Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184

    Dzień Dobry ;) tyLko nie za ostro...;P

    Witam wszystkich !

    Jestem na tym forum od jakiegoś czasu, jednak jeszcze nie zdążyłam przedstawić sie ;p
    Mam na imię Ola, jestem ze śląska, a mój początek zamiłowania do fotomodelingu to dziwna historia...może kiedyś opowiem ;P
    Jestem początkująca, jak na razie umówiłam się na sesje, jednak to mi nie wystarcza...Chciałabym coś więcej. Interesowałaby mnie współpraca z jakąś agencją, jednak nie wiem czy nadaje się do takiej pracy.
    Postanowiłam zapytać Was o to czy mam robić sobie nadzieje? Czy ktoś zainteresuje się mną?
    To moje zdjęcia - www.lunqaaa.getphoto.pl

    a to moje wymiary:
    biodra 88
    talia 62
    biust 87
    (jestem w trakcie zrzucania paru cm po zimie ;P)

    Pozdrawiam Wszystkich i czekam na szczere opinie ;)

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  2. #2
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Przepraszam bardzo zapomniałam o najważniejszym mam 16 lat a mój wzrost to 172,5 ;)

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar asSiulka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Bialystok
    Wiek
    35
    Posty
    301
    hm... na niektórych zdjeciach wyszłas fajnie ....hm czy sie nadajesz??najlepiej wysli poprostu zdjecia do agencji i sie dowiesz czy sie nadajesz czy nie.. =)

    p.s masz ładny usmiech ale musisz zadbac bardziej o zabki....

  4. #4
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez asSiulka
    hm... na niektórych zdjeciach wyszłas fajnie ....hm czy sie nadajesz??najlepiej wysli poprostu zdjecia do agencji i sie dowiesz czy sie nadajesz czy nie.. =)

    p.s masz ładny usmiech ale musisz zadbac bardziej o zabki....

    Na tym zdjęciu w okularach widocznie moje zęby wyszły nieco dziwnie...trochę jakby żółte...ale w rzeczywistości są jaśniutkie :p

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    no to będzie delikatnie...;) mi się podobasz na pierwszych dwoch, naturalnie ładna dziewczyna, buzia milutka choć raczej niemodelingowa :confused: ale bedac na Twoim miejscu na pewno bym coś robiła w kierunku modelingu, bo masz w sobie urok, a nie wiadomo gdzie kiedy i komu możesz sie spodobać....

  6. #6
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    no to będzie delikatnie...;) mi się podobasz na pierwszych dwoch, naturalnie ładna dziewczyna, buzia milutka choć raczej niemodelingowa :confused: ale bedac na Twoim miejscu na pewno bym coś robiła w kierunku modelingu, bo masz w sobie urok, a nie wiadomo gdzie kiedy i komu możesz sie spodobać....

    Czemu nie modelingowa?

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar sarenka:*
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    125
    hmm ciezko mi cokolwiek powiedziec :)
    z jednej strony dobry wzrost, odpowiednie proporcje twarzy, maly nos, duze usta, ale jednak czegos mi tu brakuje. mozesz sprobowac, ale czy sie uda.. hm nie wiem!
    Anja-Lourdes

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    na pewno warto spróbować i się przekonać co sądzą o Tobie agencje :) powodzenia :)

  9. #9
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    a widzisz znaki zapytania za tym? :) to tylko przypuszczenie...patrząc na te zdjęcia akurat MI osobiście brakuje pewnych zarysów i konturów twarzy, kosci policzkowch, ale ja żadną specjalistka nie jestem

  10. #10
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    a widzisz znaki zapytania za tym? :) to tylko przypuszczenie...patrząc na te zdjęcia akurat MI osobiście brakuje pewnych zarysów i konturów twarzy, kosci policzkowch, ale ja żadną specjalistka nie jestem

    Tak , tak rozumiem ;)

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  11. #11
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez sarenka:*
    hmm ciezko mi cokolwiek powiedziec :)
    z jednej strony dobry wzrost, odpowiednie proporcje twarzy, maly nos, duze usta, ale jednak czegos mi tu brakuje. mozesz sprobowac, ale czy sie uda.. hm nie wiem!
    ..a czego konkretnie Tobie brakuje?

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    38
    Posty
    17
    Taki cukiereczek z Ciebie.
    Jesteś ładną dziewczyną, ale nie wiem czy widziałabym Cie w fotomodelingu. Coś mi się nie podoba w twoim nosie i wysunetej brodzie do przodu.
    Nie chcę się czepiać, ale prosiłaś o obiektywną opinię. Brakuje Ci wyrazu, czegoś co pozwoliłoby Cie zapamiętać na dłużej. Pozdrawiam

  13. #13
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez Aminka
    Taki cukiereczek z Ciebie.
    Jesteś ładną dziewczyną, ale nie wiem czy widziałabym Cie w fotomodelingu. Coś mi się nie podoba w twoim nosie i wysunetej brodzie do przodu.
    Nie chcę się czepiać, ale prosiłaś o obiektywną opinię. Brakuje Ci wyrazu, czegoś co pozwoliłoby Cie zapamiętać na dłużej. Pozdrawiam
    Wysuniętej brodzie?? :confused: pierwsze słyszę żebym miała wysuniętą brodę...ale oczywiście przyjmuję krytykę ;) każdy ma własne zdanie :)

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  14. #14
    Uważam że powinnaś spróbować nic nie tracisz, wyślij fotki do agencji z tym, że zdjęcie twarzy bez makijażu i zdjęcie sylwetki w kostiumie, informacje o dobrych agencjach znajdziesz na tym forum.

  15. #15

    ...

    a jaka to jest waszym zdanie MODELINGOWA twarz:)??

  16. #16
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez GUMISKAMONIKA
    a jaka to jest waszym zdanie MODELINGOWA twarz:)??
    Z tego co zaobserowałam u modelek twarz modelingowa to przede wszystkim duże oczy i usta, mały nos, wydatne kości policzkowe ;)

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  17. #17
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    hmm
    nie koniecznie modelingowa twarz to ta z malym noskiem i duzymi oczami i ustami (ale kosci policzkowe zawsze beda kojarzone z modelkami, wiec kosci policzkowe jak najbardziej)... Modelingowa twarz to ta, ktora ma to cos (np. na zdjeciach umie wyrazic swoje emocje, zapanowac nad nimi, przyciagac do siebie wzrok itd)
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  18. #18
    terrorystka. Awatar LunQaaa
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kato.
    Wiek
    33
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez zyraffciaa
    hmm
    nie koniecznie modelingowa twarz to ta z malym noskiem i duzymi oczami i ustami (ale kosci policzkowe zawsze beda kojarzone z modelkami, wiec kosci policzkowe jak najbardziej)... Modelingowa twarz to ta, ktora ma to cos (np. na zdjeciach umie wyrazic swoje emocje, zapanowac nad nimi, przyciagac do siebie wzrok itd)

    ...no tak racja ;)

    ... "Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym

  19. #19
    Stary wyjadacz Awatar AlexB.
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Augustów
    Wiek
    33
    Posty
    353
    ładnie ładnie:) pozdrawiam

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Posty
    23
    duuuuuuuużo lepiej wyglądasz, gdy uśmiechasz się "ząbkami"
    na kilku fotkach masz chyba niekorzystny makijaż, bo ogólnie to jesteś b.ładna

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •