Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: spp czy rebel?

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    3

    spp czy rebel?

    hej! waszym zdaniem która agencja jest lepsza...?? spp czy rebel? a czy jeżeli jakaś zaprosiłaby mnie do siebie na rozmowe tzn. ze im sie spodobałem i mam jakieś szanse na współprace z nimi? i ile mozna zarabiać własnie u nich, ile za sesje zdjęciowa a ile za pokaz mody...?
    z gory wielkie thx za odpowiedzi...:) i do uslyszenia

  2. #2
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Moim zdaniem dla chlopakow lepsza agencja jest Rebel .
    Jezeli Cie zaprosza to znaczy,ze sa Toba zainteresowani - co dalej okaze sie po spotkaniu i adjeciach testowych .
    Na pozostale pytania az sama jestem ciekawa czy ktos Ci odpowie :)

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    3
    czemu tak malo opinii...?:) prosze napiszcie cos...

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    29
    Przede wszystkim to czy zaprosili Cię tylko na spotkanie czy chcą nawiązywać współpracę? Bo to duża różnica. Jeśli na spotkanie to powinieneś pojechać na do tu i tu a następnie się zastanawiać. Po spotkaniu dobrze może się okazać, że obie chcą nawiązać współpracę lub zupełnie odwrotnie-żadna z tych agencji nie będzie chciała z Tobą współpracować.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez 123456
    i ile mozna zarabiać własnie u nich, ile za sesje zdjęciowa a ile za pokaz mody...?
    z gory wielkie thx za odpowiedzi...:) i do uslyszenia

    Ile zarabia model zależy od zleceń. Ile dostaje się za sesje, zalezy czy np.reklamujesz ogórki w tesco czy markowe ciuchy, a ilość zleceń zalezy od tego czy twój wizerunek się spodoba klijentom i czy masz siłę przebicia. Praca modela nie polega na tym ze co miesiac dostajesz stałą pensję. Są modele i modelki co nic nie zarabiają tylko ozdabiają strone www agencji.

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Paryż/Kraków
    Posty
    12
    Polecam Rebel Models, agencję, do której należą dwie moje bliskie koleżanki. Pani Monika Smolicz to stara wyjadaczka w branży, przemiła osoba, która zna się na rzeczy. Rebel współpracuje m.in. z paryską agencją Success Models, daje doskonałe zlecenia w kraju i za granicą. Gorąco polecam wszystkim dziewczynom z profesjonalnym podejściem, marzącym o profesjonalnym traktowaniu...:)

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Paryż/Kraków
    Posty
    12
    Och, oczywiście chłopakom także, a w tym przypadku, przede wszystkim polecam...:)) Wszyscy najbardziej liczący się polscy modele to modele Rebel...:)) Powodzenia, łap okazję...:))

  8. #8
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    No w wypadku chłopaków, to ja się nie zastanawiałem, ale okazuje się, że rzeczywiscie, nie moge sie nie zgodzic co do opini o Rebel. :)
    My strong advice - just remember to always think twice!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •