Poka¿ wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar Kalutek
    Do³±czy³
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    2

    mo¿e tak, a mo¿e nie.. proszê o szczere s³owa.

    jestem otwarta na krytykê. Je¶li waszym zdaniem nie bêdê siê nadawaæ, to dam sobie z tym spokuj.. je¶li mo¿e choæ trochê tak, by³abym niezwykle zadowolona. wydaje mi siê (i raczej mam racjê) i¿ urodê mam raczej przeciêtn±.. mam okr±g³± twarz, niestety.. :(

    www.kalutek.getphoto.net

    taki u¶mieszek to galeria :)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Alissa
    Do³±czy³
    12.2006
    Lokalizacja
    Wroc³aw
    Wiek
    40
    Posty
    315
    Mo¿e masz okr±g³± twarz, ale bez sensu jest proszenie o realn± ocenê, kiedy chcesz przez zamieszczone zdjêcia to ukryæ. Tak naprawdê to zdjêcia, które zamie¶ci³a¶ nic nie pokazuj±! Albo masz dziwn± minê, albo perspektywa jest dziwna...My¶lê, ¿e na tej podstawie nikt Ci nie bêdzie w stanie napisaæ czy siê nadajesz.
    Je¿eli chcesz byæ oceniona to powinna¶:
    1) zamie¶ciæ zdjêcia pokazuj±ce Ciecie wyra¼nie (nie musz± byæ jakie¶ super, wystarcz± zwyk³e, ale bez "udziwnieñ")
    2) Przyda³yby siê wymiary, zw³aszcza je¿eli chcesz uzyskaæ odpowied¼ czy nadajesz siê na modelkê.

    A wracaj±c do tych zdjêæ, to z jednej strony racja - modelki nie s± idealne (choæ nie mówiê ¿e ka¿da by siê nadawa³a), a zdjêcia, które pokazuj± to efekt pracy stylistów, wiza¿ystów i obróbki, ale z drugiej strony ka¿da dziewczyna, która zg³asza siê do agencji jest szczegó³owo ogl±dana i mierzona, wiêc raczej próby bycia kim¶ "innym" nie przejd±.
    Jedym s³owem, je¶li chcesz byæ oceniona to daj zdjêcia pozwalaj±ce na taka ocenê.
    Choæ akurat od oceniania to ja nie jestem ;)

  3. #3
    Sportowiec :P Awatar SongForTheMoon
    Do³±czy³
    05.2007
    Lokalizacja
    £ód¼
    Posty
    213
    Poka¿ jakie¶ zdjêcia sylwetki i wyra¼ne zdjêcia twarzy.
    Napisz jeszcze swoje wymiary i wzrost :)
    Kochaj±c marzy siê o przysz³o¶ci...

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar asSiulka
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Bialystok
    Wiek
    35
    Posty
    301
    co to za zdjecia co ja mam oceniac twoj nos? moze jezyk? a moze kolczyki jakie posiadasz.hm...juz od poczatku dla mnie osoba jest na malutkim "-" podchodzac z taka obojetnoscia do modelingu bo to nie jest zabawa ale bardzo ciezka praca...nie da³as a ni fotek na których widac chociazby twarz dok³adnie nie mówiac o sylwetce ani wymiarów a to tez jest bardzo wazne bo jesli masz ponizej 1,70 to nie nadajesz sie na modelke no czasem mozna by by³o ponegocjowac jesli ktos ma strasznie nietypowa urode ale ty raczej takiej nie posiadasz ale podkreslam raczej.. bo fotki sa beznajdziejne

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar Kalutek
    Do³±czy³
    05.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    2
    hm..
    asSiulka zastanawia³am siê po prostu czy s± modelki z okr±g³± twarz±.. wiêc czemu mam nie spróbowac? wszystko jest dla ludzi.. je¿eli dra¿ni Cie to co napisa³am, i widze ¿e krytykowaæ tylko potrafisz, zmieñ bran¿e :) nie jest to portal zamkniêty.

    wymiary
    biust 84
    biodra 81
    talia 59
    wzrost no niestety 168.. ;/

    fotki s± beznadziejne bo to podczas biby z dziewczynkami by³y robione :) wiêc jak kiedy¶ bede mia³a co¶ lepszego wrzuce :)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Alissa
    Do³±czy³
    12.2006
    Lokalizacja
    Wroc³aw
    Wiek
    40
    Posty
    315
    Koniecznie wrzuæ jakies inne foty! :)
    Wymiary masz baardzo interesuj±ce, to znaczy - wygl±da na to ¿e masz zgrabn± figurkê, chocia¿, zwróæ uwagê, ¿e biodra siê mierzy w najszerszym miejscu pupy a nie dos³ownie na ko¶ciach biodrowych.
    Szkoda ¿e wzrost tak ma³y, bo chyba modeling z góry odpada :(

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar AlexB.
    Do³±czy³
    05.2007
    Lokalizacja
    Augustów
    Wiek
    33
    Posty
    353
    za bardzo nie widac Ciebie... fotki malo ukazuja...zalisz sie ze masz okragla twarz ale na zdjeciach tego wcale nie pokazalas...

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar asSiulka
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Bialystok
    Wiek
    35
    Posty
    301
    no raczej nie ma modelek z okrag³a twarza przykro mi bardzo...modelka odpada bo masz ponizej 1,70 oczywiscie mozesz próbowac wyrazi³am swoje zdanie..bo sama wiesz ze te zdjecia sa do niczego zobacz zdjecia innych osob zadajacych to samo pytanie co ty..?o co masz do mnie zal ze powiedzia³am to co mysle?ja krytykuje ja mówie prawde...poprostu nie wszystkie dziewczynyn sie nadaja naprawde teraz jest z czego wybierac...chodzi wiele dziewczyn ³adnych po ulicy i wcale o tym nie mysli a czesto te srednie pytaja sie o to no kurcze nie kazdy sie do tego nadaje...no serio

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •