Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348

    głupi żart...?

    http://fotomodelka-bozenka.republika.pl/

    Wg mnie ktoś tej pani zrobił głupi żart... Ja rozumiem, że w reklamach wykorzystuje się osoby o naprawdę różnym wyglądzie, ale wątpię, żeby ta pani miała np. reklamować bieliznę... Troszkę trudno mi uwierzyć, że ktoś może aż tak bezkrytycznie podchodzić do własnego ciała...


    A co Wy sądzicie o tej hmm...modelce? :)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    No cóż. Ale wiesz Małgoś ja sądzę, ze to nie żart:) Na jednym zdjęciu Pani ma bardzo kusa spódniczkę, co świadczy że faktycznie przekonana jest o swoich walorach i uważa że ma ładną figurę. Ale niech próbuje, każdy ma prawo, a temat samokrytyki to juz inna sprawa:)

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Ja mysle, ze to niestety nie jest zart! Patrzac na nasze ulice, mozna spotkac niejedna taka Pania Bozenke, ja uwazam, ze kazdy ma prawo do realizacji wlasnych marzen. Mysle tylko, ze ten brak samokrytyki moze sie skonczyc dla tej pani w przykry sposob, bo ludzie tylko zeruja na takich osobach.

  4. #4
    ann52
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    Ja mysle, ze to niestety nie jest zart! Patrzac na nasze ulice, mozna spotkac niejedna taka Pania Bozenke, ja uwazam, ze kazdy ma prawo do realizacji wlasnych marzen. Mysle tylko, ze ten brak samokrytyki moze sie skonczyc dla tej pani w przykry sposob, bo ludzie tylko zeruja na takich osobach.
    zgadzam się z daisy

  5. #5
    Może ona kiedyś miała marzenie, żeby zostać fotomodelką i w pewnym wieku postanowiła je spełnić.
    Ja też nie jestem wobec siebie strasznie krytyczna i mimo tego, że wymiary mam bardzo nieidealne, też lubię pozować do zdjęc i chciałabym wzbudzać zainteresowanie fotografów :)

  6. #6
    ofca
    Guest
    rowniez uwazam ze to chyba nie zart... ciekawa jestem czy pani bozena dostala juz jakies propozycje pracy :D

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez kala
    Ale niech próbuje, każdy ma prawo,
    Pewnie, że ma prawo.

    Cytat Zamieszczone przez kala
    a temat samokrytyki to juz inna sprawa:)
    Uważam, że w modelingu samokrytyka jest akurat sprawą bardzo istotną.

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    I co do tej samokrytyki to ja się oczywiście Małgosiu z Tobą zgadzam. Ale co zrobić, nie każdy ja ma... Idealny był by złoty środek między samokrytyką a akceptacją siebie, niestety często obserwuje u ludzi w tej kwestii skrajności...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •