Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar carla00
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    9

    !!!!jak uzyskac jasniejszy kolor!!!!

    Prosze o rade wczoraj robilam probne pasemko by zobaczyc jak mozna rozjasnic moje wlosy bo chcialam blond pasemka na ciemnym brazie ale niestety mimo tego ze fryzjerka trzymala mi rozjasciacz 1h nie uzyskala takie koloru jak bym chciala wyszedl żólto złoty .Czy sa jescze jakies medoty ktore moga rozjasnic wlos??A jak nie co mi proponujecie moze nalozyc na rozjasniony wlos jaksi szampon koloryjujacy by uzyskac jakis ciekawy kolor ??

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    carla, takie rozjasnianie przeprowadza sie kilka razy, stopniowo. Ale niestety straaaasznie niszczy to wlosy. Szczerze mowiac, nie mam pojecia co teraz mozesz zrobic, bo nigdy wlosow nie rozjasnialam. Ale moze na wizaz.pl ci pomoga? tak jest bardzo duzo watkow tego typu. Pozdrawiam

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar carla00
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    9
    Zastanawiam sie czy po rozjasnieniu pasemek rozjasniaczem i uzyskaniu takiego zoltawego koloru mozna nalozyc farbe np o jakism odcieniu blondu jasniejszy czy ona jest w stanie rozjasnic to w dalszym etapie??Czy farba juz nie jest w stanie rozjasnic bardziej??:neutral:

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar cherryvanilla
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Amsterdam
    Wiek
    42
    Posty
    36

    regenal ;-)

    jest to szampon Welli, który pozbawia włosy blond żółtego odcienia - sama próbowałam, i moja znajoma - efekt jest super. tylko polecam myć nim włosy tylko 1 raz w tyg bo niestety jeżeli przesadzisz z częstotliwością używania regenalu twoje włosy mogą mieć lekko niebieski odcień ;-)

    pzdr

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar cherryvanilla
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Amsterdam
    Wiek
    42
    Posty
    36
    zapomiałam dodać, że nazywa się 'Regenal'. cena ok 20zł

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar carla00
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    9
    Bardzo zaciekawila mnie twoja odpowiedz.Czyli zalozmy ze rozjasnie wlosy pasemka wyjda mi zoltawe to po jednorazowym uzyciu uzyskam kolor jaki chce o wiele jasniejszy??:questionm

  7. #7
    ofca
    Guest
    carla moze powinnam ci poradzic jak rozjasnic wlosy bardziej ale nie umiem... za to moge powiedziec ci ze nie warto rozjasniac wlosow... oprocz blond odcieniu uzyskasz dodatkowo suche, zniszczone, polamane wlosy, rozdwojone koncowki... nie wyglada to najladniej... niektore panie u mnie w kosciele tak maja...:D nie polecam :P

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar cherryvanilla
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Amsterdam
    Wiek
    42
    Posty
    36
    może po jednym myciu regenalem nie bedzie od razu jakiegos super och ach ech efektu - dopiero po 2-3 razach. moja koleżanka miała fabowane włosy na blond i chciała mieć efekt bardzo jasno popielatego blondu - efekt był i włosy nie miały złotego koloru;-) pozdrawiam

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar carla00
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    9
    na probnym pasemku uzyskalam taki kolor
    http://img508.imageshack.us/img508/...osy041aa2sn.jpg
    czy moge od razu zrobic pare mysc by rozjasnic kolor do koloru jaki chce??czy wymagana jest jakas pzrerwa przeciez nie moge chodzic z takim zoltkiem na glowie :depressed

  10. #10
    ofca
    Guest
    carla00 link sie nie otwiera

  11. #11

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2005
    Posty
    1

    pasemka

    przeczytałam to co napisałaś z tego co widziałam na zdjeciu to dlatego wyszedł ci żółty kolor bo masz ciemny kolor włosów i na dodatek za duzo ciemnego pigmentu we włosach rozjasnia sie tylko do zółtawego odcienia masz taki rodzaj włosa.farba niemogła przebic żółtego koloru a jesli fryzjerka robi błąd jesli trzyma farbe 1h moim zdaniem niezna sie i tyle......

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Posty
    4

    Sunsilk dla .. ;)

    chciałabym sobie zrobić pasemka... och.. marze o tym. ale niestety moja szkoła tzn. moja wychowawczyni w żaden sposób tego nie toleruje ;/:mad: :mad: :mad: :sick: :devil: więc głosuje na szapon i odżywke Sunsilk <do wszystkich dziewczyn również z niemożliwością farbowania ;) SZKOŁA SZKOŁA SZKOŁA ! dlaczegoo ?? :mad: :mad: :mad:

    moje włośki mają teraz extra kolor więc serdecznie polecam ;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •