Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Galeria zdjęć

  1. #1
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854

    Galeria zdjęć

    Uruchomiliśmy nowy dział serwisu - Galeria zdjęć. Jak nietrudno się domyślić, jest to miejsce przeznaczone do publikowania waszych fotek w formie znacznie atrakcyjniejszej niż bezpośrednio w forum.

    Aby założyć swój katalog, należy wybrać opcję Dodaj w menu i wskazać pliki ze zdjęciami w swoim komputerze. Jednorazowo można załadować maksymalnie 5 plików o wielkości 100kb każdy i wymiarach maksymalnych 600x600 punktów.

    Jeżeli zdjęcia mają mieć ten sam tytuł i opis, należy podać je poniżej.

    Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniej kategorii - tu chyba wszystko jest oczywiste :)

    Słowa kluczowe - jak wiecie o co chodzi można je podać ;) Ważne jest, aby były rozdzielone spacjami a nie przecinkami!

    Jeżeli wszystko jest poprawnie wypełnione - zdjęcia zostaną załadowane na serwer (może to chwilkę potrwać) i po akceptacji administratorów zostaną dodane do galerii. Galeria będzie widoczna w odpowiedniej kategorii jako nazwa użytkownika serwisu...

    A teraz najważniejsze - po akceptacji galerii warto dodać link do niej w swojej stopce. Gdy wejdziecie w swój katalog w galerii w pasku adresu przeglądarki będzie widoczny url do galerii np. http://www.fotomodeling.pl/galeria/b...p?c=7&userid=7
    Należy go skopiować i dodać do stopki (podpisu) w następujący sposób:
    1. Wybieramy: Panel użytkownika / Edytuj podpis
    2. Klikamy ikonkę Wstaw link (globus ze spinaczem)
    3. W okienku które się pojawi wklejamy skopiowany wcześniej adres url galerii
    4. Ostatecznie edytujemy to co się pojawiło na Tutaj twój opis np. Moja galeria zdjęć
    5. Gotowe :) Znajdujemy jakiś swój post na forum i sprawdzamy czy działa :)
    Bardzo groźny admin...

  2. #2
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Już działa możliwość oceniania i komentowania zdjęć w Galerii - zapraszam :)
    Bardzo groźny admin...

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    35
    Posty
    24
    Okey to jak bedzie wiecej czasu to pooglądamy i ocenimy:D

  4. #4
    ofca
    Guest
    oj to trzeba zobaczyc :)

    p.s. robert w branzy masz napisane agencja... jaka konkretnie?

  5. #5
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Hmmm, pytanie z serii tych trudnych :) Ale jako że prędzej czy później i tak to pytanie by padło więc małe wyjasnienie...:smart:
    Agencja jest właśnie w ostatnim etapie organizacji (lokal, rejestracja itp.) - niezależnie od spraw formalnych od dłuższego czasu już działamy na rynku.
    Do niedawna zajmowaliśmy się w głównej mierze fotografią, teraz rozszerzamy horyzonty :) Ostateczna nazwa agencji to na razie tajemnica :)
    Bardzo groźny admin...

  6. #6
    ofca
    Guest
    ahaa... a macie moze strone internetową? gdzie bedzie siedziba? i czy dzialacie poza krajem?

  7. #7
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez ofca
    ahaa... a macie moze strone internetową? gdzie bedzie siedziba? i czy dzialacie poza krajem?
    Strona się robi - ostatnio priorytetem było odpalenie fotomodeling.pl :)
    Siedziba będzie w Warszawie :)
    Działamy na razie tylko w PL, jeszcze za wcześnie żeby nasze dziewczyny były gotowe na podbój świata :)
    Bardzo groźny admin...

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar nadsubtelna
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    36
    Posty
    8
    wszystkie dziewczyny, które zamieściły swoje zdjecia w galerii mają takie piękne, profesjonalne fotki.. to ja się ze swoimi nie wychylam :) robionymi na ślubach, imprezach, zwykłym aparatem, nie pozowane :)

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez nadsubtelna
    wszystkie dziewczyny, które zamieściły swoje zdjecia w galerii mają takie piękne, profesjonalne fotki.. to ja się ze swoimi nie wychylam :) robionymi na ślubach, imprezach, zwykłym aparatem, nie pozowane :)
    w takim razie musisz się postarac o profesjonalne zdjęcia :) mnie Robert może focić zawsze, tylko on nie ma dla mnie czasu :( ehhh...

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar nadsubtelna
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    36
    Posty
    8
    no cóż, na to trzeba mieć chociażby pieniądze, i kontakt do fotografa, który wie co robi..

  11. #11
    Ja nie mam profesjonalnych fotek. Żadnych nie robił profesjonalista, na żadnej nie było wizażystki itp.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •