Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    1

    Agencje najlepsze dla mężczyzn?

    Witam, to mój pierwszy post, choć forum już sobie przeglądam trochę czasu ;)
    Jeżeli podobny wątek już był, to przepraszam, szukałem na wszystkie sposoby i nie znalazłem. Może cuś przeoczyłem ;P
    Mam pytanie, jakie są dobre agencje dla mężczyzn?;> Faktycznie słyszałem, że Rebel Models jest najlepsze. Wysłałem do nich zgłoszenie, ale nie jestem pewien czy doszło. Nie odpisali, więc albo nie doszło, albo im się nie spodobałem (podejrzewam, że to drugie :P). Ale oprócz tej jednej na pewno są jakieś dobre inne agencje?
    Nie orientuję się tak dobrze, więc czekam na odpowiedzi i pomoc w tej sprawie. :) Będę wdzięczny za odpowiedzi :D

    Pozdrawiam i dziękuje ;)

  2. #2
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    Dla chłopaków podobnie jak dla dziewczyn, gdyż są te same umowy i kontakty agentów, czesto zresztą bardzo podobne w różnych agencjach. Wybór najlepszej myślę, jest ciężki. Dlatego, że ja np. nie lubię porównywania agencji (mowa o tych lepszych), bo niby pod kątem jakiego kryterium? Atmosfery, punktów w umowie, ilości zleceń pracujących tam, kontaktów agentów, współpracujących fotografów, stylistów, doświadczenia zespołu-wszystko jest ważne. Rzeczywiście sporo mówi się o Rebel właśnie, tam modele mają najwięcej pracy. Pamiętaj jednak, że jeśli masz ku temu warunki, to każda agencja będzie się starała cię wypromować, każda w podobny sposób, pytanie tylko czy rzeczywiście wzbudzisz zainteresowanie wpierw agencji, poźniej zleceniodawców, scoutów.
    Mowiłem o podobnych politykach agencji, wiadomo jednak, że mowa o tych z wyższej połki. Na uwagę zasługują poza Rebel, którą sam wymieniłeś, D'ivision, Model Plus, Pure Models, Orange, Mango, New Age-to w Warszawie. Wrocław-SPP, jeśli jesteś z Krakowa możesz pomyśleć o No People. Myślę, że jeśli chodzi o Polskę to wszystkie agencje dla facetów, gdzie można coś zdziałać. Kolejność w Warszawie nieprzypadkowa :) Moim skromnym zdaniem, rzecz jasna.
    My strong advice - just remember to always think twice!

  3. #3
    znacie może stronke agencji model plus?

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    52
    wydaje mi się że najlepsze dla mężczyzn agencje to:

    1)Willhelmina
    2)IMG
    3)DNA
    4)FORD
    5)Major

    Takie jest moje osobiste zdanie
    :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

  6. #6
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Gorzów Wielkopolski
    Wiek
    35
    Posty
    50
    Mowa o agencjach w Warszawie i w Polsce wentualnie :glasses:
    A z takich innych hmm, "fajnych" miast to jest ich kilka nawet poza tymi które wymieniłeś ;)
    My strong advice - just remember to always think twice!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •