Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 55

Wątek: Maxima models

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146

    Maxima models

    Kilka dni temu wysłałam zgłoszenie do tej agencji i otrzymałam odpowiedź:

    Witamy.Gratulujemy dostania się do kolejnego etapu i zapraszamy na casting regionalny.Pozdrawiamy serdecznie.Maxima Models
    Najbliższy casting w Twoim regionie to:

    POZNAŃ - 28.05.07

    Jak myślicie jechać?

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    292
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    Kilka dni temu wysłałam zgłoszenie do tej agencji i otrzymałam odpowiedź:

    Witamy.Gratulujemy dostania się do kolejnego etapu i zapraszamy na casting regionalny.Pozdrawiamy serdecznie.Maxima Models
    Najbliższy casting w Twoim regionie to:

    POZNAŃ - 28.05.07

    Jak myślicie jechać?
    jak najbardziej masz niedaleko
    ale pamiętaj jakby kazali Ci za jakieś zdjęcia czy za coś płacić
    "to zmykaj gdzie pieprz rosnie"

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    Wiem wiem, nie dam ani grosza :happy:

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Maxima Models to bardzo dobra i szanowana wśród swoich pracowaników jak i modelek Agencja fotomodelek i modelek . Szczerze warto polecić! I nawet chwili się nie zastanawiaj tylko biegnij na casting! Ja byłam na zgrupowaniu półfinałowym i było naprawdę cuuudnie!
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar HoneyBunny
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Niemcy/Brzeg
    Wiek
    38
    Posty
    141
    Najbardziej mnie to denerwuje u was ze najpierw sie gdzies zglaszacie a potem macie wytpliwosci.To o co wkoncu chodzi ?czy tak naprawde zastanawialiscie sie czy wy naprawde chcecie to o czym marzycie?Najpierw naprawde trzeba sie zastanowic a pozniej dzialac,bo jak ktos wam daje szanse to trzeba ja wykorzystac po pozniej moze byc za pozno.

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Cytat Zamieszczone przez HoneyBunny
    jak ktos wam daje szanse to trzeba ja wykorzystac po pozniej moze byc za pozno.
    Popieram!!
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  7. #7
    Wie o co chodzi Awatar Panna M.
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    77
    ja też, druga okazja może się nie zdarzyć a oni mogą się rozmyślić ;p
    Chwila szczęścia znaczy więcej niż tysiąc lat sławy.

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    Dziewczyno czy Ty chociaż czytasz tematy, w których odpowiadasz? Czy poprostu nabijasz sobie posty?

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Panna M.
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    77
    czytam wszystko ;]
    może niektóre są nie bardzo zrozumiałe, ale to już nie mój problem ;p
    pozdrawiam.
    Chwila szczęścia znaczy więcej niż tysiąc lat sławy.

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Monika89 napiała nie zastanawiaj sie tylko biegnij - jeśli chcesz zostać dziewczyną Prezesa to biegnij, bo jeszcze inna wskoczy na twoje miejsce.:) :)

  11. #11
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Monika89 napiała nie zastanawiaj sie tylko biegnij - jeśli chcesz zostać dziewczyną Prezesa to biegnij, bo jeszcze inna wskoczy na twoje miejsce.:) :)

  12. #12
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Hmm... wiesz to bardzo interesujące ? Dziewczyna prezesa a nie zajeła żadnego miejsca :I nawet zwykłej szarfy...to coś kiepska dziewczyna skoro tak :] I nie pisz takich rzeczy bo uwierz że jest to bardzo krzywdzące.
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  13. #13
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    Pan C. (miałam okazję go poznać:neutral: ) nie jest już taki młody a ma dziewczynę w wieku finalistek? No prosze...

  14. #14
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez antusia
    Pan C. (miałam okazję go poznać:neutral: ) nie jest już taki młody a ma dziewczynę w wieku finalistek? No prosze...

    Czy nadal uwazacje ze jestem oblakana?
    Nie tylko ja ,ale i inni znaja sytuacje.
    Pozdrawiam niedowiarkow,kiedys same sie przekonacje.

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Nie wiem czy zauważyłaś ale antusia zadała pytanie do twojego stwierdzenia ..mało tego nawet je lekko ośmieszyła
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  16. #16
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    niech Antusia wypowie sie na ten temat.
    A ty Moniko89 zmien plyte ciagle podajesz te same argumeny, nie masz innych ...

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    A co ja mam tu argumentować ja wiem w 100% że tak nie jest ...któraś z was zwyczajnie wymyśliła bajkę i przekazuje jedna drugiej dokładając do tego coraz to barwniejsze okoliczności. Powiem wam jedno- mam 18 lat a w swoim zyciu nigdy wczesniej takich bajerantek i plotkar nie poznałam.
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  18. #18
    ..I am what I am.. Awatar antusia
    Dołączył
    08.2007
    Posty
    280
    dziewczyny spokój. nikogo nie chcialam ośmieszać. miałam nikomu nie opowiadać tego jak było ze "mną" i maximą ale dla wyjaśnienia opowiem.

    Otóż tego roku (chyba w marcu) w pewnien piątek zadzwonił do mnie Pan, o którym mowa. Stwierdził, że nie dochodzą do mnie jego maile, a że nastepnego dnia w sąsiedniej miejscowości miał się odbyć casting do FMP2007 postanowił zadzwonić i zaprosić mnie na niego osobiście. Nie miałam wiele czasu na zastanowienie więc pojechałam. I wiecie co? Casting zaczął się o 16 (byłam pierwsza) i do 17.30 nikogo oprócz mnie i dwóch innych dziewczyn tam nie było. Zastanawiające? Dla mnie tak. A teraz o samym castingu.. Pan C. był po prosty mną zachwycony! A mi wszystko wydawało sie być takie piękne! Prezes stwierdził, że NIE MUSZĘ przyjeżdżać do Matiottu na półfinały, zakwalifikowałam się OD RAZU do półfinału! Dobra. Potem jeszcze tak bardzo chciał na mnie popatrzeć, że musiałam w kółko chodzić przed nim w kąpielówkach. Poszułam się troche nie swojo. Ale ok. To co mnie zniechęciło naprawdę, wydarzyło się gdy wyszłam z sali. Podeszła do mnie jedna z będących tam dziewczyn żeby zapytać chyba jak było. W tym samym momencie na korytarz wyszła asystentka prezesa aby oddać mi moje zdjęcia. Za chwilę znów zostałam poproszona do sali mimo, że wcześniej spędziłam tam chyba z godzinę! Wiecie jakie pytanie zadał mi prezes? "Co ta dzieczyna ci mówiła?!" Dziewczyny... chyba nie muszę nic dodawać.. to same możecie wywnioskować. Tak zachowuje się człowiek na poziomie? Który nic nie ma sobie do zarzucenia? Kiedy zauważył, żę jestem nieco przestraszona jego tonem w jaki zapytał... wyjął z kieszeni.. jakieś drewniane zielone "coś" (nie umiem tego nazwać) kazał otworzyć mi dłoń i włożył to coś do mojej ręki.. Mówiąc przy tym, żę to jest medalik przywieziony z Egiptu i im przyniósł szczęście.. Więc daje to mi żeby mi również się powiodło. Dobroduszny Pan prezes, prawda?

    To koniec historii. Nie będę nikogo oczerniać. nie będę wyrażać też swojej opinii. To co chcecie z tego zrozumieć - zrozumiecie bez mojej pomocy.

    Pozdrawiam

    Ps. Dodam tylko, żę na konkursie się nie pojawiłam i jakoś tego nie żałuję. I nie mówcie mi, że piszę to wszytsko z zazdrości - by kogoś oczernić - bo przecież byłam "wyróżniona". ;)

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    37
    Posty
    26
    Droga Antusiu! Razem bylysmy na tym castingu 3 marca w Kregu w Bialymstoku odbywaly sie wowczas regionalne wybory FMP2007 ty bylas z chlopakiem i jestes z malej miejscowosci pod Bialymstokiem. Wiekszosc dziewczyn dostalo od przedstwicieli Maximy skarabeusza z alabastru przywiezionego z Egiptu na szczescie. Z tego co mowilas to nie pasowala ci umowa bo przerazily cie kary pieniezne wiec po co wymyslasz bajki i psujesz opinie agencji?? Czy zal ci teraz ze nie skorzystalas wtedy?? Powinnas sie cieszyc ze dostalas od razu propozycje do polfinalu bo inne musialy przechodzic liczne castingi. Ja dostalm sie do finalu i jestem bardzo zadowolona.

  20. #20
    A ja czytając te negatywne opinie co raz bardziej znikają mi klapki z oczu i wszystko układa się w całość . Chyba to co z paroma dziewczynami na pofinale widziałysmy to nie byly tylko nasze chore wyobraźnie . Ahh dla mnie to już przeszłość . Powiem tyle ,że fajnie się bawiłam , ale widze ze to wszystko co piszecie ma swój sens .


    Pozdrawiam

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •