się narażonym na takie niebezpieczeństwa???
    i czy w naszym wieku warto,żeby zbytnio nie zrójnować sobie życia pod względem nauki....

    a może powinnyśmy wybrać agencje Myskena?? która z tych agencji jest jakby bardzo przyjazna dla nastolatek..??

    prosze o odpowiedz :):):)
    z góry dziekuję.

  2. #2
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    sda tu dziewczyny z Spp wiec napewno udziela wam zaraz wszelkich porad ;) towarzystwo na wyjazdach wszedzie jest, tam zalezy wszystko od was - w sensie czy jestescie madrymi dziewczynkami i macie swoj rozum czy dacie sie wpakowac w jakies bagno narkotykowe itp. poczytajcie o Spp - to jedna z lepszych agencji w Polsce i wiele dziewczyn marzy, zeby chociaz zostac zaproszonymi na rozmowe kwalifikacyjna
    no to sie zestarzalam...

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Wiek
    32
    Posty
    43
    Ja bym się nie zastanawiała. :D
    "Towarzystwo" jest wszędzie, nawet w szkole. A tylko od Ciebie zależy, czy dasz się wciągnąć. Jeżeli masz swoje zasady, jesteś asertywna (to chyba najważniejsze), nie musisz się obawiać..

    A co do nauki, jak się uprzesz, napewno sobie poradzisz. Musisz pamiętać, że karierę modelki skończysz w wieku 20paru lat i jeżeli olejesz sobie szkołę, będzie ciężko. Najlepiej traktować modeling jako pasję, "dodatkowe zajęcie", a nie sposób na życie.

    O SPP słyszy się same dobre rzeczy, wystarczy przeczytać wypowiedzi ich modelek na forach. Z tego forum, z tego co wiem, są tam Maryś, freestyleONA, Weronka i zyraffciaa, popytaj, myślę, że wszystko ci powiedzą...
    O Myskenie ostatnio dużo czytałam, modelki przeważnie pracują za granicą. Rozmawiałam z dziewczyną, która tam pracuje, jest szalenie zadowolona..
    Jest dobrą agencją, ale napewno nie cieszy się taką renomą jak SPP.

  4. #4
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    ..nie zastanawiaj się zbyt długo;) SPP to najlepsza opcja jaka może być na polskim rynku..
    ..w Spp jest świetny klimat i pełna profeska.. Agencja wymarzona.. dostać się jest tam bardzo trudno więc jeśli masz szasne to nie zastanawiaj się długo :) - z pytaniami sie nie krępuj.. Ja i Marysia napewno podpowiemy w danych sprawach
    - modelki są nie tylko pięknymi dziewczynami ale i mają świetne osobowości.. taki mix doskonale wróży... na kontakty itp;)

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar Weronka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    84
    SPP - świetna agencja. Ludzie niesamowici ;D Sama mam 14 lat i jakoś moja mama nie wyniuchała w SPP żadnych niebezpieczeństw {ale to chyba też to, że mi ufa... ;)} spokojnie, nic ci się w tej agencji nie stanie, jest maksymalnie bezpieczna, atmosfera nie jest jakaś taka beznadziejna, tylko poprostu taka luźna...

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Torun
    Wiek
    32
    Posty
    19
    to sie spotkamy we wroclawiu:)
    w maju mam sesje w ssp models.
    mysle, ze nie jest az tam zle.
    ale wszystko zalezy od was.
    ja z Torunia dojezdzam az do Warszawy..
    musicie sprobowac:)

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez freestyleONA
    ..nie zastanawiaj się zbyt długo;) SPP to najlepsza opcja jaka może być na polskim rynku..
    ..w Spp jest świetny klimat i pełna profeska.. Agencja wymarzona.. dostać się jest tam bardzo trudno więc jeśli masz szasne to nie zastanawiaj się długo :) - z pytaniami sie nie krępuj.. Ja i Marysia napewno podpowiemy w danych sprawach
    - modelki są nie tylko pięknymi dziewczynami ale i mają świetne osobowości.. taki mix doskonale wróży... na kontakty itp;)
    Jak długo już jesteś w tej agencji?:)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •