Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Wiek
    36
    Posty
    2

    nadaję się na fotomodelke??

    hej, zastanawiam sie czy mam jakieś szanse w fotomodelingu?? zdjęcia są nieprofesjonalne ale chciałabm poznać szczerą opinię czy w ogóle warto próbować??
    ah no i koleny minus mam tylko 158cm wzrostu
    ponadto:
    45kg
    87cm w biuście
    64 cm talia
    85 cm biodra

    tami87/katowice
    http://www.fotka.pl/profil/danshia/

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    292

    Buzia miła

    napewno mozesz szukać fotografa co Ci zrobi zdjęcia w zamian za pozowanie ale kariery moim zdaniem w branży "fotomodelingu" nie zrobisz no cóż zobacz fotomodelkami zostają dziewczyny o zapamiętywalnym typie urody.

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Posty
    19
    Na pewno 45kg? Na zdjęciu wyglądasz jakby jednak było cię odrobinę za dużo do tej branży. Twarzy natomiast nie widać zbyt dobrze. Poproś kogoś, żeby zrobił ci fotkę (tylko bez makijażu). Farba i odrosty na włosach to też raczej nie atut - zanim wyślesz zdjęcia do agencji, pójdź do fryzjera i przynajmniej zmień kolor na zbliżony do naturalnego.
    A spróbować zawsze można.

    PS: Nie wyskubuj brwi - to minus dla modelki.

  4. #4
    Sportowiec :P Awatar SongForTheMoon
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    213
    Według mnie nie masz nietypowej urody...
    Jak chcesz to poszukaj fotografa, który zrobi Ci fotki na pamiątke, ale na wielką karierę nie licz
    Kochając marzy się o przyszłości...

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Liberty
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    472
    za niska jesteś i chyba nie ma w Tobie nic aż tak "nietypowego" (w pozytywnym znaczeniu) żebyś zrobiła jakąś większą karierę

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Posty
    15
    Ja myślę, że jesteś naprawdę fajną dziewczyną, no ale.... jesteś troszke zbyt niska. Modelki generalnie są wyższe. Możesz spróbowac, bo to nic nie kosztuje, ale nie nastawiaj się ze swoim wzrostem na zbyt wiele. A co do Twojej wagi. Nie uważam, żeby było Cię więcej na zdjęciu niż to co podałaś..:) życze powodzenia:D 3mam za Ciebie kciuki poOzderko:)

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Wiek
    36
    Posty
    2

    :)

    dziękuję za opinie te pozytywne i te mniej...
    doceniam szczerość,
    a jeśli chodzi o moją wagę- to nie jestem zakompleksioną nastolatką i nie mam potrzeby żeby ją pomniejszac:)

    pozdrawiam tami87

    ps. a zdjęcia pamiątkowe to całkiem dobry pomsł - i na tym chyba poprzestane:)

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Posty
    19
    Tami, nie chodziło mi o to, że powinnaś mieć kompleksy, bo nie masz powodu - wyglądasz jak najbardziej ok. Jednak do modelki jest raczej przypisany pewnien tym figury, o czym wszyscy wiemy, a ty pytałaś o zabawę w modelkę.
    Tak czy siak, nie chodziło mi o to, żeby ci cokolwiek wytykać. Bez obrazy więc :)

  9. #9
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Justyn
    Na pewno 45kg? Na zdjęciu wyglądasz jakby jednak było cię odrobinę za dużo do tej branży.
    Być może tyle waży, przy takim wzroście to nie sztuka, ja ważę mniej o 1 kg a jestem wyższa o 10 cm.. Tami prosiłaś o szczerośc. Jeśli mam być szczera to nie masz najmniejszych szans! Nie ma co mówic o żadnej agencji modelek, co najwyżej fotki dla samej siebie. W agencji przyjmują dziewczyny przede wszystkim WYSOKIE.. Jesli zdarzy się jednak dziewczyna o baaardzo nietypowej urodzie agencja może iśc na rękę i zgodzić się na drobne ustępstwa, czyli np. przyjąć dziewczyne z 16parę, ty masz 150 z czymś więc przykro mi ale nie ma takiej możliwości bo to zawod dla wysokich dziewczyn.. Jestes jednak ladna dziewczyna wiec tak jak mowili moi poprzednicy warto znalezc fotografa który porobi ci ładne fotki, fajną pamiatke.. Ale nic więcej!

    P.S Mam nadzieję że nie odbierzesz mojego postu jako ataku na Ciebie..Staram się patrzec poprostu obiektywnie :)

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Być może tyle waży, przy takim wzroście to nie sztuka, ja ważę mniej o 1 kg a jestem wyższa o 10 cm.. Tami prosiłaś o szczerośc. Jeśli mam być szczera to nie masz najmniejszych szans! Nie ma co mówic o żadnej agencji modelek, co najwyżej fotki dla samej siebie. W agencji przyjmują dziewczyny przede wszystkim WYSOKIE.. Jesli zdarzy się jednak dziewczyna o baaardzo nietypowej urodzie agencja może iśc na rękę i zgodzić się na drobne ustępstwa, czyli np. przyjąć dziewczyne z 16parę, ty masz 150 z czymś więc przykro mi ale nie ma takiej możliwości bo to zawod dla wysokich dziewczyn.. Jestes jednak ladna dziewczyna wiec tak jak mowili moi poprzednicy warto znalezc fotografa który porobi ci ładne fotki, fajną pamiatke.. Ale nic więcej!

    P.S Mam nadzieję że nie odbierzesz mojego postu jako ataku na Ciebie..Staram się patrzec poprostu obiektywnie :)
    Dało by się i ze 15.. :)) Na stronie agencji GaGa w nowych twarzach jest dziewczyna 158:) Inna sprawa, że moim zdaniem autorka wątku też się nie nadaje, ale moje zdanie jest skromne, jako że sama z pozycji "chciałabym być fotomodelką" piszę :)

  11. #11
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Dasz mi linka?:] W takim bądż razie ta dziewczyna musi miec baaaaaaaaaaardzo nietypową urodę, chyba że jest w agencji żeby być, bez żadnych zleceń ani rokowan na przyszłośc. Chociaz w tym przypadku nie sadze bo gaga jest akurat agencja o bardzo dobrej opini. :)

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2007
    Posty
    19
    http://www.gaga.pl/karta_nowe_twarze.php?id=205&lng=pl
    Proszę bardzo:) Nawet się pomyliłam, bo 157. Ale dziewczyna faktycznie typowa nie jest (na plus).

  13. #13
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    No ta dziewczyna uważam że bardzo nadrabia buzią, na wybieg i tak nie trafi ale pewnie agencja ma zysk z reklam, sesji zdjeciowych itp. Tami nie ma na tyle ciekawej i przykuwajacej wzrok urody żeby miała szanse (moje skromne zdanie!) Tymbardziej że wymiarki nie sa idealne (talia) :P :)

  14. #14
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Zwykła ładna nastolatka..zdjęcia tylko na pamiatke. Najlepiej umowic sie z fotografem zdjecia za pozowanie.. I tyle widze :P Pozdrawiam:)

  15. #15
    Stary wyjadacz Awatar AlexB.
    Dołączył
    05.2007
    Lokalizacja
    Augustów
    Wiek
    33
    Posty
    353
    nie.przykro mi ale naprawde nic w Tobie nie widze poza zwykłą ładną dziewczyną - w makijażu. Za niska i na zdjęciach sylwetki nie masz modelowej.:(

  16. #16
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Poziom wzrostu w agencji GaGa jest bardzo niski- to oznacza, ze agencja nie jest na wysokim poziomie - ta dziewczyna, ktora pokazujecie nadaje się do beauty.. ale co poza Tym? Bez sensu... i te marne reklamy

  17. #17
    Stary wyjadacz Awatar polMa
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    144
    Nie. Po co wyrywasz brwi?

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Nottingham
    Posty
    15
    Hm, wg. mnie masz za duże, 'cycki' i nic przyciągającego w twarzy.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •