Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 59
  1. #1

    Co myślicie o mnie ?

    Witam !

    Pochodzę z Gryfina tj. mała miejscowość obok Szczecina . Mam 16 lat i interesuje mnie fotomodeling . Nie mam żadnego doświadczenia w tej pracy . Lubię pozować do zdjęć i sprawia mi to ogromną przyjemność . Z miłą chęcią przyjełabym jakąś propozycję sesji zdjęciowej niedaleko mojej miejscowości . To są moje wymiary :

    Bidora - 74
    Talia - 60
    Biust - 75 B

    Wymiarów chyba nie mam idealnych , ale warto próbować, prawda ? Co myślicie o mnie kochane duszyczki :) ??

    http://img47.imageshack.us/img47/6415/imag0008dt3.jpg
    http://img47.imageshack.us/img47/1641/dscn0690cl0.jpg
    http://img47.imageshack.us/img47/9290/plaza306fk0.jpg
    http://img47.imageshack.us/img47/2080/edilx7.jpg
    http://img159.imageshack.us/img159/9232/edi3ww6.jpg

  2. #2
    Maracuja Awatar awa
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Lublin/wawa/Cork/irl
    Posty
    464
    szkoda ze szczecin , pewnie zaczepi cie graziosooo , a chetnie bym Cie zaprosił na sesję , nadajesz sie , pozdrawiam

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar annnn
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    254
    niom łądna jesteś:D

    fajniutko wyszłaś na tym przedostatnim zdjęciu :]

    ale chyba w biodrach źle sie zmierzyłaś?:P mówi się na to biodra ale tak na prawdę to chodzi o pupę a dokłądnie miejsce w którym jest najszersza. Domyślam sie, ze zmierzyłaś nad pupą.

    Zdjęcia robione w wakacje czy to opalenizna z solarium? Jak to drugie to uważam, że powinnaś trochę oszczędzić skóry :) ale ogólnie zazdroszcze bo sama mam jasną karnacje :P

    w podsumowaniu jestem na duży plus :) ładna figura i pyszczek :)
    powodzenia :)
    what if pms is a myth and I am just a bitch?

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez awa
    szkoda ze szczecin , pewnie zaczepi cie graziosooo , a chetnie bym Cie zaprosił na sesję , nadajesz sie , pozdrawiam

    :-)

    Grazioso nie zaczepia - Grazioso zaprasza do współpracy
    http://www.marskipio.com/fotosesje.html

    Odezwij się Edyto

    Pozdrawiam i powodzenia
    G.
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    gdzieś już widziałam te fotki...;) pewnie ze sie nadajesz, zdjęcia jak sie domyślam z wakacji

  6. #6
    Tak , tak fotki są z wakacji , naturalnie mam ciemną karnację , ale jednak nie jest to samo co wakacje ahh jak tęskno do tego słoneczka : P Dziękuje za miłe komentarze i jestem bardzo zadowolona z tego , że mam jakieś tam szanse ! Biodra zmierzyłam źle , ale prosze mi to wybaczyć - to mój pierwszy raz : )) Wróce ze szkoły to porawie wymiary i odezwe się do Ciebie Grazioso - mam nadzieję, że dojdzie do naszej współpracy !

    Buziaki i miłego dnia życze !!

  7. #7
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    A mi się najbardziej podoba ostatnie :) Ślicznie wyszłas...Masz na tyle interesującą i ładną twarz, że myslę że każdy uważa że się nadajesz ;)

  8. #8
    ..PRO..
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    K-ce
    Wiek
    35
    Posty
    155
    ładna dziewczyna z ciebie, świetne wymiary, tylko w te 74 w biodrach nie wierzę, pewnie źle zmierzyłaś:P

  9. #9
    Bidora - 86
    Talia - 60
    Biust - 75 B

    Poprawione wymiary

    Dzięki Annnn - Ty wiesz za co :*

  10. #10
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    a ja znowu ja na mnie przystalo jestem na nie.po prostu odstrasz mnie Twoj makijaz, styl ubierania, pasemka.nie lubie takich dziewczat...i dlatego pewnie jestem na nie.
    ....

  11. #11
    No cóż ... Nie każdego można zadowolić wszystkim . Ale dzięki za opinie . Pozdrawiam

  12. #12
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Katarinack - ja też nie lubię takich dziewczyn... Mam takie dwie w szkole... Ble fuj ! Chodzi toto z taką solarką, w obcisłych spodniach, wielkich paskach, kusych bluzkach z wielkimi złotymi torbami ozdobionymi cekinami...
    Tak wtedy myślę że one są w lepszej sytuacji bo nie zdają sobie sprawy z powagi życia i spraw ważnych... A z drugiej strony - to jest nasze zwycięstwo nad nimi, bo my jesteśmy świadome tego wszystkiego... :D
    Ależ wywód ;) Prosto z egzystencjalizmu :D wybaczcie ale powtarzam do matury i to się nazywa "zboczenie zawodowe" :D:D:D:D:D:D
    WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    43
    Posty
    7
    Witaj. Grzegorz Gwiazda ( Galito ) z tej strony. Jestem zainteresowany Twoją osobą. Wykonuję fotografię na zasadach "Pozowanie w zamian za zdjęcia". Współpracuję od niedawna z wizażystką Monika Dzioban. Zapraszam na moje portfolio www.galito.republika.pl oraz na prywatną rozmowę przez GG: 521188 lub [email protected]

    Grzegorz Gwiazda

  14. #14
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Galito Ty też tutaj ? Matko sami znajomi mnie prześladują :D:D:D
    WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #15
    Stary wyjadacz Awatar asSiulka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Bialystok
    Wiek
    35
    Posty
    301
    aj....zadbana ladnie ubrana dziewczyna:-) ale dla mnie jak wiele na ulicy nic nadzwyczajnego

  16. #16
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    na modelkę sie nie nadajesz , bo 0 w Tobie naturalności. Nie podoba mi sie kolor twoich włosów, ubiór bazarowy w stylu Barbie, za duzo makijaż...itd.. Nie jestes brzydka , jedyne w czym Cie widzę to tańczącą , wymachujaca tyłeczkiem na jakimś aucie zachecajaca do jakiejś dyskoteki.

  17. #17
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    Mi to sie kojarzy z plastikową, pustą dziewczyną jakich jest pełno na dyskotekach. Co nie oznacza, że buzi nie masz ładnej.

  18. #18
    Zero we mnie naturalnosi ? Co do kolory wlosow to mam takie jak mi Bozia dała :) Wymachując tyłeczkiem zapraszajac na dyskoteke to Ty mozesz ! Co do makijazu to jedynie mam oczy pomalowane , powiedz mi ze Ty oczu nie podkreslasz Co do barbie kazdy ma swoj styl ubierania !! No coz kazdy tez ma swoje zdanie ... gdybym sie nie nadawala nie dostalabym juz 3 propozycji sesji ... no coz !! Pozdrawia Was BARBIE !!
    Pusta to ja nie jestem nie oceniaj mnie jak mnie nie znasz !!!

  19. #19
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    ..propozycje pracy od fotografów nie są adekwatne do tego czy się nadajesz do modelingu - współpracy z agencją.. - fotografowane są różne dziewczyny- ładne i te mniej, o trudnej urodzie i komercyjne.. ale to nie oznacza, ze są stworzone do bycia modelkami, prawda? Narazie tyle ode mnie...

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez freestyleONA
    ..propozycje pracy od fotografów nie są adekwatne do tego czy się nadajesz do modelingu - współpracy z agencją.. - fotografowane są różne dziewczyny- ładne i te mniej, o trudnej urodzie i komercyjne.. ale to nie oznacza, ze są stworzone do bycia modelkami, prawda? Narazie tyle ode mnie...
    bardzo dobrze napisane. nic dodać nic ująć :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •